PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty domów z wysokimi wnętrzami

Dom z wysokim wnętrzem ma niewątpliwie wiele zalet. Daje niesamowite możliwości aranżacyjne oraz pozwala wykorzystać wysokie przeszklenia, często o nietypowym kształcie. Dzięki temu wnętrza są doskonale doświetlone, dając tym samym komfort mieszkania w domu korzystnie wpływającym na nastrój jego mieszkańców. W grupie projektów z wysokimi wnętrzami znalazły się nie tylko projekty z antresolą, ale również z ponad przeciętną wysokością kondygnacji. Wszystkie oprócz oferowania niesamowitej otwartej przestrzeni w Waszym nowym domu, pozwolą Wam na możliwość wyboru odpowiednio wysokiego i efektownego świątecznego drzewka. Sprawdźcie, że warto wybrać właśnie taki projekt!

Widok: tier0 tier1-active tier2
Sortuj wg:
65

Projekt domu z wysokim salonem – dla miłośników przestrzeni

Wysoki salon daje wrażenie przestronności i otwarcia na świat. Dodaje klasy i elegancji wnętrzom. Dzięki dużym przeszkleniom do wnętrza wpada więcej naturalnego światła, co sprawia, że pomieszczenie jest bardzo jasne i przytulne. Otwarte pokoje zwiększają również komfort mieszkania. W takich wnętrzach mieszkańcy mają poczucie większej przestrzeni, luzu i wolności.
Wysoki salon daje też okazję do stworzenia ciekawej aranżacji wnętrza i oryginalnej architektury. Duże okna z szerokimi drzwiami przesuwnymi prowadzącymi na taras i do ogrodu pozwalają połączyć świat natury z domowym. Duża wysokość salonu podkreśla też jego charakter i sprawia, że ta część domu staje się jeszcze bardziej reprezentacyjna. Do wysokiego salonu wchodzi się z holu, a często nawet bezpośrednio z wejścia. Takie spektakularne otwarcie robi niesamowite wrażenie i budzi zachwyt u gości.

Projekty domów z wysokim salonem na każdą działkę

Projekty domów z wysokim salonem to rozwiązania nie tylko na dużą działkę. Mnogość projektów dostępnych w naszej ofercie pozwoli Ci na wybór propozycji dopasowanej do każdej działki. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń sprawia, że projekt domu z wysokim salonem jest odpowiedni również na działkę wąską, małą czy z wejściem od południa.
Oferujemy bogatą gamę projektów domów z wysokim salonem, dopasowanych do różnych potrzeb rodziny. Jeśli chcesz zamieszkać w domu stworzonym ściśle według Twoich wymagań, zapraszamy do skorzystania z oferty indywidualnych projektów domów, wówczas zaprojektujemy dla Ciebie dom z wysokim salonem, jakiego nie ma nikt inny.