PROMOCJA
ULUBIONE

Redwell

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem ogrzewania do swojego domu, to polecamy Twojej uwadze wygodne, zdrowe i efektowne ogrzewanie grzejnikami na podczerwień renomowanej firmy Redwell. Grzejniki firmy Redwell dają gwarancję wysokiej jakości wykończenia oraz komfortowego użytkowania. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów urządzeń, od prostych nie rzucających się w oczy paneli, praktycznych luster, grzejników łazienkowych z relingami, po designerskie rozwiązania wolnostojące.
O wysokiej jakości produktów świadczy fakt, że firma Redwell otrzymała za produkt 2in1 - łączący ogrzewanie z oświetleniem - międzynarodowy tytuł Red Dot Design Award. Polecamy grzejniki na podczerwień Redwell zarówno jako ogrzewanie podstawowe, jak i jako uzupełnienie centralnego ogrzewania.

Redwell LOGO
Grzejące lustra w kształcie koła Image

Grzejące lustra w kształcie koła

Okrągły grzejnik podczerwieni jako lustro jest dyskretne w każdym pomieszczeniu. Grzejące lustro łączy przyjemne ciepło podczerwieni z eleganckim wyglądem. Okrągły grzejnik z lustrem wtapia się w pomieszczenie, będąc jednocześnie dekoracją oraz atrakcją. Ten model grzejnika nadaje się do całego domu. W łazience, przedpokoju czy pokoju dziennym prezentuje się bardzo dobrze. Produkt jest dostępny w dwóch rozmiarach. Lustro zrobione jest z hartowanego, bezpiecznego szkła.

Grzejniki łazienkowe z relingami na ręczniki Image

Grzejniki łazienkowe z relingami na ręczniki

Szklany grzejnik z suszarką na ręczniki gwarantuje wyjątkowo przyjemne ciepło w każdej łazience. Suszarka na ręczniki Redwell jest jednocześnie pełnowartościowym grzejnikiem łazienkowym. Ten wyjątkowy grzejnik można włączyć na dwie godziny, naciskając wbudowany przycisk czasowy lub regulować go za pomocą zewnętrznego termostatu pokojowego. Do wyboru są trzy rozmiary, o trzech różnych mocach. W zależności od preferencji, można wybrać grzejnik z lustrem, które nigdy nie będzie zaparowane lub różnymi rodzajami szkła.

Grzejniki szklane Exclusive - Line Image

Grzejniki szklane Exclusive - Line

NOWOŚĆ ! Panele szklane na podczerwień, które wykonane są ze szkła o unikalnej strukturze. Szklany grzejnik firmy Redwell zadaje szyku każdemu wnętrzu. Dzięki dwóm nowym seriom szklanego designu – „Exclusive-Line” i „Design-Line” – ogrzewanie na podczerwień nabiera wyjątkowego charakteru. Zarówno linia Design, jak i linia Exclusive może być wykorzystana do grzejników łazienkowych z suszarką na ręczniki.

O FIRMIE

Redwell Image

Redwell Manufaktur GmbH to austriacka firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości grzejników na podczerwień. Sieć autoryzowanych dystrybutorów znajduje się w ponad 30 krajach.

„Made in Austria” to nie tylko oznaczenie kraju pochodzenia, ale przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości. Urządzenia Redwell wytwarzane są przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i ręcznej pracy wysoko wykwalifikowanej kadry. Zakład produkcyjny korzysta z zielonej energii i jest w pełni ekologiczny.

Oprócz argumentu, że ogrzewanie Redwell pozwala zaoszczędzić dużo energii, nasz system jest najbardziej higienicznym i zdrowym ogrzewaniem. Przekonuje też prosty montaż, bezobsługowe użytkowanie przez całe życie, atrakcyjny design, 10 lat gwarancji i 22 lata doświadczenia.

KONTAKT:

tel. 661 300 033

tel. 661 300 050

biuro@redwell.com.pl

http://redwell.com.pl/

Redwell PL s.c.
ul. Sosnowa 32/1
55-040 Bielany Wrocławskie