PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty Biura Lipińscy Domy na Osiedlu Czekanów

17 września 2018

10 sierpnia 2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie budynku wzorcowego wg naszego projektu TAMPA DCP317 na Osiedlu w Czekanowie, które w całości przewidziane jest do realizacji z projektów naszego autorstwa. Jak pisze na swojej stronie deweloper: "Wybór BP Lipińscy był poprzedzony analizą projektów publikowanych przez różne Biura, przy czym kryteriów wyboru było bardzo wiele: spójność estetyczna, prostota konstrukcji, podobieństwo zastosowanych rozwiązań technicznych w różnych budynkach,stosowanie w każdym budynku pomieszczenia technicznego, które jest dla nas konieczne. (...) Obok tego ważna jest dla nas filozofia projektowania – budynek powinien być kompaktowy, zapewniać dobre warunki dla wszystkich członków rodziny, nie epatować przepychem, ale zapewniać dobrze zorganizowaną, funkcjonalną przestrzeń łatwą do zintegrowania z ogrodem i terenem przed budynkiem."  

Projekty Biura Lipińscy Domy na Osiedlu Czekanów

W otwarciu domu pokazowego uczestniczyło wielu lokalnych samorządowców, osób związanych z budową oraz architekci z naszego biura.

 

 

W pierwszym etapie wydzielone zostało 60 działek pod budynki jednorodzinne wolnostojące, bliźniaki i szeregowce.

Na Osiedlu Czekanów proponowanych jest kilka typów budynków: BELFAST DCP268, LORETO II DCP304a, FULTON II DCP342a, HOBART LMB85, TAMPA DCP317, SPRINGFIELD DCS18, ITAKA LMB120, ASPEN LMB67, LUCIA IV DCB88c, które razem spełniają kryteria takie jak: prostota konstrukcji, spójność architektoniczna, funkcjonalność – w tym rozdział strefy prywatnej od dziennej, osobna kuchnia.
Wybrane projekty są gotowe do natychmiastowej realizacji, jeżeli tylko geodeta dostarczy mapę do celów projektowych, to w kilka dni można otrzymać projekt gotowy do pozwolenia na budowę.

Zobacz GALERIĘ DOMU TAMPA DCP317>>>

Zobacz film z otwarcia domu pokazowego Tampa na Osiedlu Czekanów

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Osiedla Czekanów.