PROMOCJA
ULUBIONE

TermoOrganika

Najlepszej jakości systemy dociepleń o świetnych parametrach stanowią argument za stosowaniem produktów Termo Organika w naszych projektach.
Termo Organika nieprzerwanie od ponad 10 lat posiada na swoje wyroby izolacyjne Rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej i jest jedynym producentem styropianu
posiadającym te dokumenty przez tak długi czas. Jednym z warunków utrzymania Rekomendacji jest dobrowolne poddanie się cyklicznym kontrolom certyfikowanych laboratoriów badawczych.
Produkty Termo Organika zastosowaliśmy przy budowie naszego pasywnego domu pokazowego, który w 2007 roku otrzymał Certyfikat Paswyności z Darmstadt.

TermoOrganika LOGO
System fasadowy TERMONIUM Image

System fasadowy TERMONIUM

Bezpieczny system -Termonium

jest rozwiązaniem sprawdzonym, stabilnym i trwałym (Europejska Ocena Techniczna), jako system ochrony cieplnej bryły budynku ma ogromny zasób korzyści wynikający z jego zastosowania.

  • NAJLEPSZY STYROPIAN RTQ – TERMONIUM PLUS
    o najkorzystniejszych parametrach użytkowych spośród wszystkich styropianów fasadowych. Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła lambda ʎ = 0,031 W/mK. W systemie TERMONIUM jest klasyfikowany jako NRO (NieRozprzestrzeniający Ognia). Produkt zbadany i certyfikowany w Polsce (ITB) i na rynkach zagranicznych. Produkowany z surowców grafitowych, szarych, klasy premium pochodzących od renomowanych koncernów chemicznych, co gwarantuje najwyższą jakość, powtarzalność i dotrzymanie zadeklarowanych parametrów zgodnie z normą europejską EN 13163.
  • IDEALNY KLEJ – TERMONIUM
    stabilizator i łącznik wszystkich składowych systemu ociepleń, odpowiedzialny za trwałość, stabilność i bezpieczeństwo systemu. Najważniejszą cechą kleju jest jego przyczepność do podłoża i do płyt styropianowych, zachowanie elastyczności. Specjalna mieszanka spoiw mineralnych, wypełniaczy, dodatków i rozproszonych włókien zbrojących stosowanych w kleju TERMONIUM pozwala na uzyskanie mocnego wiązania, zarówno do ściany, jak i do styropianu. Wraz z siatką z włókna szklanego tworzy również odporną na uszkodzenia mechaniczne warstwę zbrojoną.
  • TRWAŁY TYNK – TERMONIUM
    najbardziej zaawansowany technologicznie tynk silikonowy. Optymalny skład wyselekcjonowanych frakcji kruszywa, mikrowłókna zwiększające wytrzymałość i trwałość tynku oraz zmodyfikowana mieszanka nowoczesnych spoiw, w tym żywicy silikonowej, zapewnia najlepsze właściwości użytkowe elewacji. Hydrofobowa powierzchnia pozwala dłużej utrzymać czystość i odporność na zabrudzenia. Parametry robocze tynku, szczególnie ważne dla ekip wykonawczych podczas aplikacji, zostały starannie dopracowane.

Korzyści dla użytkowników: Zdrowy, komfortowy mikroklimat w domu. System TERMONIUM zdecydowanie poprawia warunki użytkowania, zapewnia optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczeń. Skutecznie ogranicza wydatki na ogrzewanie. Zachowanie estetyki i trwałość kolorów ocieplonego budynku to równie silna strona systemu TERMONIUM.
Korzyści dla najbliższego środowiska: System TERMONIUM jest przyjazny dla zdrowia. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji mogących wpływać na otoczenie, mieszkańców, zwierzęta czy rośliny.
Korzyści dla ochrony klimatu: Ze względu na skuteczne działanie systemu TERMONIUM w budynku zmniejsza się jego zapotrzebowanie na energię do ogrzewania lub chłodzenia. Ma to ogromny wpływ na redukcję emisji gazów cieplarnianych i ochronę klimatu. System TERMONIUM ogranicza smog.
 

O FIRMIE

TermoOrganika Image

Firma TERMO ORGANIKA rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1998 roku. Od początku swojego istnienia zakład kładł duży nacisk na jakość wyrobów korzystając z doświadczeń profesjonalnie wyszkolonej kadry oraz stosując najnowocześniejszą technologię wytwarzania. Od kwietnia 2000 r. firma należy do irlandzkiej grupy CRH.
Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystający z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie.
Do produkcji naszych wyrobów używamy surowców produkowanych przez najbardziej renomowanych producentów światowych. Nasze wyroby są zgodne z normą PN-EN 13163:2004, lub posiadają Aprobaty Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej. Firma produkuje i sprzedaje przede wszystkim izolacyjne płyty styropianowe, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach, w ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju kształtki, otuliny i profile - dzięki zaawansowanej technologii w zakładzie wykonuje się praktycznie każdy kształt ze styropianu. W chwili obecnej jesteśmy jednym z większych producentów wyrobów z polistyrenu spienionego w Polsce. Zasięgiem obejmujemy 100% powierzchni kraju, posiadamy szeroko rozwiniętą sieć punktów sprzedaży.

TERMO ORGANIKA Sp. z o.o.
ul. Bolesława Prusa 33
30-117 Kraków
tel. +48.12 427 07 40
fax +48.12 427 27 21

http://www.termoorganika.com.pl/
e-mail: handlowy@termoorganika.com.pl