PROMOCJA
ULUBIONE

Oferta dla dewelopera

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją osiedli domów jednorodzinnych lub budynków wielorodzinnych, przygotujemy dla Ciebie estetyczne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Dla ułatwienia przebiegu inwestycji, sporządzimy wielobranżowe dokumentacje i szczegółowe kosztorysy, oraz pomożemy zweryfikować zgodność projektów z warunkami zabudowy. Słowem, zamienimy Twoją wizję w najwyższej jakości projekt, który będzie rzetelnie opisany i przez to niekłopotliwy w budowie.

SKORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA I WIEDZY NASZYCH ARCHITEKTÓW

zadzwoń do nas: 71 354 59 49

napisz: PROJEKTY@LIPINSCY.PL

lub wypełnij formularz kontaktowy

Zespoły mieszkaniowe

Przygotujemy dla Ciebie dowolne rozwiązanie zespołu mieszkaniowego. Zaprojektujemy domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej lub domy wielorodzinne. Przy naszej współpracy dopilnujemy aby dokładnie zrozumieć Twoje założenia, tak aby efektem końcowym był dokładnie ten projekt którego potrzebujesz. Projektujemy od prawie 30 lat. Doświadczenie podpowie nam na co zwrócić uwagę, aby Twoja inwestycja była funkcjonalna, estetyczna i prosta w budowie.

art-01

art-01

Zabudowa szeregowa

Domy w zabudowie szeregowej są najbardziej atrakcyjne pod kątem inwestycji na terenach pod zabudowę jednorodzinną. Proponujemy różnorodne rozwiązania funkcjonalne, także takie, które uwzględniają dwa mieszkania na jeden segment. Każdy projekt możemy dopasować do wymagań danej inwestycji.

Zobacz projekty

art-01

Zabudowa bliźniacza

Domy z zabudowie bliźniaczej są optymalną propozycja na osiedla, gdzie wymagana intensywność zabudowy nie pozwala na gęstą zabudowę. Proponujemy bliźniaki z jednym lokalem na segment, dwu-lokalowe, z garażami i bez, również z możliwością dostosowania do konkretnych parametrów.

Zobacz projekty

art-01

Zabudowa wolnostojąca

Oferujemy szeroki wybór domów jednorodzinnych wolnostojących, które sprawdzą się na działkach inwestycyjnych, gdzie nie można realizować szeregówek ani bliźniaków oraz w miejscach, gdzie zapotrzebowanie na mieszkania segmentowe zostało już nasycone, a brakuje deweloperów budujących niezależne domy. Możemy nawiązać długoterminową współpracę opierającą się na jednym typie domu lub na bieżąco w trakcie realizacji kolejnych etapów dobierać projekty z uwzględnieniem potrzeb konkretnego klienta. Pomagamy optymalnie wykorzystać dostępny teren i dostosowujemy projekty do indywidualnych wymagań.

Zobacz projekty

Jakość

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu. Zapewniamy kompleksową obsługę projektową. Wykonujemy plany rozmieszczenia domów na działkach wraz z wizualizacjami osiedli. Przygotowujemy najwyższej jakości wielobranżowe dokumentacje i szczegółowe kosztorysy inwestycji. Pomagamy również zweryfikować zgodność projektów z warunkami zabudowy. A na koniec, pomagamy w sprzedaży wspierając wizerunkowo oraz reklamowo.

Indywidualne podejście

Cenimy sobie indywidualne podejście i opracowujemy oferty precyzyjnie dostosowane do potrzeb inwestorów. Dzięki doświadczeniu, opracowanej bazie projektów gotowych oraz sprawdzonemu zespołowi, sprawnie wprowadzamy zmiany w naszych projektach, tak aby idealnie odpowiadały Twoim wymaganiom i były początkiem pięknej inwestycji.

Obiekty usługowe

Jeśli chcesz zbudować obiekt, w którym będziesz prowadzić swoją działalność, przygotujemy dla Ciebie unikatowy projekt. Podczas współpracy przekonsultujemy Twoje potrzeby i na ich podstawie przygotujemy indywidualną ofertę. Dzięki Twojej wizji i naszemu prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu powstanie projekt, który będzie podłożem do prężnego rozwoju dla Twojego biznesu. Zapraszamy do współpracy!

art-01

Budynki wielorodzinne

Domy wielorodzinne pozwalają uzyskać największy zwrot z inwestycji, a dzięki zastosowaniu ekonomicznych rozwiązań i dobrze rozplanowanej funkcji są bardzo atrakcyjne na rynku nieruchomości. Oferujemy kompleksową obsługę projektową oraz gotowe rozwiązania pozwalające obniżyć koszty. Inwestycja tego typu to duże i często skomplikowane przedsięwzięcie, dlatego warto zaufać firmie architektonicznej, która ma za sobą lata doświadczeń i przełomowe osiągnięcia w projektowaniu domów energooszczędnych oraz była doceniana przez specjalistów w branży, a także przez Inwestorów. Taką firmą jest biuro projektowe Lipińscy Domy.

pleszew wielorodzinna

Lokalizacja: ul. Boguszowa, Pleszew

Inwestor: Miasto Pleszew

Powierzchnia: 2929m2

Zakres: Projekty koncepcyjny

Rok: 2019

Projekt budynku wielorodzinnego u zbiegu ul. Bogusza i ul. Poznańskiej w Pleszewie, to próba wprowadzenia nowoczesnej architektury operującej wysokiej jakości detalami i wykończeniem w istniejącą tkankę miejską. Bliskość rynku miejskiego zobowiązuje, dlatego reprezentacyjność formy była jednym z najważniejszych założeń przyświecających podczas tworzenia bryły.

Vitrac II

Zmiany w projektach

Nasza kolekcja projektów gotowych jest bardzo zróżnicowana i można z niej dobrać budynki pasujące do różnych inwestycji, lecz w przypadku obiektów dla biznesu często wymagane jest precyzyjne dopasowanie ich do konkretnego przedsięwzięcia. Dlatego też oferujemy możliwość wprowadzenia w naszym biurze zmian, aby przygotować ofertę atrakcyjną cenowo i idealnie wpasowaną w potrzeby rynku.

Lund

Projekty indywidualne

Pomożemy Ci stworzyć unikatowy projekt według indywidualnej koncepcji. Dzięki nam, Twoje założenia znajdą odzwierciedlenie w funkcjonalnych rozwiązaniach architektonicznych. Dobierzemy najlepsze na daną sytuację rozwiązania konstrukcyjne, instalacyjne i materiałowe. Zadbamy o optymalizację w kwestii kosztów budowy i instalacji. Zapraszamy do współpracy!