PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty rezydencji i willi

Projekty rezydencji to zbiór domów przygotowanych z myślą o wymagającym Kliencie, szukającym niebanalnych, dedykowanych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań. Pod pojęciem rezydencji kryje się definicja właśnie takiego domu – komfortowego, doskonale rozplanowanego funkcjonalnie, spełniającego najwyższe standardy projektowe, zgodnego z wyśrubowanymi wytycznymi technicznymi i energetycznymi, o zwracającym uwagę wyglądzie. W naszej kolekcji rezydencji i willi znajdują się domy o metrażu powyżej 180 m kw., opracowane z dużą starannością zarówno pod względem architektonicznym, jak i wygody użytkowania. Każdy dom możemy dostosować wprowadzając zmiany, a jeśli nie ma takiej możliwości możemy przygotować projekt indywidualny.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
37

Lipińscy Domy, projekty rezydencji, willi

Projekty rezydencji to zbiór domów przygotowanych z myślą o wymagającym Kliencie, szukającym niebanalnych, dedykowanych rozwiązań, a właściwie domu niemal szytego na miarę, dostosowanego do indywidualnych oczekiwań. Pod pojęciem rezydencji kryje się definicja właśnie takiego domu – komfortowego, doskonale rozplanowanego funkcjonalnie, spełniającego najwyższe standardy projektowe, zgodnego z wyśrubowanymi wytycznymi technicznymi i energetycznymi, o zwracającym uwagę wyglądzie. W naszej kolekcji rezydencji i willi znajdują się domy o metrażu powyżej 180 m kw., opracowane z dużą starannością zarówno pod względem architektonicznym, jak i wygody użytkowania. Nasi Klienci znajdą tutaj domy w różnym stylu: nowoczesnym, dworkowym, południowej willi czy sielskiej rezydencji wiejskiej, a każdy z nich doskonale wpisujący się w charakter i wiejskiej i miejskiej działki.

REZYDENCJE – LUKSUSOWE DOMY DLA WYMAGAJĄCYCH INWESTORÓW

Projektowane przez nas wille są energooszczędne lub pasywne, co sprawia, że są niemal bezobsługowe, wyposażone w wentylacje mechaniczną, instalacje z możliwością modułowego ich rozbudowywania o takie elementy jak: fotowoltaika, instalacja domu inteligentnego z możliwością zdalnego zarządzania budynkiem, system komfortowego ogrzewania podłogowego z bezawaryjną i łatwą w obsłudze pompą ciepła, klimatyzacja, niezawodna, dająca mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa instalacja alarmowa itp. Komfortowe rezydencje z kolekcji biura Lipińscy Domy są duże, przestronne, wspaniale doświetlone naturalnym światłem, często z wysokim sufitem nad salonem, z antresolą i wieloma dodatkowymi pomieszczeniami, takimi jak: gabinet, strefa SPA, strefa rekreacyjna z sauną i siłownią, pokój telewizyjny, pomieszczenie do gry w bilarda , dodatkowy apartament dla gości, czy duży pokój zabaw dla dzieci. Te komfortowe domy wyróżnia także elegancka, harmonijna bryła, w zależności od stylistyki domu wzbogacona o takie elementy jak: niski, rozłożysty dach, szerokie, wystające poza obrys budynku okapy, aluminiowe balustrady, drewniane detale w elewacji, okładziny z naturalnego kamienia lub łupka, duże przesuwne okna, wygodne tarasy, pergole, podcienie.

REZYDENCJE – FUNKCJONALNOŚĆ TO GWARANCJA WYGODNEGO MIESZKANIA

Te luksusowe domy mają za zadanie sprawić, by mieszkańcy poczuli się także luksusowo: temu służy wyraźny podział na wygodną strefę dzienną z dużym, przestronnym salonem, ustawną, doskonale rozplanowaną kuchnią z wyspą kuchenną oraz dodatkowymi pomieszczeniami typu garderoba, pralnia, spiżarnia, siłownia. Strefę prywatną wyznaczają intymne sypialnie z własnymi łazienkami, salon kąpielowy, przestronne garderoby, pomieszczenia do rekreacji. Inwestorzy decydujący się na budowę wygodnej, luksusowej rezydencji decydują się na wiele dodatkowych udogodnień i rozwiązań, a najlepsi na rynku architekci pomagają im zrealizować najbardziej nawet śmiałą wizję.

JAKI DOM BĘDZIE NAJLEPSZY – PODMIEJSKA WILLA W STYLU ŚRÓDZIEMNOMORSKIM, CZY LUKSUSOWY DOM Z PŁASKIM DACHEM

Coraz popularniejsze wśród wymagających inwestorów stają się domy w stylu śródziemnomorskiej willi, piętrowej, z kopertowym dachem, o charakterystycznym południowym rysie, lub też odważne architektonicznie projekty domów z płaskim dachem. Taki typ budynku pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń na każdej kondygnacji, umożliwia wprowadzenie niebanalnych rozwiązań architektoniczno-konstrukcyjnych, zastosowanie ogromnych przeszkleń, które sprawiają, że dom staje się otwarty na zewnątrz, a ogród stanowi naturalne przedłużenie salonu. Wspomniany ogród, zgrany z budynkiem i dopasowany do jego stylu, stanowi harmonijną całość, doskonałe miejsce do wspólnego spędzania czasu nie tylko domowników, ale też ich gości.

REZYDENCJA – POŁĄCZENIE PIĘKNA I KOMFORTU

Zaprojektowane przez naszych architektów wille i luksusowe rezydencje to domy przeznaczone dla klientów, którzy w rozsądnej cenie szukają projektu wyjątkowego zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym.

Projekty domów willa w stylu śródziemnomorskim

Rezydencje dostępne w ofercie biura projektowego Lipińscy Domy idealnie trafią w gusta tych osób, które chcą mieszkać w luksusowych warunkach. Duża przestrzeń (powyżej 180m²) pozwoli na większą wygodę i komfort codziennego życia. Projekty domów willa cieszą się szczególnym powodzeniem wśród miłośników śródziemnomorskiej architektury. Z pomocą naszego biura odtworzą Państwo klimat rustykalnej włoskiej winnicy. Każdy projekt willi jest dopracowany pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Mieszkania i domy naszej pracowni zostały przygotowane z dbałością o szczegóły. Dobrze zdajemy sobie sprawę z realnych potrzeb domowników i pod tym kątem tworzymy wszystkie projekty. 
Umożliwiamy także wprowadzanie zmian w istniejących propozycjach. Chcemy, by każdy budynek zaprojektowany przez biuro Lipińscy Domy spełniał indywidualne oczekiwania domowników. 

Projekty dworków i luksusowych rezydencji

Duża willa otoczona wspaniałym ogrodem to marzenie wielu osób. Mieszkanie w takim miejscu jednoznacznie kojarzy się z luksusem. Biuro Lipińscy Domy oferuje projekty dworków, które przyciągają spojrzenia ze względu na swoje klasyczne piękno, a przy tym zachowują pełną funkcjonalność. Budynki w tradycyjnym stylu, z lukarnami i zadaszonym wejściem, przywołują na myśl dworski szyk. Z tego powodu świetnie sprawdzają się na przedmieściach lub obszarach mniej zabudowanych, wkomponowując się w otoczenie. Przestronne pomieszczenia zapewnią wystarczającą przestrzeń do wygodnego życia.