PROMOCJA
ULUBIONE

Velux Polska

Firma VELUX od wielu lat zajmuje się aktywną promocją nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa z akcentem na rozwiązania, które nie tylko optymalizują wydajność energetyczną budynków, ale również uwzględnią zdrowie i samopoczucie Twoje i Twoich bliskich. Szeroki wybór wysokiej klasy okien dachowych spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pozwoli Ci na dopasowanie rozwiązań do każdego dachu.

Velux Polska LOGO
Okno sferyczne do dachów płaskich Image

Okno sferyczne do dachów płaskich

Wyposażone w Sferyczny Moduł Szklany okna dachowe VELUX można montować w dachach o kącie nachylenia od 0° do 15°. Odporne na zarysowanie zakrzywione szkło sprawia, że woda, liście i inne zanieczyszczenia są szybko usuwane, a okno doprowadza maksymalną ilość światła o każdej porze roku. Okno to idealnie nadaje się do płaskich dachów zielonych. Okna z modułami sferycznymi posiadają dobre parametry izolacyjne, wysoką klasę szczelności oraz doskonałą izolacyjność akustyczną. W ofercie VELUX znajdują się też inne dedykowane rozwiązania do dachów płaskich z płaskim modułem szklanym, kopułą, oddymiające i wyłazowe. Można wyposażyć je w elementy uzupełniające: markizę lub roletę elektryczną bądź solarną oraz zdalne sterowanie. Wszystkie okna wykonane są z wysokiej jakości materiałów z dbałością o parametry akustyczne i cieplne.

Okno dachowe Standard Plus Image

Okno dachowe Standard Plus

Dwukomorowe okna dachowe z dolnym otwieraniem Standard Plus wyposażone są w atrakcyjne cenowo pakiety 3-szybowe pozwalające jeszcze łatwiej utrzymać ciepło w domu. Kombinacja innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ oraz dodatkowej uszczelki zapewnia świetne parametry izolacyjne i niższe rachunki za energię. Okna dachowe Velux można łączyć w zestawy zarówno w pionie jak i w poziomie. Przy wysokiej ściance kolankowej efektownie wyglądają połączenia z oknami kolankowymi. Wszystkie okna dachowe Velux można uzupełnić o dodatkowe rozwiązania jak rolety zewnętrzne, wewnętrzne również ze zdalnym sterowaniem.

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK JAK WYBRAĆ OKNA DACHOWE

System VELUX INTEGRA® Image

System VELUX INTEGRA®

Jeśli szukasz najwygodniejszych rozwiązań, wybierz produkty VELUX INTEGRA®. Ten innowacyjny system zdalnie sterowanych okien, rolet dekoracyjnych i zewnętrznych umożliwia ich otwieranie i zamykanie za pomocą naściennej klawiatury lub aplikacji na smartfona. Produkty w ramach tego systemu dostępne są w wersjach z zasilaniem elektrycznym i solarnym. System VELUX INTEGRA® jest optymalnym wyborem, jeżeli zależy Ci na świeżym powietrzu i poprawionym komforcie we wnętrzach.

O FIRMIE

Velux Polska Image

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien z Polski, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,3 mld zł. Zatrudniają w Polsce ponad 3100 osób, w tym większość w czterech fabrykach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Grupa VELUX cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich dwóch lat Grupa VELUX zainwestowała w Polsce ponad 250 mln zł na modernizację fabryk i dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX. Była to największa inwestycja w ponad 20-letniej historii Grupy VELUX w Polsce. Okna dachowe Nowej Generacji są bardziej energooszczędne, dostarczają więcej światła i zapewniają większy komfort użytkowania.  Oferta obejmuje również szeroki świetlików i okien do płaskiego dachu, a także również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty izolacyjne oraz systemy zdalnego sterowania. Na świecie Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 11 krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach i zatrudnia 10 tys. osób.                   
VELUX Group and sister companies, which belong to the Danish VKR Holding, are the biggest window producer and exporter in Poland with the production value amounting to 1.3 billion PLN. They employ in Poland over 3100 people. Most of employees work in four factories located in Gniezno (two factories), Namysłów and Wędkowy nearby Tczew. VELUX Group is developing all the time as well as it is investing in new technologies, caring for the highest standards of quality, work safety and environmental protection. VELUX Group invested over 250 million PLN for last two years to modernisation and adjustment of VELUX factories, so that a production of the New Generation windows is possible. It was the greatest investment in the 20-year history of the VELUX Group in Poland. The New Generation roof windows are more energy-saving, provide more daylight and assures higher comfort. In addition, VELUX offers many types sun tunnel and flat roof windows, and also decoration and sun screening, roller shutters, installation products, remote control systems. VELUX, which has manufacturing companies in 11 countries and sales companies in just under 40 countries, employees about 10,000 people. 

VELUX Polska Sp. z o.o. - spółka handlowa 
ul. Muszkieterów 15A 
02-273 Warszawa 
GPS (@52.1781,20.9363) 
Tel.: 22 33 77 000 
Fax.: 22 33 77 090 
e-mail: kontakt@velux.pl 
www.velux.pl