bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
Sortuj wg:

Wyszukiwanie zaawansowane

Powierzchnia użytkowa Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia zabudowy Powierzchnia zabudowy:
Szerokość działki Szerokość działki:
Rodzaj zabudowy Rodzaj zabudowy:
Typ domu Typ domu:
Garaż Garaż
>Liczba pokoi Liczba pokoi:
Liczba łazienek Liczba łazienek:
Liczba sypialni Liczba sypialni:
Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia dachu:
Wysokość kalenicy Wysokość kalenicy:

projekty dla biznesu (41)

W grupie projekty dla biznesu dedykowanej dla przedsiębiorczych osób prezentujemy projekty różnego typu obiektów, które można wykorzystać w prowadzeniu własnego biznesu. Znajdują się tu budynki usługowe takie jak: domy agroturystyczne, pensjonaty, projekty domów weselnych z pokojami, projekty restauracji, projekty obiektów biurowych, projekty warsztatów oraz salonów samochodowych i nasza specjalność projekty małych zespołów mieszkaniowych. Nasze projekty domów szeregowych, bliźniaczych, czterorodzinnych projektowanych wg zasady effective -efficient- inexpensive doskonale sprawdzają się w realizacjach deweloperskich powstających na terenie całego kraju. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w tworzeniu swojego biznesu. W oparciu o naszą kolekcję wykonujemy również projekty wg indywidualnych życzeń Partnerów biznesowych.

Pensjonaty i budynki agroturystyczne

Projekty domów agroturystycznych i potocznie zwanych pensjonatów, jako główną funkcję posiadają pokoje na wynajem, najczęściej w formie wygodnych apartamentów. Zoptymalizowaliśmy w nich powierzchnię tak, aby była odpowiednio komfortowa, a funkcję dopasowaliśmy do rożnych wymagań, tak więc można tu znaleźć zarówno budynki stawiające głównie na pokoje na wynajem jak i te z dodatkowymi funkcjami w postaci wspólnych pomieszczeń dziennych, czy pomieszczeń rekreacyjnych jak np. strefa SPA. Zróżnicowaliśmy również propozycje pod względem stylu architektonicznego zachowując najwyższe standardy i kierując się najnowszymi trendami, aby budynki były atrakcyjne dla klientów i zachęcały do skorzystania właśnie z danej oferty wypoczynkowej.

Projekty restauracji i domów weselnych

Projekty restauracji to propozycje rozwiązań, których wiodącą strefą jest obszar gastronomiczny. Projekty te różnią się stylistyką, ale też zawierają różne zestawienia funkcjonalne tak aby w całości obiekty te wyróżniały się najlepszą architekturą. Budynki w naszej kolekcji prezentują różne parametry w zakresie ilości obsługiwanych gości oraz funkcji towarzyszących. Obiekty te w połączeniu z zapleczem noclegowym, czy salami tanecznymi mogą służyć jako domy weselne bądź hotele. Dużą wagę w obiektach służących przebywaniu większej ilości osób przywiązujemy do standardów bezpieczeństwa i funkcjonalności, a w obiektach restauracyjnych do możliwości łatwego utrzymania porządku i czystości.

Projekty obiektów biurowych, salonów i warsztatów samochodowych

Różnorodne rodzaje prowadzonych działalności gospodarczych trudno jest sprowadzić do wspólnego wzorca, zwłaszcza jeśli muszą łączyć w sobie strefę pomieszczeń brudnych, warsztatowych z częścią wystawienniczą, czy biurową. Muszą być jednak zarówno efektowne, aby przyciągnąć klientów jak i praktyczne, aby personel mógł wygodnie i efektywnie pracować. Te cechy łączą w sobie projekty z kolekcji. Jesteśmy w stanie zaoferować projekty zarówno dla małych rodzinnych firm jak i dla większych przedsiębiorstw potrzebujących bardziej złożonych rozwiązań.

Zespoły mieszkaniowe

Najciekawsza na rynku oferta gotowych domów do zabudowy szeregowej, bliźniaczej, czterorodzinnej, w tym rozwiązań z dwoma lokalami w jednym segmencie pozwala dopasować domy do wielu typów działek przeznaczonych pod inwestycje deweloperskie. Kolekcja projektów szeregowych i bliźniaczych Lipińscy Domy zawiera rozwiązania w najróżniejszych stylach, wykorzystujące najnowsze trendy, od bardzo nowoczesnych domów z płaskimi dachami, nowocześnie rozwiązanymi elewacjami, dużymi przeszkleniami poprzez domy ze spadzistymi dachami, ciekawymi lukarnami powiększającymi przestrzeń poddasza, tarasami i balkonami na wyższych kondygnacjach, jak również najprostsze ekonomiczne bryły z klasycznymi elementami oraz tradycyjne rozwiązania. Wobec coraz częściej występującej konieczności zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc parkingowych wymaganych warunkami zabudowy oferujemy również rozwiązania z wbudowanymi garażami w różnych układach: z wbudowanym garażem, z wysuniętym garażem, z dobudowanym garażem z boku w przypadku zabudowy bliźniaczej.Wszystkie propozycje obiektów dla biznesu z naszej kolekcji są świetną bazą pod konkretne inwestycje i mogą stanowić źródło inspiracji dla nowych rozwiązań projektowych, dostosowanych przez naszych doświadczonych projektantów do najbardziej nietypowych potrzeb z zapewnieniem najwyższej jakości dokumentacji projektowej.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z szerszego zakresu naszych usług, przygotowanych specjalnie dla naszych partnerów biznesowych. Zobacz więcej szczegółów>>>Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 71 354 59 49
tel.kom.: 883 909 409
e-mail: biuro@lipinscy.pl
Pow. użytkowa:
98,96m²
Cena:
2 170 zł
komentarze (6)
Pow. użytkowa:
376,03m²
Cena:
6 470 zł
komentarze (0)
Pow. użytkowa:
290,27m²
Cena:
5 970 zł
komentarze (6)
Pow. użytkowa:
136,02m²
Cena:
2 670 zł
komentarze (6)
Pow. użytkowa:
103,18m²
Cena:
2 090 zł
komentarze (6)
Pow. użytkowa:
131,47m²
Cena:
2 570 zł
komentarze (2)
Pow. użytkowa:
157,32m²
Cena:
2 390 zł
komentarze (5)
Pow. użytkowa:
158,12m²
Cena:
2 390 zł
komentarze (5)
Pow. użytkowa:
301,62m²
Cena:
5 990 zł
komentarze (3)
Pow. użytkowa:
557,42m²
Cena:
11 770 zł
komentarze (2)