PROMOCJA
ULUBIONE

Jak zamówić projekt?

Możesz zamówić projekt w najwygodniejszy dla Ciebie sposób

  1. Wysyłając wypełniony formularz zamówienia z naszej strony internetowej.
  2. Zamawiając telefonicznie pod numerem tel. +48.71/354 59 49, lub na tel. kom., +48 883 909 409.
  3. Wysyłając zamówienie e-mailem na adres biuro@lipinscy.pl.
  4. Zamawiając w jednym z naszych Przedstawicielstw na terenie całego kraju.
  5. Projekt można również zakupić w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00:
    Biuro Projektowe Lipińscy Domy, ul. Belgijska 69, 54-404 Wrocław.

Projekt wysyłany kurierem za pobraniem w terminie do 3-4 dni od daty złożonego zamówienia lub można odebrać go osobiście w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu terminu.
W przypadku nowych projektów czas realizacji może się wydłużyć i zostanie podany przy potwierdzeniu zamówienia.
W przypadku płatności przelewem numer konta zostanie przesłany w mailu potwierdzającym zamówienie lub podany telefonicznie przy potwierdzeniu zamówienia.
KOSZTY PRZESYŁKI - GRATIS !!! (w granicach Polski)

Osoby zamawiające projekty spoza granic naszego kraju mogą wpłacić kwotę za projekt na nasze konto (podane przy potwierdzeniu zamówienia), przesłać na adres e-mail: biuro@lipinscy.pl potwierdzenie wpłaty, a następnie projekt wysyłany jest pocztą pod wskazany adres.

 

DOKUMENT SPRZEDAŻY

W przypadku prośby o fakturę, informujemy o konieczności podania przy składaniu zamówienia numeru identyfikacji podatkowej (NIP). Obowiązek ten podyktowany jest zmianami w Ustawie o podatku od towarów i usług z z dnia 11 marca 2004 r., które weszły w życie z początkiem tego roku. Istotnej modyfikacji uległy zasady wystawiania faktur: fakturę wystawia się wyłącznie wtedy, gdy paragon potwierdzający dokonanie sprzedaży towaru lub usługi zawiera numer, za pomocą którego nabywca tegoż jest zidentyfikowany na potrzeby podatku.

UWAGA! Brak informacji o numerze NIP jest traktowany jako zgoda na wystawienie paragonu bez numeru identyfikacji podatkowej.

 

REGULAMIN SPRZEDAŻY

Nasze projekty sprzedajemy zgodnie z obowiązującym regulaminem sprzedaży, którego treść dostępna jest na naszej stronie internetowej.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM SPRZEDAŻY

zobacz także>>