PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym to najczęściej wybierane rozwiązanie ze względu na jego funkcjonalność i względy ekonomiczne. Nie ma praktycznie już rodzin, które nie posiadałyby choć jednego samochodu, tak więc zabezpieczenie go przed czynnikami atmosferycznymi, a także przed kradzieżą, to dość istotne czynniki wpływające na wybór tego rozwiązania. Garaż będący elementem budynku jest dużo tańszy w realizacji niż wolnostojący, do tego zajmuje mniej miejsca na działce. Wielu użytkowników ceni sobie również możliwość przejścia z domu bezpośrednio do garażu, jednak nie jest to regułą, ponieważ są również zwolennicy wydzielenia garażu z funkcjonalności domu i odizolowania go zupełnie od części mieszkalnej. Dla jednych i drugich mamy w naszej kolekcji propozycje, które spełnią oczekiwania zarówno tych, którzy szukają domów parterowych, z poddaszem użytkowym jak i piętrowych. Mamy też ofertę domów szeregowych z pojedynczym garażem dla deweloperów.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
181
Gotowy projekt domu Toledo II

Tradycyjny dom parterowy z dachem dwuspadowym, z trzema sypialniami, z garażem pod jednym dachem od strony salonu

- 400 zł

Toledo II

LMB27a92,34m2

Cena projektu:3490 zł3890 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 3 890 zł

Dom z garażem – ekonomiczne rozwiązanie dla ceniących komfort

Garaż jest obecnie niezbędnym elementem przy każdym domu. Nie ma już praktycznie rodzin, które nie posiadałyby choć jednego samochodu, tak więc zabezpieczenie go przed czynnikami atmosferycznymi, a także przed kradzieżą, to istotne czynniki wpływające na wybór tego rozwiązania. Dom z garażem to nie tylko pomieszczenie dla samochodu, ale również dodatkowa przestrzeń do przechowywania rowerów czy sprzętów ogrodniczych. Projekty domów z garażem jednostanowiskowym to najczęściej wybierane rozwiązanie ze względu na jego funkcjonalność i względy ekonomiczne.

Garaż będący elementem budynku jest dużo tańszy w realizacji niż wolnostojący, do tego zajmuje mniej miejsca na działce. Dom z garażem jednostanowiskowym połączony z domem umożliwia swobodne przejście z garażu do części mieszkalnej. Jest to szczególnie polecane rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. W chłodne i deszczowe dni dom połączony z garażem zapewnia komfort w przenoszeniu sprawunków z samochodu, bez marznięcia i bałaganu. Wielu użytkowników ceni sobie przejścia z domu bezpośrednio do garażu, jednak nie jest to regułą, ponieważ są również zwolennicy wydzielenia garażu z funkcjonalności domu i odizolowania go zupełnie od części mieszkalnej.

Dla jednych i drugich mamy w naszej kolekcji propozycje, które spełnią oczekiwania zarówno tych, którzy szukają domów parterowych, z poddaszem użytkowym, jak i piętrowych. Mamy też ofertę domów szeregowych z pojedynczym garażem dla deweloperów.

Dom z garażem jednostanowiskowym – no co zwrócić szczególną uwagę?

Decydując się na dom z garażem jednostanowiskowym, warto sprecyzować przede wszystkim własne oczekiwania. Dom z garażem pojedynczym powinien być dostosowany wymiarem do posiadanego lub przyszłego samochodu. Swoją wielkością powinien zapewnić swobodne wejście i przejście obok pojazdu bez obawy o jego zarysowanie.

Kolejnym ważnym aspektem jest decyzja co do usytuowania garażu. Czy powinien znajdować się obok domu, czy być przed niego wysunięty? Wybór zależy przede wszystkim od osobistych preferencji. Podobnie sytuacja wygląda z obecnością przejścia między garażem a częścią mieszkalną.

W ofercie domów z garażem jednostanowiskowym posiadamy nie tylko różne kombinacje umiejscowienia bryły, ale również wybór dachów m.in. płaskich lub dwuspadowych, co jest szczególnie istotne dla inwestorów, dopasowujących projekty do lokalnych planów zagospodarowania przestrzennego. W zależności od powierzchni działki ciekawym rozwiązaniem jest budowa garażu w bryle domu lub stojącego lekko przed budynkiem. Dom z garażem usytuowanym w bryle daje możliwość wybudowania dodatkowego pokoju lub tarasu, znajdującego się nad garażem. Bogata kolekcja projektów w naszej ofercie stwarza potencjał i wiele perspektyw dla komfortowego zagospodarowania działki.