ULUBIONE

TermoOrganika

Najlepszej jakości systemy dociepleń o świetnych parametrach stanowią argument za stosowaniem produktów Termo Organika w naszych projektach.
Termo Organika nieprzerwanie od ponad 10 lat posiada na swoje wyroby izolacyjne Rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej i jest jedynym producentem styropianu
posiadającym te dokumenty przez tak długi czas. Jednym z warunków utrzymania Rekomendacji jest dobrowolne poddanie się cyklicznym kontrolom certyfikowanych laboratoriów badawczych.
Produkty Termo Organika zastosowaliśmy przy budowie naszego pasywnego domu pokazowego, który w 2007 roku otrzymał Certyfikat Paswyności z Darmstadt.

TermoOrganika LOGO

O FIRMIE

TermoOrganika Image

Firma TERMO ORGANIKA rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1998 roku. Od początku swojego istnienia zakład kładł duży nacisk na jakość wyrobów korzystając z doświadczeń profesjonalnie wyszkolonej kadry oraz stosując najnowocześniejszą technologię wytwarzania. Od kwietnia 2000 r. firma należy do irlandzkiej grupy CRH.
Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystający z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie.
Do produkcji naszych wyrobów używamy surowców produkowanych przez najbardziej renomowanych producentów światowych. Nasze wyroby są zgodne z normą PN-EN 13163:2004, lub posiadają Aprobaty Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej. Firma produkuje i sprzedaje przede wszystkim izolacyjne płyty styropianowe, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach, w ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju kształtki, otuliny i profile - dzięki zaawansowanej technologii w zakładzie wykonuje się praktycznie każdy kształt ze styropianu. W chwili obecnej jesteśmy jednym z większych producentów wyrobów z polistyrenu spienionego w Polsce. Zasięgiem obejmujemy 100% powierzchni kraju, posiadamy szeroko rozwiniętą sieć punktów sprzedaży.

TERMO ORGANIKA Sp. z o.o.
ul. Bolesława Prusa 33
30-117 Kraków
tel. +48.12 427 07 40
fax +48.12 427 27 21

http://www.termoorganika.com.pl/
e-mail: handlowy@termoorganika.com.pl