bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Projekty Biura Lipińscy Domy na Osiedlu Czekanów

20 sierpnia 2018

Projekty Biura Lipińscy Domy na Osiedlu Czekanów

10 sierpnia 2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie budynku wzorcowego wg naszego projektu TAMPA DCP317 na Osiedlu w Czekanowie, które w całości przewidziane jest do realizacji z projektów naszego autorstwa. Jak pisze na swojej stronie deweloper: "Wybór BP Lipińscy był poprzedzony analizą projektów publikowanych przez różne Biura, przy czym kryteriów wyboru było bardzo wiele: spójność estetyczna, prostota konstrukcji, podobieństwo zastosowanych rozwiązań technicznych w różnych budynkach,stosowanie w każdym budynku pomieszczenia technicznego, które jest dla nas konieczne. (...) Obok tego ważna jest dla nas filozofia projektowania – budynek powinien być kompaktowy, zapewniać dobre warunki dla wszystkich członków rodziny, nie epatować przepychem, ale zapewniać dobrze zorganizowaną, funkcjonalną przestrzeń łatwą do zintegrowania z ogrodem i terenem przed budynkiem."

 

W otwarciu domu pokazowego uczestniczyło wielu lokalnych samorządowców, osób związanych z budową oraz architekci z naszego biura.

 

 

W pierwszym etapie wydzielone zostało 60 działek pod budynki jednorodzinne wolnostojące, bliźniaki i szeregowce.

Na Osiedlu Czekanów proponowanych jest kilka typów budynków: BELFAST DCP268, LORETO II DCP304a, FULTON II DCP342a, HOBART LMB85, TAMPA DCP317, SPRINGFIELD DCS18, ITAKA LMB120, ASPEN LMB67, LUCIA IV DCB88c, które razem spełniają kryteria takie jak: prostota konstrukcji, spójność architektoniczna, funkcjonalność – w tym rozdział strefy prywatnej od dziennej, osobna kuchnia.
Wybrane projekty są gotowe do natychmiastowej realizacji, jeżeli tylko geodeta dostarczy mapę do celów projektowych, to w kilka dni można otrzymać projekt gotowy do pozwolenia na budowę.

Zobacz GALERIĘ DOMU TAMPA DCP317>>>

Zobacz film z otwarcia domu pokazowego Tampa na Osiedlu Czekanów

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Osiedla Czekanów.