PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty domów wielorodzinnych

Projekty domów wielorodzinnych można dowolnie zestawiać, budując je jako różnej wielkości zespoły mieszkaniowe. Duża dowolność i elastyczność w komponowaniu i zestawianiu poszczególnych segmentów daje deweloperom możliwość optymalnego wykorzystania terenu i zagospodarowania działki. Deweloperzy, kierując się przede wszystkim względami biznesowymi, wybierają projekty domów, których budowa jest opłacalna, rozsądna cenowo, które są funkcjonalnie zaplanowane, wygodne i szybko znajdą nabywców. Każdy projekt możemy dostosować do działki optymalizując wykorzystanie powierzchni zgodnie z warunkami zabudowy. Istnieje również możliwość opracowania projektu indywidualnego.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
4

Lipińscy Domy, projekty domów wielorodzinnych

Projekty domów wielorodzinnych to propozycje dla deweloperów do niskokondygnacyjnej zabudowy wielorodzinnej. Każdy segment budynku mieści niezależne mieszkania, ma wydzieloną, odrębną klatkę schodową. Budynki wielorodzinne charakteryzują się zwartą bryłą, każdy segment można powielić w zależności od potrzeb. Zaprojektowana miedzy segmentami pojedyncza ściana wpływa na ograniczenie wymiarów budynku – co w przypadku wyliczonych co do centymetra działek inwestycyjnych ma szczególne znaczenie, wpływa na to, że budynki takie mogą być realizowane wyłącznie jako zabudowa wielorodzinna.

Jeśli szukasz dużego domu dla wielopokoleniowej rodziny znajdź projekt wielopokoleniowy lub projekt rezydencji.

DOM WIELORODZINNY – PROJEKT OPTYMALNIE SKALKULOWANY POD WZGLĘDEM KOSZTÓW I FUNKCJONALNOŚCI

Projekty domów wielorodzinnych można dowolnie zestawiać, budując je jako różnej wielkości zespoły mieszkaniowe. Duża dowolność i elastyczność w komponowaniu i zestawianiu poszczególnych segmentów daje deweloperom możliwość optymalnego wykorzystania terenu i zagospodarowania działki. Deweloperzy, kierując się przede wszystkim względami biznesowymi, wybierają projekty domów, których budowa jest opłacalna, rozsądna cenowo, które są funkcjonalnie zaplanowane, wygodne i szybko znajdą nabywców. Projektanci z biura Lipińscy Domy, bazując na wielu latach doświadczeń, w oparciu o sugestie i uwagi klientów, projektują domy, które są nie tylko wygodne, ciepłe, ale też mają elegancką, harmonijną bryłę, która zwraca uwagę potencjalnego inwestora, szukającego budynku idealnego pod każdym względem.

Opracowane przez nas projekty domów do zabudowy wielorodzinnej są dokładne, rzetelne, szczegółowe, dzięki czemu budowa nie nastręcza problemów wykonawczych. Zakup projektu przez dewelopera często poprzedza analiza przeznaczonego pod zabudowę terenu, analiza warunków zabudowy czy planu zagospodarowania przestrzennego. Specjaliści z biura Lipińscy Domy pomogą na tym etapie, zaproponują najlepsze projekty. Do projektów udostępniamy rysunki pokazowe, obrysy budynków, a także materiały reklamowe, które inwestor może wykorzystać w swoim serwisie czy reklamie drukowanej. Służymy radą w zakresie wyceny zmian, które można wprowadzić w naszym biurze.

Sprawdź naszą ofertę dla deweloperów >>>

FUNKCJONALNE DOMY WIELORODZINNE

Projekty domów wielorodzinnych musi wyróżniać szczególnie wysoka funkcjonalność, gdyż w przypadku inwestycji deweloperskiej liczy się każdy metr kwadratowy. Wnętrza są przemyślane, wygodne, spełniające najwyższe standardy, gwarantujące mieszkańcom wygodne użytkowanie. Nasze projekty mają wyraźny podział na strefę dzienną, w której znajduje się salon, otwarta lub zamknięta kuchnia, toaleta, łazienka i często dodatkowy pokój – gabinet i strefę nocną z zacisznymi sypialniami i prywatną łazienką. Wiemy, że bez względu na wielkość domu, niezwykle istotną sprawą jest zaplanowanie powierzchni gospodarczej w postaci, spiżarni, garderób, schowków, garaży. Staramy się, by wnętrza były ustawne, o rozsądnym metrażu, co daje możliwość atrakcyjnej aranżacji przestrzeni.

STYLISTYKA DOMÓW WIELORODZINNYCH

W ofercie domów do zabudowy wielorodzinnej znajdują się projekty nowoczesne – coraz częściej i chętniej budowane przez deweloperów, jak i o bardziej tradycyjnym wyglądzie. Dzięki temu można zaplanować wyjątkowe, przemyślane osiedle, o spójnej wizji architektonicznej, dostosowane do specyfiki działki i gustu przyszłych nabywców. Inwestorzy cenią sobie jasne wnętrza, doświetlone naturalnym światłem, co umożliwia zastosowanie dużych przeszkleń. Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania wyposażone w balkony, tarasy lub z dostępem do ogródka. Pozwala to na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni, nawet wtedy, gdy budynki zlokalizowane są w centrum miasta lub otoczone zwartą zabudową lub niezbyt przyjemnym sąsiedztwem.
Coraz częściej spotyka się projekty domów wielorodzinnych z płaskim dachem, na którym można zlokalizować dodatkową przestrzeń wypoczynkowo-rekreacyjną dla mieszkańców, co dodaje atrakcyjności i prestiżu inwestycji.
W projektach do zabudowy wielorodzinnej można poziom parteru przeznaczyć na działalność komercyjną, usługową, handlową. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią bliskość sklepów, punktów usługowych, kawiarni, siłowni czy gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.