PROMOCJA
ULUBIONE

Fakro

Wybierz produkty FAKRO jeśli zależy Ci na najlepszych produktach o światowej marce i jednoczśnie cenisz zasadę "dobre bo polskie". FAKRO to nie tylko 25 lat doświadczenia w produkcji okien dachowych, to także zaufanie Klientów z ponad 50 krajów świata. Szeroka oferta produktów oraz dedykowanych dla nich akcesoriów, jedne z najlepszych na rynku warunki gwarancji czy też doskonała jakość. FAKRO oferuję całą grupę innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do poddaszy: okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, okna do dachów płaskich, okna pionowe INNOVIEW, schody strychowe i akcesoria, jak automatyczne sterowanie sterowanie czy najróżniejsze osłony okienne.

Fakro LOGO
Energooszczędne okna do poddaszy Image

Energooszczędne okna do poddaszy

3-szybowe okna dachowe, z 3 kolorami oblachowania bez dopłat oraz z 3 różnymi technologiami wykończenia drewna do wyboru stworzyły przełomową ofertę okien dachowych FAKRO. Energooszczędność to priorytet w filozofii FAKRO. Firma już od wielu lat oferuje okna dachowe wyposażone w 3-, a nawet 4-szybowe pakiety, a teraz poszerza standardową ofertę okien trzyszybowych, które zapewniają oszczędność energii cieplnej oraz pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie. Oszczędności można zwiększyć stosując kołnierze uszczelniające Thermo oraz pakiet kołnierzy izolacyjnych XDK, które dodatkowo ocieplają okno z zewnątrz. Co więcej okna te już teraz spełniają rygorystyczne Warunki Techniczne na rok 2021 w zakresie termoizolacyjności.

Schody strychowe Image

Schody strychowe

Schody strychowe umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności wykonywania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz wymogi bezpieczeństwa, a także zapewniają pełną wygodę użytkowania. Podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają dużej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się” w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. System montażu pozwala na łatwe zamontowanie schodów przez dwie osoby oraz dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody strychowe FAKRO dostępne są w wariantach energooszczędnym i pasywnym.

Okna do dachów płaskich Image

Okna do dachów płaskich

Okna do dachów płaskich FAKRO zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i z wielką dbałością o estetykę. Bardzo dobre parametry termoizolacyjne, duża ilość naturalnego światła, możliwość przewietrzenia, łatwość obsługi okien i szeroka oferta akcesoriów sprawia, że są to produkty zapewniające pełen komfort użytkowania pomieszczeń pod płaskim dachem. Dostępnych jest kilka typów okien z przeznaczeniem do płaskich dachów w zależności od potrzeb z różnymi pakietami szybowymi, z segmentem szklanym lub kopułą, antywłamaniowe, w niestandardowych rozmiarach i oczywiście z możliwością sterowania.

O FIRMIE

Fakro Image

Grupa FAKRO to międzynarodowa korporacja, lider na rynku polskim i druga firma na świecie z 15% udziałem w globalnym rynku okien dachowych. Poprzez 13 zagranicznych firm dystrybucyjnych na całym świecie oraz rozbudowaną sieć dystrybucji produkty firmy dostępne są we wszystkich krajach, gdzie istnieje zapotrzebowanie na okna dachowe. 70%  produkcji trafia na rynki zagraniczne. Dzisiaj co drugie okno dachowe sprzedawane w Polsce, i co siódme na świecie to okno FAKRO. Grupa zatrudnia ponad 3200 pracowników w 12 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy oraz w Azji. Powierzchnia hal produkcyjnych, magazynowych i biurowych wynosi ponad 200 tys. m2 zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie.

wersja polska http://www.fakro.pl
wersja korporacyjna http://www.fakro.com
sklep internetowy http://sklep.fakro.pl

Fakro Sp. z o.o.

ul. Węgierska 144a
33-300 Nowy Sącz
tel. +48 18 444 0 444
fax +48 18 444 0 333

infolinia 800 100 052

fakro@fakro.pl