PROMOCJA
ULUBIONE

Projekt domu

Lens 41,41m²

LMW19

 

Karta projektu Podziel się:

Opis projektu

Projekt domku letniskowego Lens sprawdzi się w każdym otoczeniu. Niezależnie czy będą to klimaty nadmorskie, czy las nad jeziorem albo górskie przewyższenia, wszędzie tam odpoczniesz na wygodnym, zadaszonym tarasie z widokiem. Osłonięte miejsce do wypoczynku służy jednocześnie jako strefa wejściowa, a duże przeszklenia salonu dają możliwość korzystania z pięknych widoków nawet podczas niekorzystnej pogody, zwłaszcza, że umieszczona została tam koza- wolnostojący piecyk, którym można dogrzać się w przypadku chłodów. Przesuwne drzwi pokoju dziennego otwierają go na jadalnię połączoną z kuchnią. Razem tworzą wygodną strefę dzienną, gdzie można wspólnie przyrządzić posiłek, pograć w gry planszowe, czy pooglądać telewizję. Pokój sypialny mieści dwa łóżka, a dodatkowe miejsca do spania można uzyskać w salonie po rozłożeniu kanapy. W zasięgu ręki jest też łazienka, w której zmieściły się: duży prysznic, wc , a pod blatem obok umywalki również pralka. Kompaktowa przestrzeń mieści wszystko, czego potrzeba jako bazy wypadowej do wycieczek po okolicy, a prosta bryła przekryta dwuspadowym dachem będzie niedroga w budowie. Wykończenie budynku naturalnymi materiałami sprawi, że dom wtopi się w otoczenie i będzie współgrał z zielenią. Projekt można wykorzystać jako inwestycję pod wynajem na terenach rekreacyjnych.

Parter 41,95m2

Gotowy projekt domu Lens rzut Parter

41,95m2

1.1 Wiatrołap 2,69m2
1.2 Kuchnia, jadalnia 11,60m2
1.3 Łazienka 4,43m2
1.4 Pokój 9,33m2
1.5 Pokój dzienny 13,90m2
1.6 Taras 14,21m2
1.1 Wiatrołap 2,69m2
1.2 Kuchnia, jadalnia 11,60m2
1.3 Łazienka 4,43m2
1.4 Pokój 9,33m2
1.5 Pokój dzienny 13,90m2
1.6 Taras 14,21m2

Wymiary działki

Gotowy projekt domu Lens wymiary działki

Przekrój

Gotowy projekt domu Lens przekrój

Elewacje

Gotowy projekt domu Lens elewacja przód Gotowy projekt domu Lens elewacja lewa Gotowy projekt domu Lens elewacja tył Gotowy projekt domu Lens elewacja prawa

Działka

Grafika przedstawia minimalne wymiary działki. Aby sprawdzić, czy dom może być realizowany na konkretnej działce należy uzyskać Wypis i Wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub jeśli na danym terenie nie ma planu – Decyzję o warunkach zabudowy. Wszystkie projekty wymagają adaptacji do warunków miejscowych przez projektanta lokalnego.

Dowiedz się więcej  

Technologia projektu

Fundamenty - rozwiązanie o podwyższonej izolacji termicznej

Ściany zewnętrzne - Bloczek betonu komórkowego 24 cm + styropian 20 cm

Strop - drewniany

Dach - tradycyjna więźba ciesielska

WENTYLACJA - grawitacyjna

Na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany materiałów na inne o podobnych właściwościach i parametrach technicznych. Pamiętaj! Projekt stanowi spójną całość i zmiana rozwiązań może wpłynąć na jego właściwości wytrzymałościowe i cieplne.

Dowiedz się więcej  

Szacunkowe koszty realizacji

Stan surowy zamknięty 72 100 zł
Stan deweloperski 119 300 zł

Szacunkowa wycena netto. Biuro projektowe nie zajmuje się realizacją inwestycji.

Dowiedz się więcej  

Wyceń bezpłatnie budowę domu u wykonawcy  

Zmiany do projektu

Projekt domu Lens

Każdy projekt z naszej kolekcji można dostosować do własnych potrzeb i warunków zabudowy. Zmiany w projekcie możemy wykonać w naszym biurze na zlecenie, wówczas kupujesz już zmienioną dokumentację. Projekt z wprowadzonymi zmianami może zostać włączony do kolekcji jako projekt katalogowy. Możesz też zlecić wprowadzenie przeróbek lokalnemu projektantowi w ramach adaptacji projektu do działki, wówczas kupujesz projekt gotowy, a my dołączamy do niego bezpłatnie zgodę na wprowadzenie zmian we własnym zakresie. Najczęściej wprowadzane są zmiany funkcjonalne, ale możliwe są również modyfikacje bryły domu i poszczególnych jego elementów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - wycenimy bezpłatnie zmiany, a Ty wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Opinie (1)

05.08.2023

Adam Jabłoński

Dzień dobry; czy jest możliwość adaptacji tego projektu do użytkowania całorocznego?

Skomentuj

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Polecane rozwiązania

Dodatki do projektów

Podobne projekty (7)

projekt Lens należy do kategorii

Ostatnio oglądane