PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty domów wielosegmentowych

W kategorii tej prezentujemy projekty, które łączą w sobie takie cechy jak: funkcjonalność, wygoda, niższe koszty budowy i użytkowania, a jednocześnie gwarantują mieszkańcom poczucie prywatności i niezależności, a dla deweloperów większy zwrot kosztów inwestycji. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę uzależnioną od liczby zamawianych segmentów, pomagamy w doborze wersji i ich usytuowaniu oraz optymalizujemy liczbę segmentów zgodnie z warunkami zabudowy, tak aby zmaksymalizować zysk ze sprzedaży. W każdym domu możemy wprowadzić zmiany. Istnieje również możliwość opracowania projektu indywidualnego.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
28

W naszej ofercie znajdują się interesujące projekty domów wielorodzinnych, które tworzymy głównie z myślą o inwestorach chcących uzyskać jak najlepszy zwrot inwestycji. Aby był on możliwy, proponujemy rozwiązania pozwalające stworzyć wygodne mieszkalnictwo dla przeciętnej wielkości rodzin o bardzo wysokim standardzie.  Choć domy składajace się z segmentów jednorodzinnych lub dwurodzinnych z definicji tworza zabudowę jednorodzinną, to pod kątem inwestycyjnym dają możliwość tworzenia osiedli dla wielu rodzin.

Wyjątkowe projekty domów wielorodzinnych pod inwestycję

Dzięki projektom domów wielosegmentowych inwestorzy mają możliwość wybudowania budynków, które spełniają wymagania wielu współczesnych rodzin – umożliwiają komfortowe mieszkanie „na swoim”, w domu o optymalnej powierzchni, na wystarczająco dużych dla potrzeb rekreacji działkach. Domy wielorodzinne ułatwiają realizowanie inwestycji mieszkaniowych na stosunkowo niewielkich działkach, pozwalając na ich maksymalne zagospodarowanie.

Projekty domów energooszczędnych – innowacyjne rozwiązania

Szczególną rolę wśród naszych propozycji odgrywają projekty domów wielosegmentowych energooszczędnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym budynki te mają prostą, wygodną do urządzenia bryłę i uwzględniają nowoczesne systemy ogrzewania i rekuperacji. Oprócz tego nasi projektanci zwracają też baczną uwagę na jak najlepsze wykorzystanie naturalnego światłą oraz warunków danej działki dla potrzeb uzyskania prawdziwie energooszczędnego domu. W tym celu zapewniamy możliwość dostosowania projektów do potrzeb danej inwestycji i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji, aby projekt jak najlepiej spełniał potrzeby inwestora, a w przyszłości również mieszkańców danego budynku.