bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
Sortuj wg:

Wyszukiwanie zaawansowane

Powierzchnia użytkowa Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia zabudowy Powierzchnia zabudowy:
Szerokość działki Szerokość działki:
Rodzaj zabudowy Rodzaj zabudowy:
Typ domu Typ domu:
Garaż Garaż
>Liczba pokoi Liczba pokoi:
Liczba łazienek Liczba łazienek:
Liczba sypialni Liczba sypialni:
Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia dachu:
Wysokość kalenicy Wysokość kalenicy:

projekty domow z rekuperacja (314)

Projekty domów energooszczędnych, wyposażonych w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła -rekuperację, która przyczynia się do znacznej oszczędności zużywanej przez dom energii (przynajmniej 20% w skali roku). Ponadto zastosowanie rekuperacji zapewnia świeże, pozbawione dwutlenku węgla, wilgoci i zanieczyszczeń, filtrowane powietrze z zewnątrz, które jest dostępne przez cały rok we wszystkich pomieszczeniach. Podnosi to bardzo komfort użytkowania domu wyposażonego w rekuperację, tworząc przyjazny mieszkańcom mikroklimat. Domy z rekuperacją polecamy Inwestorom ceniącym wygodę mieszkania, dbającym o środowisko i ceniącym nowoczesne rozwiązania przy niewiele większym nakładzie inwestycyjnym.
POBIERZ PORADNIK O REKUPERACJI

Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu rekuperacji do wybranego projektu, a przy podpisaniu umowy otrzymasz bonus, przygotowany specjalnie dla naszych klientów. SPRAWDŹ

W kategorii domów z rekuperacją znajdziecie projekty budynków różnego typu: parterowe, z użytkowym poddaszem, piętrowe, z płaskim dachem, z dachem dwu i wielospadowym, domy małe, duże, nowoczesne i o tradycyjnej stylistyce, w których zaprojektowaliśmy system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła - rekuperacji. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie architektoniczne wybierzesz, projekt opracowany przez Biuro Lipińscy Domy pomoże wybudować Ci dom, który ogrzejesz nawet 3 razy taniej w stosunku do domów zaprojektowanych w standardowej technologii, a to pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilka tysięcy rocznie!

Zbuduj dom energooszczędny z rekuperacją - to się bardzo opłaca!

Najlepszą rekomendacją jest dla nas uznanie tysięcy zadowolonych Klientów, którzy zbudowali dom według naszego projektu. Od ponad 25 lat działamy z sukcesem na rynku projektów katalogowych, wyspecjalizowaliśmy się zwłaszcza w projektowaniu energooszczędnych budynków, a zaprojektowany i zrealizowany przez nas dom pasywny otrzymał w 2007 r. jako pierwszy w Polsce certyfikat Instytutu Budynków Pasywnych w Darmstadt.
Projekty domów z rekuperacją na https://lipinscy.pl/ to propozycje różne pod względem wielkości i architektury, ale łączy je jedno – niskie zapotrzebowanie na energię, które zostało uzyskane między innymi dzięki systemom z odzyskiem ciepła. Grupę tę stanowią projekty domów energooszczędnych i pasywnych z wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła, co zapewnia, że komfort ich użytkowania jest na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich okien i izolacji oraz dzięki zapewnieniu szczelności ogrzewa się je kilka razy taniej niż standardowe domy, a buduje tylko o 3 do 4% drożej. Niskie opłaty za ogrzewanie to realne pieniądze oszczędzone przez Inwestora, który może przeznaczyć je na inny cel, a zalety takiego domu doceni tym bardziej, im bardziej wzrastać będą koszty energii. Nie bez znaczenia jest także to, że szczelne, dobrze ocieplone domy wymagają wydajnej i sprawnej wentylacji, a tę może zapewnić tylko rekuperacja.

W kategorii domów z rekuperacją znajdują się więc i nowoczesne domy jednorodzinne, zarówno parterowe jak i z użytkowym poddaszem, a także domy bliźniacze i szeregowe. Ponadto każdy z nich można zbudować w tradycyjnej technologii murowanej, łatwej i powszechnie stosowanej oraz w technologii prefabrykowanej szybkiej w realizacji, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.
Zalety domów energooszczędnych docenią z pewnością inwestorzy, planujący inwestycje deweloperskie. Dom wybudowany jako budynek ciepły, komfortowy, o doskonale zaprojektowanym wnętrzu, o atrakcyjnym wyglądzie, ekonomiczny w eksploatacji i nie wymagający nakładów finansowych przez długi okres zamieszkiwania, to bardzo atrakcyjna oferta dla potencjalnych klientów.

Dom energooszczędny z rekuperacją– zalety mieszkania

Kolekcja domów z rekuperacjąto atrakcyjna oferta także dla Klientów indywidualnych, marzących o niedrogim i wygodnym domu – niedrogim nie tylko w budowie, ale także eksploatacji. Zastosowanie wentylacji mechanicznej to nie tylko komfort użytkowania, ale także spore wspomożenie systemu ogrzewania. Nie ma potrzeby budowania dużej kotłowni, często z piecem na ekogroszek, mało wygodnym i wymagającym obsługi. Zalety rekuperacji docenią także alergicy – daje bowiem ona możliwość zastosowania filtrów przeciwpyłkowych, co znacząco podnosi komfort mieszkania i tym samym życia, gdyż eliminuje zanieczyszczenia i możliwość dostawania się do wnętrza grzybów, bakterii i wirusów.
Dodatkowe zalety mieszkania w domu energooszczędnym to: brak konieczności budowania dodatkowych kominów, a więc niższe koszty inwestycji, zawsze świeże powietrze w budynku, ale bez strat ciepła, niższy poziom CO2, co sprawia, że lepiej się śpi. Użytkując dom energooszczędny z rekuperacją unikniesz coraz bardziej dokuczliwego problemu, jakim jest smog – nie musisz inwestować w dodatkowe rozwiązania typu oczyszczacze powietrza.

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 71 354 59 49
tel.kom.: 883 909 409
e-mail: biuro@lipinscy.pl
Pow. użytkowa:
84,33m²
Cena:
2 970 zł
komentarze (125)
Pow. użytkowa:
182,79m²
Cena:
3 970 zł
komentarze (22)
Pow. użytkowa:
103,83m²
Cena:
2 670 zł
komentarze (129)
Pow. użytkowa:
80,13m²
Cena:
2 570 zł
komentarze (57)
Pow. użytkowa:
120,26m²
Cena:
2 970 zł
komentarze (25)
Pow. użytkowa:
119,98m²
Cena:
2 870 zł
komentarze (54)
Pow. użytkowa:
81,29m²
Cena:
2 270 zł
komentarze (20)
Pow. użytkowa:
119,40m²
Cena:
3 070 zł
komentarze (18)
Pow. użytkowa:
88,74m²
Cena:
2 770 zł
komentarze (105)
Pow. użytkowa:
136,35m²
Cena:
3 470 zł
komentarze (2)