bezpłatny katalog z projektami domów Domy Gotowe nr 24

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 
Isover

ISOVER to producent wysokiej jakości wełny mineralnej szklanej i skalnej do zastosowań izolacyjnych w budownictwie ogólnym oraz przemyśle. W swojej ofercie firma posiada szeroki wachlarz produktów przeznaczonych do izolacji m.in. dachów skośnych, ścian działowych, podłóg i stropów, ścian zewnętrznych i dachów płaskich.

Produkty marki ISOVER cechuje najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi nawet 0,030 W/(m*K) dla wełny mineralnej Multimax 30. Dostarczane przez markę produkty i zaawansowane technologie, zapewniają ciepło, ciszę oraz komfort w domach.

Materiały izolacyjne ISOVER zostały użyte w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w Polsce. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, Kancelaria Premiera, wieżowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Teatr Polski we Wrocławiu i wiele innych. Marka ISOVER to synonim najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak Teraz Polska, Konsumencki Lider Jakości, TopBuilder czy Premium Brand.

Firma od lat angażuje się społecznie podejmując działania promujące ideę energooszczędności i ekologicznego zarządzania domem. W swoich działaniach, marka przystąpiła m.in. do projektu Grupy Saint Gobain – CARE 4, przez co zobowiązała się do czterokrotnej redukcji zużycia energii
w nowobudowanych i poddawanych gruntownej renowacji budynkach użytkowych Grupy Saint – Gobain na świecie.

Saint-Gobain Construction Products Polska (marka ISOVER)
ul. Okrężna 16
44-100 Gliwice

Informacja techniczna o produktach i rozwiązaniach
tel. 800 163 121
e-mail: konsultanci.isover@saint-gobain.com

www.isover.pl