bezpłatny katalog z projektami domów Domy Gotowe nr 24

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 
Hörmann Polska sp. z o.o.

Hörmann Polska sp. z o.o.

ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

Infolinia: 0801 500 100

http://www.hormann.pl/
e-mail: info@hormann.pl

Firma Hörmann jest największym europejskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz urządzeń do automatycznego sterowania bramami. Jest również liderem w produkcji drzwi, systemów przeładunkowych oraz zamknięć przeciwpożarowych różnego typu. Korzystając z ogromnego doświadczenia wytwarza produkty najwyższej jakości, stale udoskonalając bezpieczeństwo użytkowników oraz stosując najnowsze, często opatentowane rozwiązania.

Atutem firmy jest szeroka oferta produktów różnego typu. Firma słynie z bram garażowych uchylnych i segmentowych wykonywanych ze stali cynkowanej ogniowo, ocieplanych lub nie, oraz ekskluzywnych bram stalowych oraz drewnianych, które cieszą się powodzeniem wśród elity finansowej. Hörmann oferuje bogate możliwości indywidualnego dopasowania bram do potrzeb użytkowników proponując największą na rynku polskim paletę wzorów bram. Na uwagę zasługuje seria bram Design oraz drzwi wejściowych TopComfort i TopPrestige, które wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem. Bramy można instalować w otworach o dowolnym kształcie a ich wzór i kolor dobrać tak aby harmonizowały z elewacją budynku.

Szczególną wagę przywiązuje się do ochrony środowiska i bezpieczeństwa użytkowników, stosując w produkcji materiały przyjazne środowisku, np. do ocieplania bram wykorzystuje się bezfreonową piankę uszczelniającą, obojętną dla warstwy ozonowej. Inteligentne napędy i sterowania do bram oraz sama budowa bram spełnia normy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie.

Asortyment drzwi obejmuje: drzwi wewnętrzne stalowe i aluminiowe do mieszkań, biur i obiektów gospodarczych, stalowe drzwi i zamknięcia przeciwpożarowe oraz ścianki przeciwpożarowe i przeciwdymne. Do kupna drzwi z pewnością zachęci bogata kolorystyka blatów, ościeżnic i okuć oraz możliwość ich nabycia we wszystkich polskich wymiarach.

Firma Hörmann posiada w Polsce cztery przedstawicielstwa: w Komornikach k. Poznania, Sosnowcu, Piasecznie k. Warszawy i Pruszczu Gdańskim, które współpracują z siecią autoryzowanych partnerów oraz dealerów w całym kraju. Dzięki takiej organizacji firma zapewnia szybką dostawę produktów oraz stały serwis dla klientów.