PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty domów dla młodych rodzin

Projekty domów dla małych rodzin to wygodne, funkcjonalne i niedrogie w budowie inwestycje. Dodatkowo są ciepłe i ekonomiczne w utrzymaniu – idealne projekty na start dla młodych Inwestorów, którzy planują wybudować swój pierwszy dom. Nasza kolekcja to propozycje niewielkich domów, ze starannie zaplanowanym wnętrzem, gdzie przewidziano miejsce zarówno na funkcjonalną kuchnię, wygodny salon, jak i na sypialnie, czyli podstawowe funkcje, alternatywne do mieszkania w bloku. W domach tych nasi projektancie zadbali jednak również o dodatkowe pomieszczenia jak: garderoby, spiżarnie, pralnie, kotłownie, które nie muszą mieć dużej powierzchni, a są bardzo przydatne. Każdy dom możemy dostosować wprowadzając zmiany, a jeśli nie ma takiej możliwości możemy przygotować projekt indywidualny.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
151

Lipińscy Domy, projekty domów dla młodych rodzin

Projekty domów dla małych rodzin to wygodne, funkcjonalne i niedrogie w budowie, inwestycje. Dodatkowo są ciepłe i ekonomiczne w utrzymaniu – idealne projekty na start dla młodych Inwestorów, którzy planują wybudować swój pierwszy dom.
Nasza kolekcja to propozycje niewielkich domów od 54 m² do 140 m², ze starannie zaplanowanym wnętrzem, gdzie wszędzie przewidziano miejsce zarówno na funkcjonalną kuchnię, wygodny salon, jak i na pokoje dziecięce, czyli podstawowe funkcje, alternatywne do mieszkania w bloku. Nie znaczy to jednak, że w domach tych nasi projektancie nie zadbali o dodatkowe pomieszczenia jak: garderoby, spiżarnie, pralnie, kotłownie, które nie muszą mieć dużej powierzchni, a są bardzo przydatne w użytkowaniu domu.
Tutaj natomiast znaleźć można wszystkie projekty, również te nieco większe, o bogatszym programie funkcjonalnym, których realizacja nie przekracza jednak 320 tys.zł netto.

IDEALNY DOM DLA MAŁEJ RODZINY

Dla rodzin z małymi dziećmi, szczególnie interesujące będą projekty domów parterowych. Jeden poziom i brak schodów to ważny aspekt dla opiekunów.

MAŁE DOMY PARTEROWE TO IDEALNA PROPOZYCJA DLA NIEDUŻYCH RODZIN.

Ze względu na przystępny koszt, który dla przeważającej większości nie przekracza 320 tys. zł netto i niskie koszty utrzymania, przy jednoczesnej możliwości użytkowania otoczenia domu, są bezkonkurencyjną alternatywą dla mieszkania w bloku.
Oczywiście, z myślą o dorastaniu pociech możecie Państwo wybrać od razu dom piętrowy lub dom z użytkowym poddaszem. W przyszłości będzie można tam stworzyć oddzielne pokoje dziecięce.
Po podjęciu decyzji o budowie domu parterowego albo piętrowego warto określić swoje szczegółowe preferencje funkcjonalne. Czy ma to być dom z garażem wielostanowiskowym – dla obu partnerów, jednostanowiskowym, czy może auta będą parkowane pod wiatą? Czy myślicie Państwo o domu z wejściem od południa, gdzie życie toczy się głównie z przodu domu, czy o tarasach powiększających waszą powierzchnię użytkową? Ile sypialni powinien mieć dom? Czy kuchnia ma być osobnym pomieszczeniem, czy będzie to dom z salonem połączonym z kuchnią – co sprawdza się przy rodzinie z małymi dziećmi.
W kolekcji domów dla małych rodzin znajduje się ponad 130 projektów. Aby szybciej odszukać projekt swojego wymarzonego domu, radzimy skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się w górnej części strony i pomaga doprecyzować istotne dla Inwestora parametry.

MINIMALIZOWANIE KOSZTÓW BUDOWY I UTRZYMANIA

Dla rodzin na start istotnym elementem jest koszt budowy. Często rodziny te nie mają jeszcze własnych oszczędności i muszą korzystać z kredytów bankowych. Nie zawsze też zdolności kredytowe młodych osób pozwalają na budowę docelowych wielkości domów.
 

NASZE PROJEKTY OPIERAJĄ SIĘ NA TYPOWYCH ROZWIĄZANIACH ARCHITEKTONICZNYCH I BAZUJĄ NA POPULARNYCH MATERIAŁACH BUDOWLANYCH, CO POZWALA OGRANICZYĆ KOSZTY INWESTYCJI.

Przy każdym projekcie znajdziecie Państwo szacowany opis kosztów budowy aż do stanu developerskiego oraz szacunkowe koszty całorocznego ogrzewania domu. Już na etapie wyboru projektu warto pomyśleć, czy nie zainwestować w energooszczędne rozwiązania, które ograniczą koszty ogrzewania - najistotniejsze w późniejszej eksploatacji domu. Nasza grupa domów energooszczędnych EUco 40 również zawiera sporo rozwiązań nie droższych niż 320 tys.zł, czyli alternatywnych do zakupu mieszkania.
Marzenie o domu dla młodej rodziny nie musi wiązać się więc z wielkimi wydatkami. W naszej bogatej ofercie projektów znajdziecie Państwo projekty domów z kosztorysem. Każdy projekt z tej kategorii zawiera bezpłatną tabelę kosztów, którą można wykorzystać przy uzyskiwaniu kredytu na budowę domu. Otrzymujecie zatem Państwo projekt konkretnego domu oraz rozpisane koszty budowy z podziałem na etapy inwestycji.