PROMOCJA
ULUBIONE

Schiedel

Stosujemy systemy kominowe nowej generacji firmy Schiedel, która wykorzystuje najlepsze surowce i inwestuje w najnowsze technologie produkcyjne.
Posiada całą gamę wysokowydajnych wkładów ceramicznych w pełni kompatybilnych z coraz bardziej wydajnymi nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi.
Zapewniają one najwyższy stopień funkcjonalności i bezpieczeństwa w odprowadzaniu spalin.
Natomiast systemy wentylacyjne Schiedel charakteryzują się znakomitymi parametrami, a to z kolei przekłada się na najwyższą jakość i bezpieczne zastosowanie. 

Schiedel LOGO
Rondo Plus Image

Rondo Plus

Schiedel Rondo Plus to uniwersalny, trójwarstwowy system kominowy dla wszystkich rodzajów paliw. Polecany do tradycyjnych kotłów grzewczych dla paliw stałych, paliw gazowych lub olejowych (także w przypadku zastosowania kotłów nowoczesnych). Komin spełnia wymogi nowoczesnej techniki kominowej: wytwarza dobry ciąg, jest odporny na kwasy i działanie wysokich temperatur. Jest niezwykle łatwy i szybki w montażu. Zastosowanie odpowiedniej izolacji doskonale sprawdza się w zapobieganiu osadzania wilgoci w całym systemie.

KINGFIRE® Image

KINGFIRE®

System kominkowy Schiedel Kingfire to rynkowa nowość, w której w jedną całość połączone zostały komin i kominek. Dzięki temu montaż zajmuje zaledwie godzinę, a dzięki kompaktowej konstrukcji oszczędzamy miejsce w pomieszczeniu. Najwyższy komfort obsługi zapewniają samozamykające się drzwiczki z Soft-Close-Modus, z możliwością blokady podczas dokładania drewna. Okładzina paleniska jest wykonana z najlepszego szamotu, a szyby ze szkła o długiej żywotności SCHOTT CERAN®. System paleniskowy można użytkować w połączeniu z różnymi rodzajami wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, dzięki eksploatacji z niezależnym obiegiem powietrza. Cztery linie produktów Schiedel Kingfire: Lineare S, Classico S, Rondo S i Grande S wyróżniają się wyjątkowym designem, który z powodzeniem sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów. Wszystkie modułowe systemy KINGFIRE® spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości i wykonania, oraz rygorystyczne normy i wymogi prawne dotyczące środowiska i bezpieczeństwa.

SIRIUS Image

SIRIUS

Schiedel oferuje unikalny system, który łączy w sobie zalety stylowego pieca kominkowego zintegrowanego z kominem. To idealne rozwiązanie scala ze sobą zaawansowane technologie odprowadzenia spalin z energooszczędnym piecem kominkowym. System cechuje prostota montażu, a kompleksowe rozwiązania techniczne zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Innowacyjna technika czystego spalania, jest przyjazna dla środowiska oraz zapewnia przyjemne ciepło w domu. Piece kominkowe na drewno osiągają wydajność energetyczną na poziomie nawet do 84% – dając przy tym więcej ciepła przy użyciu mniejszej ilości drewna.

O FIRMIE

Schiedel Image

SCHIEDEL Sp. z o.o.

Schiedel to największy i najnowocześniejszy producent ceramicznych systemów kominowych, wentylacyjnych i kominkowych w Europie. Wytwarza zaawansowane technicznie unikalne produkty, które wpływają na lepszy komfort życia.
Schiedel dzięki 70-letniemu doświadczeniu na rynku zapewnia  trwałe i wysoce zaawansowane systemy, inteligentne rozwiązania montażowe i serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
Siedziba główna Schiedel znajduje się w Nußbach, w Austrii.

DANE KONTAKTOWE:

Schiedel Sp. z o.o.
ul. Wschodnia 24, 45-449 Opole
Tel (77) 455 59 19, Fax (77) 455 59 47

Dział Sprzedaży:
Tel. (77) 456 83 10, (77) 456 93 48, (77) 451 74 60 (77) 402 83 13
Dział Techniczny:
Tel. (77) 456 83 11

Biuro Północ:
ul. Małgorzatowo 3c, 87-162 Lubicz Dolny
Dział Techniczny:
Tel. (56) 674 48 25

www.schiedel.pl

e-mail: biuro@schiedel.com