PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty domów z garażem dwustanowiskowym

Projekty domów z garażem dwustanowiskowym to oferta dla Inwestorów, którzy nie chcą mieć osobnego garażu i zależy im na możliwości garażowania dwóch samochodów. Projekty z garażem dwustanowiskowym są zróżnicowane powierzchniowo, bo już domki o powierzchni 80 m2 mają przewidziany dwustanowiskowy garaż. Na pewno nie może zabraknąć dużego garażu przynajmniej na dwa samochody w projektach rezydencji oraz w domach dla rodzin dwupokoleniowych. W grupie projektów domów z garażem na dwa samochody są projekty zarówno parterowe jak i z poddaszem oraz projekty domów piętrowych. Przepisy budowlane wymagają dla garażu dwustanowiskowego szerokości w świetle ścian co najmniej 5,60 m, tak więc wymaga on odpowiedniego usytuowania wobec budynku i wjazdu na działkę. W naszej kolekcji projektów domów z garażami dwustanowiskowymi są one usytuowane zarówno z przodu budynku, wysunięte, jak i z boku, czasem wbudowane całkowicie w bryłę, a czasem tylko częściowo. Wybór projektów jest na prawdę duży, a jeśli projekt wymaga dostosowania można go wykonać w naszym biurze.

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
84

Dlaczego warto zdecydować się na dom z garażem dwustanowiskowym?

Dom z garażem dwustanowiskowym to świetny wybór dla wszystkich osób, które:

Dom z garażem dwustanowiskowym nie wymaga od jego właścicieli pozostawiania samochodu przed budynkiem. Dzięki temu pojazd dłużej utrzymuje się w dobrym stanie, a mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem wsiadania do samochodu i wysiadania w ciepłym pomieszczeniu. Również podczas gwałtownych zjawisk pogodowych nie trzeba przejmować się, że auto zostanie uszkodzone.
Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi gotowymi projektami domów, a także do kontaktowania w sprawie przygotowania projektów indywidualnych.

Jaki może być projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym?

Projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym można kupić gotowy lub zdecydować się na jego przygotowanie na indywidualne zamówienie. Wówczas z pewnością idealnie odpowie on na wszystkie potrzeby domowników i stanie się wymarzonym miejscem do życia. Wybierając projekt gotowy, należy zwrócić uwagę na ilość pokoi, a także kształt całego domu i określić swoje potrzeby w tym zakresie. 
Zaletą zdecydowania się na takie rozwiązanie są niskie koszty oraz oszczędność czasu. Ponieważ domy projektowane są przez doświadczonych architektów z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą oni, jakie rozwiązania w większości konstrukcji sprawdzają się najlepiej.