PROMOCJA
ULUBIONE

Projekt domu

Garaż 26,43m²

G14a

 

Karta projektu Podziel się:

Opis projektu

Budynek gospodarczy, łączący w sobie funkcję garażu i pomieszczenia kuchenno – wypoczynkowego, w którym można zlokalizować biuro. Doskonała propozycja dla osób, szukających niewielkiego budynku do celów usługowych, lub rozważających budowę takiego garażu np. na działce i wykorzystania go także jako miejsce do rekreacji.
Poprzednia nazwa projektu: GC49b

Parter 26,43m2

Gotowy projekt domu Garaż rzut Parter

26,43m2

1.1 Pom.gosp. 6,68m2
1.2 Garaż 19,75m2
1.3 Wiata 31,36m2
1.4 Podest 1,32m2
1.1 Pom.gosp. 6,68m2
1.2 Garaż 19,75m2
1.3 Wiata 31,36m2
1.4 Podest 1,32m2

Elewacje

Technologia projektu

Fundamenty - tradycyjne

Ściany zewnętrzne - Bloczek silikatowy 18 cm + styropian 15 cm

Strop - drewniany

Dach - tradycyjna więźba ciesielska

WENTYLACJA - grawitacyjna

Na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany materiałów na inne o podobnych właściwościach i parametrach technicznych. Pamiętaj! Projekt stanowi spójną całość i zmiana rozwiązań może wpłynąć na jego właściwości wytrzymałościowe i cieplne.

Dowiedz się więcej  

Zmiany do projektu

Projekt domu Garaż

Każdy projekt z naszej kolekcji można dostosować do własnych potrzeb i warunków zabudowy. Zmiany w projekcie możemy wykonać w naszym biurze na zlecenie, wówczas kupujesz już zmienioną dokumentację. Projekt z wprowadzonymi zmianami może zostać włączony do kolekcji jako projekt katalogowy. Możesz też zlecić wprowadzenie przeróbek lokalnemu projektantowi w ramach adaptacji projektu do działki, wówczas kupujesz projekt gotowy, a my dołączamy do niego bezpłatnie zgodę na wprowadzenie zmian we własnym zakresie. Najczęściej wprowadzane są zmiany funkcjonalne, ale możliwe są również modyfikacje bryły domu i poszczególnych jego elementów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - wycenimy bezpłatnie zmiany, a Ty wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Opinie (0)

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Polecane rozwiązania

Dodatki do projektów

Podobne projekty (3)

projekt Garaż należy do kategorii

Ostatnio oglądane