ULUBIONE

Domy w zabudowie szeregowej, gotowe projekty

Sprawdzone projekty domów w zabudowie szeregowej przeznaczone dla Inwestorów szukających tanich, ekonomicznych rozwiązań i planujących inwestycje na sprzedaż. Nasze projekty wyróżnia starannie i szczegółowo opracowana dokumentacja, z wieloma rozrysowanymi detalami, co pozwala na szybką i bezproblemową realizację. Atutem jest przemyślana funkcja, co gwarantuje mieszkańcom wygodę i maksymalne wykorzystanie miejsca oraz to, że segmenty można ułożyć w dowolnej konfiguracji, co daje dużą swobodę aranżacyjną w kształtowaniu przestrzeni. W każdym projekcie możemy wprowadzić zmiany, dostosować do działki optymalizując wykorzystanie powierzchni zgodnie z warunkami zabudowy. Istnieje również możliwość opracowania projektu indywidualnego.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
22

Lipińscy Domy, projekty domów w zabudowie szeregowej

Sprawdzone projekty domów w zabudowie szeregowej przeznaczone dla inwestorów szukających tanich i ekonomicznych rozwiązań. Domy w zabudowie szeregowej to doskonała propozycja dla deweloperów planujących inwestycje na sprzedaż. Lipińscy projekty wyróżnia starannie i szczegółowo opracowana dokumentacja, z wieloma rozrysowanymi detalami, co pozwala na szybką i bezproblemową realizację. Atutem jest przemyślana funkcja, co gwarantuje mieszkańcom wygodę i maksymalne wykorzystanie miejsca oraz to, że segmenty można ułożyć w dowolnej konfiguracji, co daje dużą swobodę aranżacyjną w kształtowaniu przestrzeni. Ponadto każdy z naszych katalogowych projektów można szybko dostosować pod konkretne warunki zabudowy, co znacznie skraca czas inwestycji.
Na naszej stronie lipinscy.pl znajdują się gotowe propozycje rozwiązań, z których możemy przygotować dedykowaną ofertę pod konkretne osiedle, czy inwestycję.

PROJEKTY DOMÓW W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ

Projekty z tej grupy cieszą się zainteresowaniem zarówno Deweloperów, jak też inwestorów prywatnych. W kolekcji prezentujemy budynki w różnym stylu, z wieloma typami rozwiązań funkcjonalnych, które w optymalny sposób organizują przestrzeń wewnętrzną, zapewniając mieszkańcom komfortowe warunki. Bogata kolekcja projektów domów szeregowych daje możliwość optymalnego dopasowania ich do danej szerokości działki.

PROJEKTY DOMÓW DO INTENSYWNEJ ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ

W tej kolekcji znajdują się projekty domów dwulokalowych do zabudowy szeregowej, które można zrealizować na terenach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. To doskonały sposób na zintensyfikowanie zabudowy na terenach z dopuszczoną zabudową jednorodzinną oraz bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla Deweloperów, dające możliwość efektywnego zagospodarowania powierzchni działki. Różnorodność naszej oferty stwarza szerokie możliwości dopasowania projektu do kształtu i wielkości posiadanego terenu.

RÓŻNORODNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ ROZWIĄZAŃ SZEREGOWYCH

Przygotowana dla deweloperów oferta projektowa to doskonale opracowane projekty domów szeregowych i budynków wielorodzinnych, które łączą w sobie ekonomiczne rozwiązania architektoniczne oraz elastyczne układy funkcjonalno-przestrzenne. Projekty można realizować w dowolnych typach zabudowy zarówno szeregowej , ale też bliźniaczej, a ich atutem są nowoczesne, piękne aranżacje oraz bogactwo rozwiązań architektonicznych. Duże przeszklenia nie tylko od strony ogrodowej, ale też od frontu minimalizują brak doświetlenia z bocznych części segmentów. Nasi projektanci starają się maksymalnie doświetlić wnętrza mieszkań, aby zapewnić poczucie komfortu i aby przyszli mieszkańcy chętnie decydowali się na ich zakup od Dewelopera.

Cześć projektów z kolekcji wyposażona jest w garaż, co często wymuszają warunki zabudowy, które wymagają coraz częściej dwóch stanowisk parkingowych na jedno mieszkanie. Można wówczas realizować jedno stanowisko w budynku, natomiast drugie na podjeździe w ramach terenu przeznaczonego pod jeden segment.

PROJEKTY POD INWESTYCJE ZE SZCZEGÓŁOWYM KOSZTORYSEM

Stale współpracujemy z Deweloperami przy realizacji osiedli domów oraz budynków wielorodzinnych, znamy potrzeby Klientów, dlatego regularnie poszerzamy oraz udoskonalamy naszą ofertę, aby w pełni odpowiadała oczekiwaniom współczesnych Inwestorów. Pracujemy nad jeszcze bardziej ekonomicznymi rozwiązaniami chcąc zaoferować Inwestorom jak najbardziej korzystny efekt.
Różnorodność oferty sprawia, że nasze projekty doskonale wpisują się zarówno w miejską, jak i podmiejską zabudowę. Projekty budynków jednorodzinnych wielosegmentowych charakteryzują się atrakcyjnym zwrotem inwestycji. Do każdego projektu domu oferujemy kosztorys, który można aktualizować oraz dostosowywać do obowiązujących cen, co pozwala sprawnie zorganizować i przeprowadzić każdą inwestycję. Do przygotowania kosztorysów korzystamy z wydawnictwa Sekocenbud, które zbiera i publikuje ceny materiałów, usług i kosztów pośrednich z terenu całego kraju. Nasze kosztorysy są opracowane szczegółowo, tak aby były jak najbardziej pomocne w przygotowaniu Inwestycji.

Poznaj pełną ofertę Biura Projektowego Lipińscy Domy dla Deweloperów