ULUBIONE

Isover

Stosujemy wełnę mineralną Isover jako najlepszy produkt do izolacji poddaszy zarówno użytkowych jak i nieużytkowych. Najlepszy na rynku parametr cieplny spośród wszystkich wełn mineralnych ma tu kluczowe znaczenie. Wełna Isover ma również zastosowanie w naszych projektach do izolacji ścian działowych, jako świetny materiał akustyczny. W swojej ofercie firma posiada szeroki wachlarz produktów przeznaczonych do izolacji różnych powierzchni i przegród m.in. dachów skośnych, ścian działowych, podłóg i stropów, ścian zewnętrznych i dachów płaskich.
 

Isover LOGO
Super Mata Plus Image

Super Mata Plus

Super- Mata Plus jest najnowszym rozwiązaniem opracowanym przez ekspertów ISOVER, marki z ponad 20-letniem doświadczeniem na polskim rynku materiałów izolacyjnych. Sprężysta mata w rolce wykonana z wełny mineralnej szklanej swoimi właściwościami nawiązuje do jednego z najbardziej popularnych produktów marki – Super Maty. Oba rozwiązania przeznaczone są do izolacji termicznej i akustycznej dachów skośnych oraz wszystkich typowych aplikacji, m.in.: poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, podłóg, stropów pomiędzy legarami, czy ścian działowych. Super Matę Plus wyróżnia doskonały współczynnik przewodzenia ciepła – λ=0,032W/mK. To, obok Multimax 30, produkt z najniższą lambdą w ofercie ISOVER. – Super- Mata Plus jest nowoczesnym materiałem izolacyjnym, dopasowanym do rosnących wymagań i oczekiwań rynku.

Aku-Płyta/Akuplat+ Image

Aku-Płyta/Akuplat+

Do wykonywania ścian działowych w systemach suchej zabudowy ISOVER rekomenduje wykorzystywanie wełny szklanej Aku-Płyta, jako materiału tłumiącego dźwięki, przede wszystkim ze względu na niski ciężar, łatwość obróbki i doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku już przy stosunkowo niewielkiej grubości.
Aku-Płyta dostępna jest w płytach o grubości 50, 75, 100 mm i szerokości 600 mm, co odpowiada standardowemu rozstawowi oraz wysokości profili systemów suchej zabudowy. Dodatkowo, Aku-Płyta występuje w grubości 120 i 150 mm, co pozwala na jej uniwersalne zastosowanie np. w podłogach na legarach, halach itp.

Super-Vent Plus Image

Super-Vent Plus

Isover Super-Vent Plus jest doskonałym materiałem termoizolacyjnym, łatwym w obróbce i prostym w montażu. Stosuje się go do izolacji cieplnej fasad wentylowanych, a także ocieplania ścian wykonanych w technologii szkieletu drewnianego lub stalowego. Stosunkowo lekka i sprężysta płyta wykazuje odpowiednią sztywność w przegrodach pionowych.
Warstwa welonu szklanego podnosi właściwości hydrofobowe materiału izolacyjnego oraz zapobiega wywiewaniu powietrza z struktury wełny przez powietrze poruszające się w przestrzeni wentylacyjnej.

O FIRMIE

Isover Image

ISOVER to producent wysokiej jakości wełny mineralnej szklanej i skalnej do zastosowań izolacyjnych w budownictwie ogólnym oraz przemyśle. W swojej ofercie firma posiada szeroki wachlarz produktów przeznaczonych do izolacji m.in. dachów skośnych, ścian działowych, podłóg i stropów, ścian zewnętrznych i dachów płaskich.

Produkty marki ISOVER cechuje najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi nawet 0,030 W/(m*K) dla wełny mineralnej Multimax 30. Dostarczane przez markę produkty i zaawansowane technologie, zapewniają ciepło, ciszę oraz komfort w domach.

Materiały izolacyjne ISOVER zostały użyte w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w Polsce. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, Kancelaria Premiera, wieżowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Teatr Polski we Wrocławiu i wiele innych. Marka ISOVER to synonim najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak Teraz Polska, Konsumencki Lider Jakości, TopBuilder czy Premium Brand.

Firma od lat angażuje się społecznie podejmując działania promujące ideę energooszczędności i ekologicznego zarządzania domem. W swoich działaniach, marka przystąpiła m.in. do projektu Grupy Saint Gobain – CARE 4, przez co zobowiązała się do czterokrotnej redukcji zużycia energii 
w nowobudowanych i poddawanych gruntownej renowacji budynkach użytkowych Grupy Saint – Gobain na świecie.

Saint-Gobain Construction Products Polska (marka ISOVER) 
ul. Okrężna 16 
44-100 Gliwice 

Informacja techniczna o produktach i rozwiązaniach 
tel. 800 163 121 
e-mail: konsultanci.isover@saint-gobain.com 

www.isover.pl