PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty budynków usługowych

W grupie projekty dla biznesu dedykowanej dla przedsiębiorczych osób prezentujemy projekty różnego typu obiektów, które można wykorzystać w prowadzeniu własnego biznesu. Znajdują się tu budynki usługowe takie jak: domy agroturystyczne, pensjonaty, projekty domów weselnych z pokojami, projekty restauracji, projekty obiektów biurowych, projekty warsztatów oraz salonów samochodowych i nasza specjalność projekty małych zespołów mieszkaniowych.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
44

Lipinscy Domy, projekty budynków handlowo-usługowych

W grupie projekty dla biznesu dedykowanej dla przedsiębiorczych osób prezentujemy projekty różnego typu obiektów, które można wykorzystać w prowadzeniu własnego biznesu. Znajdują się tu budynki usługowe takie jak: domy agroturystyczne, pensjonaty, projekty domów weselnych z pokojami, projekty restauracji, projekty obiektów biurowych, projekty warsztatów oraz salonów samochodowych i nasza specjalność projekty małych zespołów mieszkaniowych. Nasze projekty domów szeregowych, bliźniaczych, czterorodzinnych projektowanych wg zasady effective -efficient- inexpensive doskonale sprawdzają się w realizacjach deweloperskich powstających na terenie całego kraju. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w tworzeniu swojego biznesu. W oparciu o naszą kolekcję wykonujemy również projekty wg indywidualnych życzeń Partnerów biznesowych.

PENSJONATY I BUDYNKI AGROTURYSTYCZNE

Projekty domów agroturystycznych i potocznie zwanych pensjonatów, jako główną funkcję posiadają pokoje na wynajem, najczęściej w formie wygodnych apartamentów. Zoptymalizowaliśmy w nich powierzchnię tak, aby była odpowiednio komfortowa, a funkcję dopasowaliśmy do rożnych wymagań, tak więc można tu znaleźć zarówno budynki stawiające głównie na pokoje na wynajem jak i te z dodatkowymi funkcjami w postaci wspólnych pomieszczeń dziennych, czy pomieszczeń rekreacyjnych jak np. strefa SPA. Zróżnicowaliśmy również propozycje pod względem stylu architektonicznego zachowując najwyższe standardy i kierując się najnowszymi trendami, aby budynki były atrakcyjne dla klientów i zachęcały do skorzystania właśnie z danej oferty wypoczynkowej.

PROJEKTY RESTAURACJI I DOMÓW WESELNYCH

Projekty restauracji to propozycje rozwiązań, których wiodącą strefą jest obszar gastronomiczny. Projekty te różnią się stylistyką, ale też zawierają różne zestawienia funkcjonalne tak aby w całości obiekty te wyróżniały się najlepszą architekturą. Budynki w naszej kolekcji prezentują różne parametry w zakresie ilości obsługiwanych gości oraz funkcji towarzyszących. Obiekty te w połączeniu z zapleczem noclegowym, czy salami tanecznymi mogą służyć jako domy weselne bądź hotele. Dużą wagę w obiektach służących przebywaniu większej ilości osób przywiązujemy do standardów bezpieczeństwa i funkcjonalności, a w obiektach restauracyjnych do możliwości łatwego utrzymania porządku i czystości.

PROJEKTY OBIEKTÓW BIUROWYCH, SALONÓW I WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH

Różnorodne rodzaje prowadzonych działalności gospodarczych trudno jest sprowadzić do wspólnego wzorca, zwłaszcza jeśli muszą łączyć w sobie strefę pomieszczeń brudnych, warsztatowych z częścią wystawienniczą, czy biurową. Muszą być jednak zarówno efektowne, aby przyciągnąć klientów jak i praktyczne, aby personel mógł wygodnie i efektywnie pracować. Te cechy łączą w sobie projekty z kolekcji. Jesteśmy w stanie zaoferować projekty zarówno dla małych rodzinnych firm jak i dla większych przedsiębiorstw potrzebujących bardziej złożonych rozwiązań.

ZESPOŁY MIESZKANIOWE

Najciekawsza na rynku oferta gotowych domów do zabudowy szeregowej, bliźniaczej, czterorodzinnej, w tym rozwiązań z dwoma lokalami w jednym segmencie pozwala dopasować domy do wielu typów działek przeznaczonych pod inwestycje deweloperskie. Kolekcja projektów szeregowych i bliźniaczych Lipińscy Domy zawiera rozwiązania w najróżniejszych stylach, wykorzystujące najnowsze trendy, od bardzo nowoczesnych domów z płaskimi dachami, nowocześnie rozwiązanymi elewacjami, dużymi przeszkleniami poprzez domy ze spadzistymi dachami, ciekawymi lukarnami powiększającymi przestrzeń poddasza, tarasami i balkonami na wyższych kondygnacjach, jak również najprostsze ekonomiczne bryły z klasycznymi elementami oraz tradycyjne rozwiązania. Wobec coraz częściej występującej konieczności zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc parkingowych wymaganych warunkami zabudowy oferujemy również rozwiązania z wbudowanymi garażami w różnych układach: z wbudowanym garażem, z wysuniętym garażem, z dobudowanym garażem z boku w przypadku zabudowy bliźniaczej.


 

Wszystkie propozycje obiektów dla biznesu z naszej kolekcji są świetną bazą pod konkretne inwestycje i mogą stanowić źródło inspiracji dla nowych rozwiązań projektowych, dostosowanych przez naszych doświadczonych projektantów do najbardziej nietypowych potrzeb z zapewnieniem najwyższej jakości dokumentacji projektowej.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z szerszego zakresu naszych usług, przygotowanych specjalnie dla naszych partnerów biznesowych. Zobacz więcej szczegółów>>>