PROMOCJA
ULUBIONE

BMI BRAAS

Decydując się na markę Braas wybierasz nie tylko zwyczajne pokrycie dachu, ale kompletny system dachowy z jednej ręki. Należą do niego dachówki ceramiczne oraz betonowe, blachodachówki panelowe, dopasowane do konkretnych modeli elementy kształtowe, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu- od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, system komunikacji, izolację termiczną po nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne. W efekcie otrzymujesz najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

 

BMI BRAAS LOGO
Dachówka TEGALIT Image

Dachówka TEGALIT

Nowoczesny design – wyraźnie poprowadzone linie i geometryczny wzór. Tegalit doskonale sprawdzi się na dachu nowobudowanego budynku, nadając mu efektowny, nowoczesny wygląd. Jednak jej elegancki i prosty kształt pozwala również użyć ją na obiektach remontowanych. Oryginalny i nieszablonowy kształt wielokrotnie nagradzanej dachówki uzupełniają cztery ciekawe barwy. Tegalit spełni oczekiwania osób twórczych, pragnących podkreślić swoją odrębność i oryginalność. Wspaniale ujmuje swoją stylistyką, geometrią i nieszablonowością nowoczesny design pokryć dachowych.

Dachówka ROMAŃSKA Image

Dachówka ROMAŃSKA

Od półwiecza profil dachówki romańskiej wyznacza trendy w krajobrazie polskich i europejskich dachów. Można na niej polegać, ponieważ charakteryzuje się klasyczną formą, dzięki czemu znajduje uniwersalne zastosowanie na dachach małych budynków, jak i wytwornych willi. 7 tradycyjnych, ciągle modnych kolorów, pozwala na dopasowanie dachu do każdej kolorystyki.

O FIRMIE

BMI BRAAS Image

BMI Braas Sp. z o.o. - wiodący producent kompletnych systemów dachowych w Polsce wchodzi w skład grupy BMI Group - światowego lidera produkcji pokryć dachowych. Od 20 lat firma oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, składające się na kompletny system dachowy: dachówki betonowe i ceramiczne, elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, izolacji nakrokwiowych, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, po nowoczesne systemy solarne. BMI Braas Sp. z o.o. realizuje filozofię zrównoważonego rozwoju - dla dobra klientów oraz z myślą o przyszłych pokoleniach.

DANE KONTAKTOWE:

BMI Braas Sp. z o.o.
ul. Wschodnia 26
45-449 Opole

Infolinia: 801 900 555 dla tel. kom. 22 481 39 86

e-mail: info-braas.pl@monier.com
www.monier.pl    www.braas.pl