PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty domów dla dewelopera

Projekty domów dla dewelopera to propozycje, które możesz wykorzystać na mniejsze i większe osiedla. Nowoczesne i praktyczne rozwiązania spodobają się Twoim klientom, a łatwa i szybka budowa nie zaskoczy Cię niemiłymi niespodziankami. Optymalna konstrukcja pozwoli ograniczyć koszty realizacji, a nadwyżkę będziesz mógł przeznaczyć np. na zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Możemy też przygotować dla Ciebie dedykowane rozwiązanie, tak aby spełniło często trudne warunki zabudowy lub wpasowało się w nietypowy teren. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenie naszej oferty dla deweloperów.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
33
Gotowy projekt domu Norwich II

Nowość

Projekt
Energo
Oszczędny

Norwich II

LMBL41A106,90m2

Cena projektu:6290 zł

Projekty dla deweloperów

Branża nieruchomości rozwija się bardzo prężnie – zwłaszcza w obecnych czasach. Wiele młodych rodzin szuka własnego miejsca na ziemi. Nie wszyscy decydują się na samodzielne wznoszenie budynków mieszkalnych. Wiele osób chce zakupić już istniejący obiekt, co wiąże się z mniejszym ryzykiem, a często także z dość atrakcyjną ceną w stosunku do lokalizacji, czy wygody nabycia gotowego budynku. Z tego powodu przygotowaliśmy całe projekty osiedla. To gotowa dokumentacja, pozwalająca na szybkie rozpoczęcie prac w terenie.

Projekty dla deweloperów zazwyczaj obejmują bliźniaki lub zabudowę szeregową. Dzięki temu w jednym obiekcie może mieszkać większa liczba osób. To sposób na oszczędność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni na danej działce. Dla wielu deweloperów jest to bardzo wygodne rozwiązanie – usprawniające cały proces.

Projekty domów szeregowych dla deweloperów

W przestrzeni miejskiej, a także w bliskim otoczeniu miast, bardzo często pojawiają się domy szeregowe. To kompleksy składające się z dokładnie takich samych budynków – połączonych ze sobą jedną ścianą. Zwykle na działce wydzielony jest również fragment ogrodu, pozwalający na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. To swego rodzaju alternatywa dla domów jednorodzinnych wolnostojących. Na takie rozwiązanie decydują się zwłaszcza osoby, którym nie zależy na dysponowaniu własnym budynkiem o znacznym metrażu. Często takie obiekty powstają również w atrakcyjnych dzielnicach miast, gdzie nie ma możliwości zakupienia działki na własny użytek. Pozwalają one więc na połączenie zalet mieszkania w domu z doskonałą lokalizacją.

Projekty domów szeregowych dla deweloperów mogą być dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorcy. Oznacza to, że istnieje opcja powtórzenia tej samej konstrukcji budynku – w zależności od szerokości działki. To właśnie dlatego takie obiekty powstają zwykle na dość długich parcelach.

Projekty domów dla deweloperów zapewniające wygodę mieszkania

Nasze projekty domów dla deweloperów powstały z myślą o wygodzie korzystania z gotowego obiektu. Z tego powodu wiele z nich obejmuje m.in. garaż we wnętrzu bryły. Takie budynki często pojawiają się w przestrzeni miejskiej, gdzie komfortowe parkowanie jest nie lada wyzwaniem. Zaprojektowanie garażu dla mieszkańców sprawia, że dany obiekt staje się atrakcyjniejszy w oczach potencjalnych nabywców.

Oprócz tego dostępne budynki wyposażono w balkony, a w niektórych mieszkaniach istnieje możliwość stworzenia kominka, zapewniającego niesamowity klimat w trakcie chłodnych wieczorów. Popularnością cieszą się też bliźniaki z garażem o poziom niższym od głównej części budynku. Wówczas na jego prostym dachu znajduje się taras, na który można wyjść z pierwszego piętra. To ciekawe udogodnienie na miarę nowoczesnych rozwiązań.

Nowoczesne domy dla deweloperów na miarę aktualnych trendów

Obecnie większość deweloperów stawia na budowanie domów nowoczesnych, które doskonale komponują się z ogólnym obrazem przestrzeni miejskiej. To bryły proste, dlatego ich budowa przebiega sprawniej i nie generuje zbyt wysokich kosztów. Powtarzalność również wpływa na oszczędność. Przygotowaliśmy projekty takich budynków w taki sposób, by zapewniały one przede wszystkim funkcjonalność, a jednocześnie pozwalały na szybkie wzniesienie i dopasowanie do potrzeb danego przedsiębiorcy.

Nowoczesne domy nie muszą być jednak całkowicie minimalistyczne. Do naszych projektów dołączyliśmy wizualizacje, pozwalające na zainspirowanie się np. w jaki sposób można wykończyć budynek. Oznacza to, że jego właściciel może np. postawić na kontrastujące barwy, a także różnorodne kolory. Dzięki temu rozróżnienie budynków stanie się znacznie łatwiejsze.

Bliźniaki jako domy od dewelopera

Projekty domów z przeznaczeniem dla deweloperów obejmują nie tylko zabudowę szeregową. Bardzo często przedsiębiorcy decydują się również na budowanie bliźniaków. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, gdy działka znajduje się poza miastem. W takim przypadku istnieje opcja wyznaczenia większej powierzchni ogrodu, nie tylko z jednej strony, lecz także naokoło całego budynku. Własność konkretnej rodziny jest wówczas wydzielona płotem, a poszczególne części obiektu są swoim lustrzanym odbiciem.

Bliźniaki są zwykle obiektami bardziej okazałymi, imitującymi pojedyncze domy jednorodzinne. Przygotowaliśmy projekty dla deweloperów o bardziej rozbudowanej funkcji, ale także propozycje znacznie bardziej minimalistyczne. Takie obiekty robią wrażenie i trafiają w gusta osób, które nie przepadają za wąskimi, powtarzalnymi segmentami w zabudowie szeregowej.

Jakie metraże budynków oferujemy?

W skład naszej oferty wchodzą projekty domów deweloperskich o różnym metrażu. Często są to budynki dość duże, pozwalające na wygodne zamieszkanie przez rodziny z dziećmi. Zazwyczaj przyjmują one formę budynków piętrowych, co pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni na działce. Dla deweloperów ma to ogromne znaczenie. W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim budynki o metrażu w okolicach lub powyżej 100 m2. To powierzchnia, która z powodzeniem pozwoli na wydzielenie niezbędnych pomieszczeń oraz komfortowe zamieszkiwanie przez co najmniej kilka osób. Oprócz tego często w skład funkcjonalny budynków wchodzi garaż.

Niektóre z naszych projektów dla dewelopera są znacznie większe niż pozostałe. W aktualnej ofercie można znaleźć m.in. obiekty dwupiętrowe, o powierzchni ponad 170 m2. Są one dość wąskie, jednak pozwalają na uzyskanie znacznie większego metrażu – bez konieczności dysponowania dużą działką. Dla deweloperów równa się to z oszczędnością, a także większym zyskiem.

Dlaczego warto postawić na nasze domy dla dewelopera?

Przygotowując poszczególne projekty domów na osiedla jednorodzinne, zadbaliśmy o to, by były one maksymalnie funkcjonalne. To również obiekty niezwykle stylowe, pozwalające na idealne wkomponowanie w otoczenie powstających zabudowań. Dla wielu osób postawienie na już istniejący, zupełnie nowy budynek, ma ogromne znaczenie. W ten sposób nie trzeba czekać, aż zakończą się prace budowlane. Oprócz tego mieszkańcy nie muszą również martwić się formalnościami związanymi z zatrudnieniem ekip budowlanych czy załatwieniem kwestii prawnych. Wszystkim zajmuje się deweloper. Przedsiębiorstwa tego typu często mają podpisane kontrakty z innymi firmami, dlatego mogą wznieść budynki za nieco mniejsze pieniądze.

Co więcej, domy od dewelopera znajdują się zwykle w atrakcyjnych dzielnicach dużych miast. Działki w takich miejscach są bardzo drogie, a często na tyle duże, że zakupienie ich przez prywatną osobę jest niemal niemożliwe. To parcele wydzielone właśnie z myślą o deweloperach. Mieszkanie w takim miejscu pozwala na wyrwanie się z ciasnego bloku bez ogródka, a jednocześnie zapewnienie łatwego dojazdu do pracy czy centrum miasta. To rozwiązanie bardzo chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi, a także osoby posiadające zwierzęta. Wpływa na to obecność ogrodu, który niejednokrotnie jest stosunkowo duży.

Jak wybrać odpowiedni projekt dla dewelopera?

Wybór odpowiedniego projektu przez dewelopera powinien zależeć od wielu czynników. Najważniejsze są wymiary konkretnego obiektu. Muszą być one dopasowane do rozmiaru działki. Trzeba bowiem pamiętać, że istnieją przepisy warunkujące, w jakiej odległości od krawędzi parceli może znaleźć się budynek. Oprócz tego warto skupić się na charakterystyce działki i możliwych warunkach zabudowy.

Znaczenie ma też to, jaki efekt chce uzyskać dany deweloper. Zdecydowanej większości przedsiębiorców zależy na tym, by budynek obejmował m.in. jednostanowiskowy garaż, pozwalający na bezpieczne pozostawienie samochodu, zwłaszcza zimą. Na takie domy znacznie chętniej zdecydują się kupujący i wymagają tego również warunki zabudowy. Co więcej, zabudowa szeregowa czy bliźniacza musi być atrakcyjna wizualnie. Obecnie wielu inwestorów stawia na to, by wszystkie obiekty, znajdujące się na dość niewielkim terenie, pasowały do siebie. Popularnością cieszą się konstrukcje proste, ale z subtelnymi ozdobnikami. W cenie są uniwersalne kolory oraz materiały idealnie wpisujące się w charakter okolicy.

Gotowy dom ma być przede wszystkim funkcjonalny. Warto, by pomieścił on całą rodzinę oraz zgromadzone przez nią rzeczy. Wielu osobom zależy również na tym, by w swoim budynku wygospodarować przestrzeń na gabinet. To doskonałe rozwiązanie w przypadku ludzi pracujących z domu.

W naszej ofercie posiadamy również segmenty dwulokalowe, które posiadają jedno mieszkanie na poziomie terenu, a drugie na wyższej kondygnacji, często również ze studiem na poddaszu. Jest to najkorzystniejsze inwestycyjnie rozwiązanie, pozwalające na wysokie zintensyfikowanie zabudowy i większe korzyści materialne dla dewelopera.

Projekty dla deweloperów, czyli oszczędność

Projekty domów dla deweloperów pozwalają przede wszystkim na zrealizowanie inwestycji, obniżając niezbędne wydatki. Tworzymy nasze plany zgodnie z aktualnie stosowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Dbamy przede wszystkim o to, by pozwalały one na wygodne zamieszkiwanie – przez co najmniej kilkadziesiąt lat. Zwracamy również uwagę na to, jak będzie wyglądać budynek z zewnątrz. Nasze projekty mają za zadanie przyciągnąć potencjalnych nabywców nieruchomości, co wiąże się z sukcesem dewelopera.

Domy dla dewelopera są powtarzalne, dlatego ich wznoszenie trwa krócej. Często składają się z prostych brył, obniżając koszty pracy ekip budowlanych i samych materiałów. Wiele z nich można zbudować w zaledwie kilka miesięcy. To projekty maksymalnie wykorzystujące teren na konkretnej działce. W przypadku podłużnych parceli odpowiednie rozmieszczenie pozwala na pomieszczenie nawet kilkunastu budynków w tym samym ciągu. W razie konieczności istnieje opcja zmodyfikowania projektu w taki sposób, by był on dopasowany m.in. do wymiarów konkretnej działki.

Obecnie miejsce budowlane, zwłaszcza w atrakcyjnych dzielnicach, jest bardzo drogie. Z tego powodu zadbaliśmy o to, by na danej przestrzeni można było wznieść jak najwięcej budynków zapewniających komfort życia. To doskonała alternatywa dla bloków mieszkalnych – trafiająca do osób, które marzą o posiadaniu chociaż niewielkiego skrawka własnego ogrodu. Nasze projekty zawierają wszystko, co jest niezbędne współczesnym mieszkańcom.

Projekt osiedla domów jednorodzinnych – wszystko zaczyna się od pomysłu!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde przedsięwzięcie zaczyna się od przemyślanego projektu. Powinien on uwzględniać zarówno obecne, jak i przyszłe potrzeby mieszkańców, lokalne plany zagospodarowania czy kluczowe parametry inwestycji. Właśnie dlatego dowolny projekt osiedla domów jednorodzinnych z gotowych propozycji z naszej oferty, stanowi synonim elastycznych układów przestrzenno-funkcjonalnych, nowoczesnych technologii i sprawdzonych rozwiązań. Dzięki nim zarówno budowa, jak i eksploatacja domków mieszkalnych będą przebiegały w sposób bezproblemowy i pełen satysfakcji.

Osiedle domów jednorodzinnych – projekt z kosztorysem

W szerokiej bazie naszych gotowych planów bardzo łatwo można znaleźć rozwiązania na  projekt osiedla domów jednorodzinnych, wpisujące się w zabudowę wiejską, jak i podmiejską. Piękne aranżacje oraz bogactwo stylistycznych rozwiązań pozwalają na maksymalne dopasowanie stylu inwestycji do okolicy, oraz istniejącej w niej zabudowy. Na życzenie inwestorów chcących zrealizować osiedle domów jednorodzinnych projekt zawsze możemy rozszerzyć o kosztorys inwestorski czy tzw. ślepy kosztorys, które pozwolą na dokładne oszacowanie kosztów realizacji inwestycji.