PROMOCJA
ULUBIONE

Co zyskujesz kupując u nas projekt?

1. JAK SKORZYSTASZ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Jeśli powierzasz komuś ważne zadanie, upewniasz się, że wie co robi i że robi to dobrze.

Biuro Projektowe Ludwiki i Miłosza Lipińskich projektuje dla Was już od 1995 roku. Lipińscy to architekci od pokoleń. Prowadząc firmę rodzinną zapewniamy ścisłą współpracę zespołu architektów, konstruktorów i projektantów branżowych, dbając o wysoką jakość dokumentacji, które otrzymujesz. Projekty przechodzą przez szczegółową, kilkuetapową weryfikację, a zawarte w nich informacje są na tyle szczegółowe i czytelnie podane, że nie musisz się martwić o ich interpretację na budowie.

Możesz jednak na każdym etapie realizacji inwestycji zwrócić się o pomoc do naszych specjalistów. Odpowiadamy za nasze projekty i chętnie udzielamy wszelkich informacji.

Zobacz nasze referencje

 

2. DLACZEGO NASZE PROJEKTY SĄ SZCZEGÓŁOWE

Kupując projekt chcesz w szybki i łatwy sposób wybudować na jego podstawie swój dom

Doskonale to rozumiemy, dlatego też naszych dokumentacji nie musisz uzupełniać o projekty wykonawcze. Nie musisz też kupować dodatkowo kolejnych pakietów i dodatków aby łatwo, szybko i tanio wybudować dom. Szczegółowość naszych dokumentacji, dokładne rozrysowanie i opisanie przyjętych rozwiązań, pozwala wykonawcom na bezproblemową realizację naszych domów.

Sprawdź co zawiera projekt

3. JAK WYKORZYSTALIŚMY NASZĄ WIEDZĘ O ENERGOOSZCZĘDNOŚCI

Współczesna wiedza daje wiele możliwości. Ty też możesz oczekiwać czegoś więcej niż tylko poprawne rozwiązania.

Będąc firmą z tradycjami architektonicznymi wciąż podejmujemy nowe wyzwania. Jesteśmy prekursorami budownictwa energooszczędnego w Polsce. Nasze pierwsze artykuły o budownictwie pasywnym były publikowane w wydawnictwach naukowych jeszcze w latach 90-tych, kiedy o energooszczędności w Polsce nikt nie mówił.

Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy superoszczędny pokazowy dom pasywny w Smolcu pod Wrocławiem, w którym wykorzystaliśmy nasze autorskie rozwiązania. Zostaliśmy docenieni przez Instytut Budynków Pasywnych w Darmstadt uzyskując, jako pierwsi w Europie Środkowo-Wschodniej, certyfikat pasywności na zrealizowany budynek jednorodzinny.

Przeczytaj więcej o domu pasywnym na www.domy-pasywne.pl

4. W JAKI SPOSÓB DOMY OD LIPIŃSKICH OSZCZĘDZAJĄ PIENIĄDZE

Na rynku dostępnych jest coraz więcej specjalistycznych produktów i rozwiązań, które pozwalają oszczędzać energię. Czy masz gwarancję, że pozwolą Ci one oszczędzić również Twoją kieszeń?

Bazując na doświadczeniu przy projektowaniu i realizacji domu pasywnego opracowaliśmy standard domu energooszczędnego, który jest najbardziej efektywny i ekonomicznie uzasadniony w warunkach polskich. Współpracując z Instytutem Budynków Pasywnych przy Narodowej Agencji Oszczędzania Energii w Warszawie wypracowaliśmy sposób na dom energooszczędny, który przy optymalnym nakładzie inwestycyjnym daje maksymalne zyski w eksploatacji. Również dzięki temu jego wartość na rynku nieruchomości jest wyższa niż wartość innych domów.

Dowiedz się więcej o naszych domach energooszczędnych

5. JAK TO MOŻLIWE, ŻE KAŻDY MOŻE ZNALEŹĆ U NAS DOM DLA SIEBIE

Podobno o gustach się nie dyskutuje. Chcesz jednak aby Twój dom był ładny i funkcjonalny niezależnie od jego powierzchni i stylu, który wybierzesz.

Naszych architektów nie ograniczają standardowe rozwiązania. Przy dużej różnorodności projektów dbamy szczególnie o to, aby domy były proporcjonalne, konstrukcje nieskomplikowane, wnętrza funkcjonalne i wygodne, pomieszczenia dobrze doświetlone i niezależnie od stylu miały to coś, czego nie da się sprecyzować, a co powoduje, że wybór jest oczywisty.

Regularnie publikujemy nowości, a przy projektowaniu bierzemy pod uwagę opinie i uwagi naszych inwestorów. Zawsze jednak myślimy o tym, aby projekty, które proponujemy pozwoliły budować Ciepłe Domy.

6. DLACZEGO DOBRZE SIĘ Z NAMI WSPÓŁPRACUJE

Albo znajdziemy drogę, albo ją sami wytyczymy. (Hannibal)

Naszą wiedzą się dzielimy – jako jedyni w Polsce prowadzimy Akademię Energooszczędności, która edukuje w zakresie budownictwa energooszczędnego i nowoczesnych technologii. Wymieniamy doświadczenia i współpracujemy z uczelniami z Polski i zagranicy, z Izbami Zawodowymi i fundacjami,  prowadzimy szkolenia  wykłady i seminaria. Nasze działania zmotywowały kilkudziesięciu studentów, którzy swoje prace licencjackie, czy magisterskie poświęcili budownictwu pasywnemu i energooszczędnemu, bazując na naszej wiedzy i praktyce. Specjaliści z Biura Projektowego Lipińscy Domy to laureaci wielu konkursów i stypendiów! Taki zespół to gwarancja sukcesu!

Zobacz w jakich działaniach bierzemy udział i z kim współpracujemy

 

7. LIPIŃSCY TO RZETELNOŚĆ I GWARANCJA SYGNOWANA NAZWISKIEM WŁAŚCICIELI

Jak bardzo drażnią Cię hasła specjalistów od marketingu wciąż próbujących sprzedać Ci coś, czego nie potrzebujesz? Które dodatki są Ci naprawdę potrzebne?

Potwierdzamy, że liczy się jakość, a nie ilość.

Wiemy, że realizując swoje marzenia chcesz się czuć bezpieczny i mieć jednocześnie gwarancję jakości i ceny. Nad zawartością i bezbłędnością naszych dokumentacji czuwa zespół specjalistów, stąd też pewność, że w projekcie znajdują się wszystkie potrzebne rozwiązania, zoptymalizowane tak, abyś nie musiał przepłacać i łatwo przeszedł proces budowy.

W porównaniu do kilku tysięcy projektów dostępnych masowo na portalach, kolekcja Lipińskich nie liczy wiele, jednak każdy z naszych projektów tworzymy od podstaw, poświęcamy mu wiele czasu i zaangażowania, zanim oddamy go w Twoje ręce. Jesteśmy biurem projektowym, a nie sklepem, co zobowiązuje nas w szczególny sposób!

Domy od Lipińskich to pewna i bezpieczna inwestycja.