Dom energooszczędny - Akademia energooszczędności

Rabat 300 zł na projekty domów z płaskim dachem

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  •  
  • oraz: 883 909 409
Szukaj w serwisie

Znajdź projekty domów jednorodzinnych

Wybierz typ domuTyp domu:
Wybierz właściwości projektuPowierzchnia użytkowa
Dodatkowe atrybuty:
Następny krok do energooszczędności.
17 października 2012

Patrząc z perspektywy czasu na organizowane przez nas od 2007 roku Akademie Energooszczędności, możemy dziś czuć satysfakcję, że w znacznym stopniu przyczyniliśmy się do wzrostu w naszym kraju świadomości ekologicznej i tego, że energooszczędność po prostu się opłaca. Dziś nasze działania dodatkowo zostały wsparte konkretną pomocą Państwa w postaci programu dopłat NFOŚiGW do domów energooszczędnych i pasywnych. To dodatkowo skłoni nowych inwestorów do poprawy standardu energetycznego ich domów, a co za tym idzie – znacznymi korzyściami finansowymi dla nich oraz, co równie ważne, do poprawy jakości naszego środowiska. W ten sposób, realizując dyrektywy unijne, zyskuje na tym każdy mieszkaniec Polski, czy Europy.

Więcej >>>
Kolejna Akademia Energooszczędności - już za rok!
Kolejna Akademia Energooszczędności - już za rok!
18 października 2010

IV Akademia Energooszczędności, zorganizowana przez Biuro Projektowe Lipińscy Domy jest imprezą propagującą budownictwo energooszczędne, a także  związane z tym różne technologie i systemy. Także w tym roku, poprzez szereg wykładów staraliśmy się przybliżyć słuchaczom Akademii ten coraz popularniejszy temat. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, czy polskiego inwestora stać na dom energooszczędny?

Więcej >>>
IV Akademia Energooszczędności
IV Akademia Energooszczędności
15 sierpnia 2010

Zapraszamy na tegoroczną Akademię Energooszczędności, która odbędzie się już we wrześniu w ramach Targów Budownictwa Ekologicznego BUD-ECO 2010 we wrocławskiej Hali Stulecia. Ta międzynarodowa impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania ekologicznego aspektu budownictwa energooszczędnego, który od paru lat zyskuje w Polsce znaczne już rzesze zwolenników.

Więcej >>>
III Akademia Energooszczędności
III Akademia Energooszczędności
8 października 2009

Uczymy, rozwijamy, dzielimy się doświadczeniem!
Największa w Polsce inicjatywa promująca budownictwo energooszczędne odbędzie się 5 listopada we Wrocławiu. Akademię poprowadzi Tomasz Zubilewicz - synoptyk, prezenter. Zapowiada się zatem dobra pogoda dla energooszczędności :-)

Więcej >>>

Copyright 2009 Lipińscy. Projekty domów jednorodzinnych. Polityka prywatności.

Promocja
zamów bezpłatny katalog
Okładka Bezpłatny Katalog
zamów bezpłatny katalog
[x]