bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 


Jesteśmy dumni z tego co mówią nasi Klienci na temat naszych projektów, wysokiej jakości obsługi i rzetelnie przygotowanych dokumentacji projektowych. Opinie te potwierdzają nasze przekonanie, że tylko solidnie i profesjonalnie przygotowana dokumentacja daje gwarancję szybkiej realizacji domu i satysfakcję obu stronom. Poniżej prezentujemy niektóre z wypowiedzi naszych Klientów i Partnerów na temat naszej pracy oraz korzyści płynących z realizacji domów według naszych projektów.

     "Korzystam już drugi raz z usług biura projektowego p. Lipińskich. W trakcie realizacji projektu mogłem zawsze korzystać z dodatkowych informacji i zawsze byłem traktowany z pełną życzliwością. Mogłem również dokonywać drobnych zmian, bez dodatkowych opłat.
Obecnie wybrałem projekt domu, w którym są dwie sypialnie na dole, a na strychu można zrobić dwa pokoje gościnne. Jest to domek parterowy, ale bardzo łatwo można zaprojektować piętro, jest więc tańszy niż domek z użytkowym poddaszem.
Obsługa i sprawność biura projektowego jest wzorowa, wszystkiego można się dowiedzieć telefonicznie, porozmawiać z projektantem i otrzymać wszystkie wiadomości dotyczące projektu." 
Antoni Bierut, Szczecinek – buduje dom Lubeka

      "Ze względu na doświadczenie w projektowaniu domów energooszczędnych, to dla mnie jest wystarczający powód, by znaleźć właśnie w tym biurze projektowym taki projekt, który spełni moje wymagania. Mały dom (ale taki w sam raz) spełni, po małych przeróbkach, nasze oczekiwania dotyczące własnego domu. Poza tym, nie zrujnuje naszego budżetu – zarówno budowa, jak i późniejsze użytkowanie.
Bardzo kompetentna i szyb obsługa – odpowiedzi na e-maile przychodziły bardzo szybko i zawsze zawierały wyczerpującą odpowiedź na moje pytania."
Daniel Szczucki, Sława – buduje dom Monako

     "Zanim rozpoczęliśmy współpracę z Pracownią Projektową M&L Lipińscy, spotykaliśmy się z dużym zainteresowaniem projektami Ich autorstwa. Ilość zwolenników tej wrocławskiej pracowni projektowej wciąż rośnie o czym świadczą napływające do nas liczne zapytania ofertowe.
Wszechstronność, łączenie idei budownictwa energooszczędnego i pasywnego z aktualnymi trendami, uwzględnianie przy tym indywidualnych życzeń klientów, umożliwiają Państwu Lipińskim i ich Zespołowi pozyskiwanie co raz to większej rzeszy sympatyków. Sprzyja temu rzeczowa obsługa, pełna informacja, dokładność i przejrzystość projektów, co dla nas, firmy wykonawczej jest bardzo istotne na każdym etapie prac, począwszy od przygotowania wstępnego kosztorysu przez cały czas trwania budowy, aż do jej zakończenia.
Nasze pytania o projekt, zarówno dotyczące zmian wnoszonych przez Klientów, jak i nasze sugestie związane z doborem materiałów i szczegółów rozwiązań technicznych nigdy nie pozostają bez odpowiedzi. O popularności projektów świadczą ich liczne realizacje oraz jakość udzielanych klientom informacji.
 
    Tym bardziej przekonani o profesjonalizmie Pracowni Projektowej M&L Lipińscy, polecamy ją wszystkim zainteresowanym, sami rozpoczynając w tym roku budowę domu na własny użytek, według projektu "Fryburg".
Robert Czerczer - Firma Budowlana Złotniccy

     "Od kilku lat budujemy domy wg projektów Pracowni Lipińscy Domy. W imieniu własnym, jak i moich pracowników składam wyrazy uznania dla Państwa Ludwiki i Miłosza Lipińskich oraz całego zespołu za wyjątkowe projekty i wzorową współpracę. Doceniamy wysokie standardy rozwiązań projektowych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów energooszczędności oraz pasywności, które to wdrażacie Państwo do budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Opracowane przez Państwa projekty są proste, jasne i tanie w wykonaniu. Jednocześnie widoczna jest dbałość architekta o detale, co czyni dom ładnym i harmonijnym.
     Bardzo cenię sobie zarówno rzeczowość, jak i efektywność naszej współpracy. Polecam wszystkim Inwestorom planującym budowę domu projekty Pracowni Lipińscy Domy."
Krzysztof Bratosiewicz - Firma Budowlana Arkada Domy Energooszczędne


    "Wybrałem projekt od Lipińskich, ponieważ przy wyborze projektu zostałem poinformowany o szczegółach technicznych i zapoznany z aktualnym kosztorysem. Otrzymałem również na e-mail szczegółowe rzuty budynku. Wg mnie wybrany projekt Gandawa jest funkcjonalnym, wygodnym i oszczędnym w budowie, jak i eksploatacji domem. Strona techniczna dokumentacji jest na najwyższym poziomie oraz zawiera wszelkie nowości pomocne przy realizacji inwestycji. Wzorowa obsługa klienta, nie ma żadnych pytań bez odopwiedzi, otwartość i pomoc podczas kontaktu."
Paweł Szafranowicz - buduje dom Gandawa

"Wszystkie oferowane przez biuro projektowe Lipińscy projekty bardzo nam się podobają, w większości są to domy proste, bez specjalnych "udziwnień", których nie lubimy. Po przejrzeniu bardzo wielu projektów, wybraliśmy projekt Baden II, ponieważ spełniał on większość naszyvh oczekiwań. Zachwyca prostą formą i funkcjonalnością, a jednocześnie jest elegancki i ponadczasowy. Obsługa biura jest miła, rzetelna i profesjonalna. Pracownicy służyli pomoca podczas zakupu, jak również w dwa miesiące po zakupie. Wszystko odbywało się bardzo sprawnie."
Tomasz Maślukiewicz - buduje dom Baden II


"Nasza współpraca z firmą "Lipińscy Domy" sięga początków kształtowania się rynku projektów gotowych w Polsce. Można rzec jakoby było nam dane tworzyć wspólnie podwaliny tegoż właśnie segmentu rynku. Jako jeden z pierwszych orędowników idei domu pasywnego, "Lipińscy Domy" dały się poznać jako partner, który tworzy nie tylko dopracowane projekty budynków pod względem ich funkcjonalności, ekonomiczności i ekonomiki budowy ale również potrafiących egzystować w harmonii z otaczającym ją środowiskiem.
"

Dariusz NiklewskiPracownia Usług Projektowo-Komputerowych PROKOM

"większość inwestorów wybiera raczej propozycje klasyczne, nam jednak zależało na odważniejszej i bardziej nowoczesnej bryle budynku. Nowoczesne domy to również odpowiednie materiały i energooszczędność. Wszystkie te warunki spełnia projekt Dijon II. Obsługa biura Lipińscy to dobry kontakt z klientem, właściwe rozpoznanie potrzeb, szybkie odpowiedzi na pytaniai życzliwość. Jednym słowem - jesteśmy spełnieni!"
Rafał Pomian - buduje dom Dijon II

"Lipińscy mają ciekawe i przejrzyste strony internetowe. Łatwość zakupu, służą radą, posiadają blogi osób, którzy budują lub wybudowali domy. Czują, co ludzie oczekują. Projekt jest bajeczny, funkcjonalny z możliwością zmian. Dla mnie jednak jest idealny. Bryła domu, komunikacja, metraż. Ten projekt jest jak wisienka na torcie i tak będzie u mnie wyglądał. Obsługa jest błyskawiczna. Dziś telefon, jutro projekt. Myślisz, dzwonisz i masz! Szybciej nie można. Dla mnie extra!"
Grażyna Myszka - buduje dom Toledo II

"Wybraliśmy projekt Lipińskich dlatego, że polecili mi go znajomi, a dodatkowo firma ta słynie z solidności i precyzji. W katalogu, który mam znaleźliśmy wiele odpowiadających nam projektów, a niektóre nawet przekroczyły oczekiwania. Szukaliśmy przede wszystkim domu parterowego przez wzgląd na nasze niepełnosprawne dziecko, a dodatkowo miał byc to dom o niewielkiej powierzchni. Rozmieszczenie pomieszczeń jest praktyczne i idealne dla naszej czteroosobowej rodziny. Wydaje nam się, że jest to ciepły domek, w którym chcemy spędzić naszą przyszłość. Sprawność obsługi biura oceniamy celująco. Udzieliliście nam wszelkich niezbędnych infiormacji. Katalog otrzymaliśmy błyskawicznie, podobnie jak projekt. Na pewno polecimy Waszą firmę znajomym. Dziękujemy i życzymy wiele sukcesów."
Tomasz i Magdalena Szurgot - budują dom Haga

"Atlanta był perwszym projektem, który wpadł nam w oko i po przeglądnięciu tysięcy innych okazał się jedynym. Po prostu jest funkcjonalny, spełnia nasze wymagania co do ilości i wielkości pomieszczeń, a przy tym energooszczędny, a obecnie jest to bardzo ważne, przy rosnących kosztach ogrzewania. Prosta bryła, piękny wygląd, doskonała, odpowiadająca naszym wymaganiom funkcjonalność. W końcu projekt, który po wprowadzeniu niewielkich zmian, będzie idealnym dla naszej przyszłej rodziny i będziemy mogli patrzeć na niego z zachwytem do końca życia. I to dzięki Wam! :-) Doskonała strona internetowa, dużo szczegółów, wszystkie potrzebne informacje, podane jak na dłoni, szybki kontakt, duża dbałość o klienta i zrozumienie dla jego próśb. Nic, tylko polecać innym szukającycm wymarzonego projektu."
Sylwia i Łukasz Figura - budują dom Atlanta

"Przeglądaliśmy wiele ofert i mnóstwo projektów, jednak żaden nie przekonał nas do siebie, tak jak projekt biura Lipińskich. Nikt nie jest tak profesjonalny i nie ma tak pięknych, a zarwzem realnych i funkcjonalnych projektów. Szukając projektu na wymarzony dom, mieliśmy już pewną jego wizję. Ten projekt spełnia wszystkie wymagania, jamie mieliśmy - idealna wielkość, wspaniałe rozmieszczenie pomieszczeń, świetnie dopasowany dach, idealny garaż, dużo okien, co sprawia, że ten domek jest jasny i ciepły. Idealny! Kontak z obsługą biura przebiegał bezstresowo, błyskawicznie i bezproblemowo i w miłej atmosferze. Gdy nam brakło jednego rozkładu, wystarczył jeden telefon i od razu dostaliśmy to, co nam było potrzebne. Polecam każdemu - idealna współpraca!"
Karolina Szewczyk - Gamoń - buduje dom Bari

"Zaczęło się od fascynacji domami pasywnymi i gdyby nie niechęć do skosów, pewnie kupiłabym ten projekt. Inne projekty na szczęście też spełniły moje wymogi i w ten sposób z "finalistów" katalogu Lipińskich wybrałam Walencję. Wyjście na taras z kuchni, salonu i sypialni - te poranne i popołudniowe kawki! Brak wąskich, ciemnych korytarzy, bardzo typowych dla parterówek Ponadczasowa bryła dla podmiejskiego domu, o bezpretensjonalnej i oszczędnej architekturze. Pomieszczenia dość duże, by robiły wrażenie i dość małe do sprzątania. Podcień przy wejściu by postawić rower.  Bardzo przyjemna obsługa, konkretne odpowiedzi na pytania, nie mam zastrzeżeń. I bardzo szybk ootrzymałam projekt, co jest ważne, gdy w końcu podejmie się ostateczną decycję."
Krystyna Rolnicka - Tyniec - buduje dom Walencja

"wybierajać projekt, poszukiwałem przede wszystkim domu prostego i nowoczesnego, o wnętrzach funkcjonalnych, wygodnych i dobrze doświetlonych, a także niedrogiego w użytkwaniu, poprzez zastosowanie materiałów energooszczędnych. W projektach od Lipińskich zastosowano szereg rozwiązań technologicznych zgodnych z nowoczesnymi standardami budownictwa energooszczędnego. Doświadczenie biura Lipińskich w projektowaniu najbardziej efektywnych pod względem ekonomicznym domów energoszczędnych na polskie warunki, poparte projektem i realizacją pokazowego domu pasywnego w Smolcu, sprawiło, że decyzja mogła być tylko jedna - zakup projektu od Lipińskich
Sprawnośc obsługi biura oceniam bardzo wysoko. Praktycznie po trzech dniach od zamówienia, odebrałem projekt do lokalnego przedstawiciela, poprzez którego nastąpił zakup. Na podkreślenie zasługuje fakt, że dokumentacja projektowa jest wysokiej jakości i bardzo szczegółowa, co na pewno wyeliminuje wszelkie problemy na etapie realizacji inwestycji przez wykonawców. Cieszy mnie również to, że wysoko wyspecjalizowani pracownicy biura Lipińskich oferują pomoc techniczną na każdym etapie budowy."
Rafał Kochanowski - buduje dom Montreal

"Po przejrzeniu 900 projektów, natknąłem się na Państwa stronę, która znacznie różni się od konkurencji. Opisy, zdjęcia z realizacji budowy, forum, wizualizacje na wysokim poziomie, a przede wszystkim projekty domów zupełnie inne, niż wszędzie. Dla ludzi z kasą i tych skromniejszych. Polecam wszystkim moim znajomym. Tworzycie domy z klasą, mają to Coś - te większe, jak i te mniejsze. Wybrany przeze mnie projekt różni się od innych oferowanych projektów. Ma funkcjonalny układ pomieszczeń, które są zaprojektowane zupełnie inaczej, niż w przeglądanych przeze mnie innych projektach. Projekt jest prosty, mało skomplikowany w budowie, ekonomiczny, a zarazem bardzo ładny. Na pewno będzie się wyróżniał wśród innych domów na osiedlu. Obsługa biura pomogła mi w podjęciu ostatecznej decyzji. Dzwoniąc niejednokrotnie i pisząc na maila, uzyskałem 100% żądanych informacji. Za każdym razem miła i fachowa obsługa. Sama transakcja przebiegła błyskawicznie i sprawnie na 5+."
Łukasz Buda - buduje dom Dortmund