Najlepsze autorskie projekty domów z kosztorysem na 2018 i 2021


Promocja rabat 200 zł na projekty małe i tanie w budowieKalendarz na 2019 rok gratis do każdego projektu

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
Sortuj wg:

Wyszukiwanie zaawansowane

Powierzchnia użytkowa Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia zabudowy Powierzchnia zabudowy:
Szerokość działki Szerokość działki:
Rodzaj zabudowy Rodzaj zabudowy:
Typ domu Typ domu:
Garaż Garaż
>Liczba pokoi Liczba pokoi:
Liczba łazienek Liczba łazienek:
Liczba sypialni Liczba sypialni:
Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia dachu:
Wysokość kalenicy Wysokość kalenicy:

Od ponad 20 lat tworzymy projektujemy domy jednorodzinne

Biuro Projektowe Lipińscy to autorska pracownia architektoniczna, która od ponad 25 lat tworzy projekty domów jednorodzinnych. W 2007 roku nasze doświadczenia wzbogaciliśmy projektując i realizując superenergooszczędny projekt domu jednorodzinnego, który jako pierwszy w Polsce spełnił wymagania dla domów pasywnych.

Wsparcie autora projektu

Nasi specjaliści chętnie pomogą aby ułatwić zarówno wybór projektu domu, jak i jego weryfikację z obowiązującymi warunkami zabudowy . Zapewniamy najlepszą obsługę – wsparcie autora projektu.
Znamy doskonały i ekonomicznie uzasadniony przepis na projekt domu energooszczędnego oraz niskobudżetowy projekt domu taniego w budowie. Nasze plany domów charakteryzuje szczegółowa dokumentacja projektowa, brak zbędnych udziwnień konstrukcyjnych, przemyślane rozwiązania funkcjonalne, harmonijna architektura zarówno dla domów nowoczesnych jak i tych o bardziej tradycyjnym charakterze.

Potrzebujesz gotowego projektu domu?

Nasze gotowe projekty domów są podzielone na główne typy: projekty domów parterowych, piętrowych lub projekty z poddaszem. Projekty domów parterowych są poszukiwane głównie jako projekty domów jednorodzinnych dla małych rodzin. Posiadamy jednak w naszej kolekcji również rozłożyste parterówki dla większej ilości mieszkańców. Domów z poddaszem szukają przede wszystkim osoby posiadajace konkretne warunki zabudowy dla swoich działek. Są to domy o najszerszym zastosowaniu i najchętniej wybierane, również ze względu na łatwą budowę. W związku z tym, że nie wszędzie można realizować domy z płaskim dachem, to nasze domy piętrowe często mają spadzisty dach.

Pod uwagę bierzemy też nietypowe rozwiązania, oferując np. projekty domów na wąską działkę, na działki z wjazdem od południa, z piwnicą, czy domy wielopokoleniowe.
Oprócz kolekcji domów jednorodzinnych oferujemy również projekty budynków usługowych takich jak domy weselne, restauracje, pensjonaty oraz projekty domów szeregowych dla deweloperów, doskonałe do wykorzystania przy budowie kameralnych osiedli domów.

Projekty domów tanich w budowie i oszczędnych w użytkowaniu

Ważną część naszej kolekcji zajmują projekty małych domów do 100m2, w tym projekty domów parterowych, czyli tanie domy w budowie i oszczędne w użytkowaniu. Nie znaczy to jednak, że nie są to nowoczesne domy. Są wśród nich domy z płaskim dachem, dużymi przeszkleniami i otwartymi przestrzeniami. Jak spora część naszej kolekcji i te najmniejsze domy bywają wyposażone w instalację rekuperacji lub w łatwy sposób można ją u nas zamówić do każdego projektu.

Energooszczędne rozwiązania
zaczynają dominować wśród naszych projektów, gdyż wraz ze zmianą warunków technicznych dla budynków i coraz bardziej rosnącymi wymaganiami cieplnymi zmienia się sposób projektowania. Wszystkie nasze projekty spełniają normy cieplne na 2017r. , a spora część już na 2021r. Przy każdym projekcie podajemy wartości zapotrzebowania na ciepło i co za tym idzie orientacyjny roczny koszt ogrzewania domu (jako przykładowe podajemy paliwo gazowe). Projekty opisane są pod kątem technologii wykonania i zawartych rozwiązań materiałowych.

Zmiany w projektach

Do naszych projektów można wprowadzać zmiany dopasowujące je do warunków zabudowy i potrzeb inwestorów. Możemy wydać bezpłatnie zgodę na wprowadzenie zmian w ramach adaptacji projektu u lokalnego architekta lub też bezpłatnie wycenić wprowadzenie zmian w naszym biurze.

Projekty indywidualne

Realizujemy również niestandardowe projekty na indywidualne zamówienie z dedykowanymi rozwiązaniami np. na nietypowe działki lub z uwzględnieniem wyjątkowych uwarunkowań krajobrazowych.

Projekty domów z kosztorysem

Do projektów można też zamówić usługę wykonania kosztorysu, a wiadomo, że projekt domu z kosztorysem łatwiej jest wycenić u lokalnych dostawców materiałów, jak i u firm wykonawczych.

Budowa domu z firmą wykonawczą

Każdy projekt domu ma możliwość bezpłatnej wyceny realizacji domu przez współpracujące z naszym biurem firmy wykonawcze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura i wspierania polskich architektów poprzez zakup z pierwszej ręki bezpośrednio od autorów. Kup projekt domu bezpośrednio u nas.

Pow. użytkowa:
120,43m²
Cena:
2 490 zł
komentarze (72)
Pow. użytkowa:
182,79m²
Cena:
3 870 zł
komentarze (9)
Pow. użytkowa:
103,83m²
Cena:
2 770 zł
komentarze (129)
Pow. użytkowa:
95,84m²
Cena:
2 290 zł
komentarze (170)
Pow. użytkowa:
68,77m²
Cena:
2 090 zł
komentarze (36)
Pow. użytkowa:
120,26m²
Cena:
2 770 zł
komentarze (21)
Pow. użytkowa:
84,33m²
Cena:
2 670 zł
komentarze (123)
Pow. użytkowa:
80,13m²
Cena:
2 270 zł
komentarze (43)
Pow. użytkowa:
81,29m²
Cena:
2 270 zł
komentarze (9)
Pow. użytkowa:
99,81m²
Cena:
2 190 zł
komentarze (285)