bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
Sortuj wg:

Wyszukiwanie zaawansowane

Powierzchnia użytkowa Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia zabudowy Powierzchnia zabudowy:
Szerokość działki Szerokość działki:
Rodzaj zabudowy Rodzaj zabudowy:
Typ domu Typ domu:
Garaż Garaż
>Liczba pokoi Liczba pokoi:
Liczba łazienek Liczba łazienek:
Liczba sypialni Liczba sypialni:
Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia dachu:
Wysokość kalenicy Wysokość kalenicy:

projekty domow w zabudowie szeregowej (22)

Sprawdzone projekty domów w zabudowie szeregowej przeznaczone dla inwestorów szukających tanich i ekonomicznych rozwiązań. Domy w zabudowie szeregowej to doskonała propozycja dla deweloperów planujących inwestycje na sprzedaż. Lipińscy projekty wyróżnia starannie i szczegółowo opracowana dokumentacja, z wieloma rozrysowanymi detalami, co pozwala na szybką i bezproblemową realizację. Atutem jest przemyślana funkcja, co gwarantuje mieszkańcom wygodę i maksymalne wykorzystanie miejsca oraz to, że segmenty można ułożyć w dowolnej konfiguracji, co daje dużą swobodę aranżacyjną w kształtowaniu przestrzeni. Ponadto każdy z naszych katalogowych projektów można szybko dostosować pod konkretne warunki zabudowy, co znacznie skraca czas inwestycji.
Na naszej stronie lipinscy.pl znajdują się gotowe propozycje rozwiązań, z których możemy przygotować dedykowaną ofertę pod konkretne osiedle, czy inwestycję.

Projekty domów w zabudowie szeregowej

Projekty z tej grupy cieszą się zainteresowaniem zarówno Deweloperów, jak też inwestorów prywatnych. W kolekcji prezentujemy budynki w różnym stylu, z wieloma typami rozwiązań funkcjonalnych, które w optymalny sposób organizują przestrzeń wewnętrzną, zapewniając mieszkańcom komfortowe warunki. Bogata kolekcja projektów domów szeregowych daje możliwość optymalnego dopasowania ich do danej szerokości działki.

Projekty domów do intensywnej zabudowy jednorodzinnej

W tej kolekcji znajdują się projekty domów dwulokalowych do zabudowy szeregowej, które można zrealizować na terenach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. To doskonały sposób na zintensyfikowanie zabudowy na terenach z dopuszczoną zabudową jednorodzinną oraz bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla Deweloperów, dające możliwość efektywnego zagospodarowania powierzchni działki. Różnorodność naszej oferty stwarza szerokie możliwości dopasowania projektu do kształtu i wielkości posiadanego terenu.

Różnorodność i elastyczność rozwiązań szeregowych

Przygotowana dla deweloperów oferta projektowa to doskonale opracowane projekty domów szeregowych i budynków wielorodzinnych, które łączą w sobie ekonomiczne rozwiązania architektoniczne oraz elastyczne układy funkcjonalno-przestrzenne. Projekty można realizować w dowolnych typach zabudowy zarówno szeregowej , ale też bliźniaczej, a ich atutem są nowoczesne, piękne aranżacje oraz bogactwo rozwiązań architektonicznych. Duże przeszklenia nie tylko od strony ogrodowej, ale też od frontu minimalizują brak doświetlenia z bocznych części segmentów. Nasi projektanci starają się maksymalnie doświetlić wnętrza mieszkań, aby zapewnić poczucie komfortu i aby przyszli mieszkańcy chętnie decydowali się na ich zakup od Dewelopera.

Cześć projektów z kolekcji wyposażona jest w garaż, co często wymuszają warunki zabudowy, które wymagają coraz częściej dwóch stanowisk parkingowych na jedno mieszkanie. Można wówczas realizować jedno stanowisko w budynku, natomiast drugie na podjeździe w ramach terenu przeznaczonego pod jeden segment.

Projekty pod inwestycje ze szczegółowym kosztorysem

Stale współpracujemy z Deweloperami przy realizacji osiedli domów oraz budynków wielorodzinnych, znamy potrzeby Klientów, dlatego regularnie poszerzamy oraz udoskonalamy naszą ofertę, aby w pełni odpowiadała oczekiwaniom współczesnych Inwestorów. Pracujemy nad jeszcze bardziej ekonomicznymi rozwiązaniami chcąc zaoferować Inwestorom jak najbardziej korzystny efekt.
Różnorodność oferty sprawia, że nasze projekty doskonale wpisują się zarówno w miejską, jak i podmiejską zabudowę. Projekty budynków jednorodzinnych wielosegmentowych charakteryzują się atrakcyjnym zwrotem inwestycji. Do każdego projektu domu oferujemy kosztorys, który można aktualizować oraz dostosowywać do obowiązujących cen, co pozwala sprawnie zorganizować i przeprowadzić każdą inwestycję. Do przygotowania kosztorysów korzystamy z wydawnictwa Sekocenbud, które zbiera i publikuje ceny materiałów, usług i kosztów pośrednich z terenu całego kraju. Nasze kosztorysy są opracowane szczegółowo, tak aby były jak najbardziej pomocne w przygotowaniu Inwestycji.

Poznaj pełną ofertę Biura Projektowego Lipińscy Domy dla Deweloperów

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 71 354 59 49
tel.kom.: 883 909 409
e-mail: biuro@lipinscy.pl
Pow. użytkowa:
98,96m²
Cena:
2 170 zł
komentarze (6)
Pow. użytkowa:
92,30m²
Cena:
2 390 zł
komentarze (8)
Pow. użytkowa:
103,18m²
Cena:
2 090 zł
komentarze (6)
Pow. użytkowa:
131,47m²
Cena:
2 570 zł
komentarze (2)
Pow. użytkowa:
157,32m²
Cena:
2 390 zł
komentarze (5)
Pow. użytkowa:
158,12m²
Cena:
2 390 zł
komentarze (5)
Pow. użytkowa:
137,82m²
Cena:
2 470 zł
komentarze (1)
Pow. użytkowa:
109,46m²
Cena:
2 490 zł
komentarze (7)
Pow. użytkowa:
124,88m²
Cena:
2 270 zł
komentarze (17)
Pow. użytkowa:
106,71m²
Cena:
2 190 zł
komentarze (1)