PROMOCJA
ULUBIONE

Hörmann Polska

Proponujemy Ci wysokiej jakości, nowoczesne bramy garażowe wraz z inteligentnymi - najnowszej generacji - napędami oraz energooszczędne i bezpieczne drzwi zewnętrzne firmy Hörmann. W ofercie znajduje się także bogaty wybór pięknych i mocnych drzwi wewnętrznych. Szeroka gama produktów Hörmann pozwoli Ci znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i sprosta wszelkim oczekiwaniom dotyczącym bezpieczeństwa, energooszczędności, jak i designu.

Hörmann Polska LOGO
Bramy garażowe Image

Bramy garażowe

Firma Hörmann oferuje nowoczesne bramy garażowe w bardzo szerokiej palecie wzorów i wykończeń, co pozwala na harmonijne wkomponowanie ich w elewację budynku. Najpopularniejsze bramy segmentowe chowają się pod sufitem, przesuwając w bocznych prowadnicach, dzięki czemu można zaparkować samochód tuż przy bramie. W sytuacji, gdy miejsce pod sufitem garażu musi pozostać wolne, producent proponuje dwa inne typy bram: boczne bramy segmentowe oraz garażowe bramy rolowane. Bramy garażowe marki Hörmann odznaczają się wysoką izolacyjnością cieplną. Wyposażone w najnowszej generacji inteligentne napędy zapewniającą dodatkowo prawdziwy komfort i bezpieczeństwo.

Drzwi zewnętrzne Image

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Powinny jednak nie tylko być piękne i dobrze dopasowane do jego elewacji, ale także skutecznie chronić przed stratami ciepła i nieproszonymi gośćmi. Firma Hörmann oferuje bardzo szeroką paletę wzorów drzwi ze stali i aluminium oraz drzwi powstałych z połączenia aluminium i stali nierdzewnej. Poza atrakcyjnym wzornictwem i trwałością ich atutem jest też wysoka izolacyjność cieplna i wysoki poziom zabezpieczeń przeciwwłamaniowych.

Drzwi wewnętrzne Image

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne firmy Hörmann mają bardzo wytrzymałą, stabilną konstrukcję, niezniszczalną powierzchnię i atrakcyjny design. Oferowane są w pięciu liniach wzorniczych, dzięki czemu dopasować je można do wnętrz o różnym charakterze. W każdej z tych serii zamówić je można w kilku rodzajach powierzchni. Poza niezwykle odporną na wszelkie uszkodzenia powierzchnią Duradecor mogą to być forniry z naturalnego drewna oraz wysokiej jakości lakierowane powierzchnie w różnych kolorach. Dostępne są też rozmaite przeszklenia oraz ciekawe aplikacje.

O FIRMIE

Hörmann Polska Image

Hörmann. Tradycja i nowoczesność

Hörmann jest znanym europejskim producentem bram, drzwi i napędów. Firmę prowadzi już czwarte pokolenie rodziny Hörmannów. Ponad 80-letnie doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie produktów i wprowadzanie na rynek nowych, innowacyjnych rozwiązań zapewniły marce uznanie i rynkową renomę.

To ciągłe zdobywanie zaufania klientów pozwoliło przedsiębiorstwu na systematyczny rozwój i poszerzanie asortymentu produktów. Dziś firma ma bardzo bogatą ofertę dla budownictwa mieszkaniowego i obiektowego, a także dla przemysłu, rolnictwa i branży logistycznej. Bramy garażowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz urządzenia do automatycznego sterowania produkuje z myślą o inwestorach indywidualnych, jak i deweloperach; bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe i zamknięcia przeciwpożarowe – jako wyposażenie hal produkcyjnych i magazynów.

Ostatnio firma poszerzyła paletę swoich produktów i teraz oferuje także systemy kontroli wjazdu: słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe. Znajdują one zastosowanie jako zabezpieczenie stref ruchu pieszego, parkingów i terenów przyzakładowych, a także obszarów wymagających najwyższej ochrony, jak budynki rządowe, lotniska czy tereny imprez masowych.

Dobre produkty

Zaletą wyrobów stolarki otworowej maki Hörmann jest możliwość zastosowania w różnych warunkach montażowych. Atutem jest też bogata paleta wzorów i szeroka oferta wyposażenia dodatkowego. Dlatego każdy znajduje tu rozwiązana na miarę swoich potrzeb. Producent szczególnie dba o to, co z punktu widzenia inwestora jest najistotniejsze: komfort i bezpieczeństwo użytkowania, energooszczędność i trwałość. Doceniają to zarówno użytkownicy, jak i eksperci, czego wyrazem są przyznawane firmie od lat Złote Medale MTP targów BUDMA i wyróżnienia w corocznych konsumenckich plebiscytach popularności produktów i usług, takich jak Laur Konsumenta czy Konsumencki Lider Jakości. Produkty Hörmanna wielokrotnie nagradzane również były w prestiżowym międzynarodowym konkursie Red Dot Design Award. Co roku wyróżniane są też w rozstrzyganym na polskim rynku konkursie Dobry Design.

Dobry Montaż

Jednak – zdaniem producenta – bramy garażowe czy drzwi wejściowe o najlepszych nawet parametrach technicznych i najwyższych walorach estetycznych – nie wystarczą. Potrzebny jest fachowy montaż. Dlatego Hörmann bardzo aktywnie uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii Dobry Montaż, która zwraca uwagę na to, że profesjonalny montaż jest równie ważny jak dobry produkt, że bez niego nie można w pełni docenić wszystkich walorów produktów stolarki budowlanej. Inwestorzy, którzy coraz większą wagę przykładają np. do wysokiej izolacyjności, powinni bowiem zdawać sobie sprawę, że podane przez producenta wartości tych parametrów dotyczą tylko produktów poprawnie zamontowanych. Te niewłaściwie zamontowane nie będą spełniały oczekiwań ani pod względem walorów technicznych, ani codziennego funkcjonowania.

Dlatego monterzy z firmy Hörmann jako pierwsi zdali specjalne egzaminy i uzyskali certyfikaty Dobrego Montera. Dlatego także zaangażowani w kampanię edukacyjną fachowcy z tego przedsiębiorstwa prowadzą specjalne warsztaty i szkolenia dla uczniów szkół budowlanych, a niektóre klasy objęte zostały specjalnym patronatem.

Serwis 24 h na dobę

Dopełnieniem bogatego asortymentu wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnego ich montażu jest działający w Polsce 7 dni w tygodniu całodobowy serwis firmy Hörmann. Daje on gwarancję ciągłości procesów technologicznych, a w przypadku awarii – natychmiastową pomoc.

Firma z misją

Hörmann jest przedsiębiorstwem, które cały proces produkcyjny dostosowało do zasad poszanowania środowiska naturalnego. Kupując produkty tej rodzinnej firmy można mieć pewność, że powstały one zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. W trosce o ochronę klimatu w wielu zakładach stosuje się ekologiczne elektrownie i inteligentne systemy zarządzania oraz korzysta z odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu udało się ograniczyć emisję CO2 o ok. 1600 ton rocznie. Wszystkie produkty marki Hörmann przeznaczone dla budownictwa obiektowego otrzymały ekologiczne certyfikaty.

Hörmann angażuje się też w akcje charytatywne, takie jak pomoc dzieciom niepełnosprawnym czy remonty domów dziecka. Patronuje również dziecięcym – i nie tylko dziecięcym - imprezom sportowym. Od lat sponsoruje międzynarodowe rozgrywki piłki nożnej, a od niedawna firma dołączyła do kręgu sponsorów sportów zimowych, w tym Mistrzostw Świata w Biathlonie.

Fabryki przedsiębiorstwa rozsiane są po całym świecie, znajdują się m.in. w Niemczech, Holandii, Austrii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, a także w Indiach, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Przedsiębiorstwo posiada ponad 50. oddziałów w 30. krajach. W Polsce ma cztery przedstawicielstwa – w Warszawie, Gdańsku, Sosnowcu i Poznaniu – oraz gęstą sieć partnerów handlowych.


Hörmann Polska sp. z o.o.

ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

Infolinia: 0801 500 100

http://www.hormann.pl/
e-mail: info@hormann.pl