PROMOCJA
ULUBIONE

Nowy serwis lipinscy.pl

3 października 2009

Witaj w naszym nowym serwisie lipinscy.pl - najbardziej przyjaznej stronie z projektami :)

Nowy serwis lipinscy.pla w niej znajdziej:

proste i szybkie wyszukiwanie projektów - zarówno podstawowe, jak i po zaawansowanych parametrach - obojętne, czy szukasz domu parterowego o powierzchni do 120 m2, czy też domu na wąską działkę, z wjazdem od południa i na dodatek energooszczędnego - wybrane będą tylko te projekty, których szukasz.

porównywanie wybranych projektów - Davos, czy Florencja? A może Montreal? Jeśli wahasz się przy wyborze paru projektów - pomoże ci porównywarka - po wszystkich paramterach, które są określone w projekcie - powierzchnia, ilość sypialni, kominek, garaż...ba! nawet po rzutach - wszystko w jednym miejscu! Nie musisz otwierać po kolei każdego projektu. Możesz też wyłączyć parametry, które nie są Ci potrzebne.

dodawanie do ulubionych - spodobał Ci się ten projekt - zapisz do ulubionych, zostanie zapamiętany. Potem możesz projekty ulubione porównywać i wybierać. A jeśli jeszcze się zalogujesz - twoje ustawienia będą dostępne dla Ciebie z każdego komputera i każdego miejsca na ziemi.

szybki podgląd projektów bez wchodzenia na kartę projektu - nie musisz klikać, jeśli projekt Cię interesuje - najedź na niego kursorem, a podstawowe informacje wyświetlą się natychmiast.

duże grafiki - o wiele większe, niż do tej pory - począwszy od miniaturek, aż po duże wizualizacje wnętrz.

szybkie wyszukiwanie po nazwie lub kodzie projektu - wpisz fragment nazwy lub kodu projektu w pasek wyszukiwania - pojawią się podpowiedzi.

jasne i czytelne promocje projektów - wszystkie promocje zebrane w jedym miejscu. Zajrzyj -  na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

dodawanie komentarzy - jeśli jakiś projekt Ci się spodoba i chciałbyś o tym powiedzieć innym, a może zwrócić na coś uwagę - śmiało! Twoje spostrzeżenie może też przydać się innym.

wyceny projektów przez firmy wykonawcze - jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować realizacja wybranego domu w różnych firmach wykonawczych - jeden formularz zapytania załatwi sprawę.

kompleksowa wiedza na temat domów energooszczędnych - wszystko co wiemy o domach energooszczędnych, co przetestowaliśmy w naszym domu pasywnym i przekazujemy dalej - zawarte jest w zakładce Dom Energooszczędny - technologia, koszty, porównania, charakterystyki energetyczne, porady, Akademia Energooszczędności i dużo, dużo więcej.

porady przy wyborze projektów - czy lepiej wybrać dom z garażem, czy może garaż wybudować później, jakie stropy zastosować w domach parterowych, a jak dobrać kolorystykę dachu? Skorzystaj z naszych porad.

nasz blog - miejsce, gdzie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem - dla dociekliwych.Życzymy przyjemnego poszukiwania idealnego projektu. Z chęcią też poznamy Twoją opinię i ewentualne sugestie odnośnie naszej strony i projektów. Zapraszamy do kontaktu.