ULUBIONE

Warsztaty samochodowe, gotowe projekty

Gotowe projekty warsztatów samochodowych to propozycja skierowana do przedsiębiorców posiadających wyspecjalizowaną działalność i dbających o doskonały wizerunek firmy. Każdy mechanik samochodowy będzie zadowolony z zaprojektowanych przez nas rozwiązań - mamy projekty dla biznesów o różnej skali. Będą one przydatne również dla przedsiębiorstw posiadających sporą flotę samochodową: logistycznych, transportowych, przewozowych, korporacji taksówkarskich. Są również projekty skierowane do tych Inwestorów, którzy potrzebują warsztatu samochodowego do własnych potrzeb – pasjonatów samochodów i motocykli, majsterkowania, kolekcjonerów wyjątkowych aut. Możemy każdy z budynków dostosować do potrzeb Inwestora lub opracować projekt indywidualny.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
6

Lipińscy Domy, projekty warsztatów samochodowych

 

DLA KOGO PROJEKTOWANE SĄ WARSZTATY SAMOCHODOWE?

Gotowe projekty warsztatów samochodowych to propozycja skierowana do przedsiębiorców posiadających wyspecjalizowaną działalność i dbających o doskonały wizerunek firmy. Każdy mechanik samochodowy będzie zadowolony z zaprojektowanych przez nas rozwiązań - mamy projekty dla biznesów o różnej skali. Będą one przydatne również dla przedsiębiorstw posiadających sporą flotę samochodową: logistycznych, transportowych, przewozowych, korporacji taksówkarskich. Są również projekty skierowane do tych Inwestorów, którzy potrzebują warsztatu samochodowego do własnych potrzeb – pasjonatów samochodów i motocykli, majsterkowania, kolekcjonerów wyjątkowych aut i wszystkich Panów oraz Pań, którzy kochają swoje pojazdy i uwielbiają spędzać czas na ich naprawianiu i udoskonalaniu.

RÓŻNORODNE PROJEKTY DLA BIZNESU MOTORYZACYJNEGO

Są więc wśród naszych propozycji projekty przestronnych warsztatów samochodowych ciężarowych i osobowych, ze stacją kontroli pojazdów, kanałem i podnośnikiem samochodowym, z salonem sprzedaży posiadającym przeszkloną salę ekspozycyjną oraz biurem obsługi klientów i pełnym zapleczem sanitarnym. Taki warsztat samochodowy to specjalistyczne wyposażenie, na które musi być przewidziane odpowiednie miejsce zarówno pod względem metrażu jak i lokalizacji w budynku. Można w tych budynkach przeprowadzać kontrole pojazdów, naprawy, wulkanizacje a nawet tunningować auta.
W prezentowanej kolekcji są też propozycje na projekty garaży, które mogą być warsztatami samochodowymi. Te budynki zostały zaprojektowane z myślą o inwestorach chcących połączyć różne funkcje. Aby osiągnąć taki cen zaprojektowaliśmy je z dodatkowym mieszkaniem w bryle, czy też z poddaszem użytkowym, które może służyć jako biuro firmy, pracownia, miejsce spotkań z klientami lub mogą stanowić apartament dla gości w przypadku realizacji obiektu np. w pobliżu domu. Posiadamy też projekt warsztatu samochodowego na dwa stanowiska z niewielkim zapleczem gospodarczym.

ROSNĄCE ZAINTERESOWANIE PROJEKTAMI WARSZTATÓW

Staramy się odpowiadać na bieżące potrzeby zmieniającego się rynku budowlanego zarówno w sferze mieszkaniowej jak i biznesowej, dlatego coraz więcej projektów z naszego biura to obiekty takie jak pensjonaty, warsztaty, biura, sale weselne oraz restauracje. Kolekcja gotowych projektów warsztatów samochodowych będzie się systematycznie powiększać, gdyż wraz ze wzrostem ilości samochodów w naszym kraju zawód mechanika samochodowego, blacharza, czy lakiernika jest coraz bardziej intratnym zajęciem i na tego typu projekty jest coraz większe zapotrzebowanie. Projektujemy budynki użytkowe różnego typu, o różnej architekturze, geometrii dachu i powierzchni, aby można było dopasować projekt do konkretnej działki i obowiązujących na niej warunków zabudowy. Wykorzystujemy materiały oraz technologie budowlane stanowiące kompromis między kosztami inwestycyjnymi, a trwałością i bezpieczeństwem, które jest najważniejsze, tak aby pomóc przedsiębiorcom w rozkręceniu i rozwijaniu własnego biznesu.

INDYWIDUALNA OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Zapraszamy też do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem wszystkich przedsiębiorców, którzy mają własny pomysł na warsztat samochodowy i unikalne potrzeby, które możemy uwzględnić w projekcie przygotowanym na zamówienie. Przygotujemy profesjonalną wycenę, omówimy wszystkie aspekty prawno-techniczne i razem stworzymy koncepcję doskonałego miejsca pracy lub połączonego z nim miejsca do życia. Możemy również do każdego projektu usługowego wydać bezpłatną zgodę autora projektu na zmiany dostosowujące projekt do potrzeb Inwestora. Może to dotyczyć zmian gabarytów budynku, konstrukcji i geometrii dachu lub dostosowania funkcji pomieszczeń zaplecza sanitarnego oraz zmiany nazwy czy funkcji budynku. Zmiany takie wprowadza lokalny architekt adaptujący wybrany przez Inwestora.

Dzięki naszym projektom sam możesz przeprowadzić metamorfozę swojej firmy, tak jak w popularnym programie TVN Turbo „Projekt warsztat". Później pozostanie tylko przeprowadzać metamorfozy samochodów!