PROMOCJA
ULUBIONE

Vaillant

Dzięki ciągłej kontroli, symulacji zastosowań już na etapie projektowym, badaniach w trakcie produkcji Vaillant gwarantuje znaną niemiecką jakość - wysoką i niezmienną. Vaillant jestproducentem najnowszej generacji rozwiązań i systemów do ogrzewania i wentylacji nowoczesnych budynków. Najnowsze urządzenie recoCOMPACT exclusive łączy wszystko, co zapewnia komfort w domu jednorodzinnym, posiadając przy tym kompaktowąformę i designerski wygląd.

Vaillant LOGO
recoCOMPACT Image

recoCOMPACT

RecoCOMPACT to alternatywny kompletny system grzewczo-wentylacyjy w postaci komfortowego rozwiązania z kompaktowym urządzeniem pompy ciepła.

System grzewczy recoCOMPACT exclusiv składa się z: 
- pompy ciepła typu powietrze/woda monoblok (układ hermetycznie zamknięty),
- zasobnika ciepłej wody użytkowej o dużej pojemności (225 litrów),
- wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja).

W estetycznej obudowie znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia, których zadaniem jest utrzymanie komfortu termicznego i higienicznego użytkownika.
Pompa ciepła o mocy do 7 kW umieszczona jest wewnątrz budynku. Nie posiada jednostki zewnętrznej. Powietrze zewnętrzne pobierane jest i wyrzucane przez ściany zewnętrzne budynku. Pompa idealnie współpracuje z ogrzewaniem/chłodzeniem podłogowym. Głośność pompy jest jedną z najmniejszych w podobnych rozwiązaniach. Tylko 33 db(A) w odległości 3 metry od budynku.
Wbudowany zasobnik o pojemności 225 litrów zapewnia komfortowe korzystanie z ciepłej wody nawet dla licznej rodziny, a wbudowana funkcja chłodzenia aktywnego zapewnia chłód w letnie upalne dni.
Obok pompy ciepła, w jednej obudowie zaprojektowany jest rekuperator standardowo wyposażony w automatycznie reagujący czujnik wilgotności powietrza. System może być uzupełniony o czujnik jakości powietrza (czujnik CO2).
Grzanie, chłodzenie, produkcja ciepłej wody i wentylacja pomieszczeń kontrolowana jest przez sterownik systemowy, muliMATIC VRC 700. Wraz z modułem komunikacji internetowej VR 920 i aplikacją multi MATIC stanowią komfortowe rozwiązanie do sterowania systemem recoCOMPACT za pomocą smartPHONA z całego świata.

O FIRMIE

Vaillant Image

Vaillant jest liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej.

Oferta marki obejmuje
- pompy ciepła (gruntowe i powietrzne)
- systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła (rekuperacja)
- systemy fotowoltaiczne
- kolektory słoneczne

- kotły gazowe
- systemowe regulatory

- sterowanie przez Internet

Wszystko to uzupełniają kompleksowe usługi autoryzowanych instalatorów i ogólnopolska sieć serwisu fabrycznego.

Jako Grupa, Vaillant działa od 1874 r. i po dziś dzień pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym.

Vaillant jest obecny w Polsce od roku 1992. Obecnie posiada siedzibę główną w Warszawie.

Współpracuje z ok. 4000 instalatorami autoryzowanymi i wszystkimi znaczącymi hurtowniami grzewczymi.
Klienci na całym świecie chętnie kupują ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze oraz wentylacyjne, wykorzystujące głównie odnawialne źródła energii.

Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o.
ul. 1 Sierpnia 6A, budynek C
02-134 Warszawa

www.vaillant.pl

email: vaillant@vaillant.pl