bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

 • 71 354 59 49
 • oraz:
 • 883 909 409
 

Zaprojektuj z nami projekt według indywidualnej koncepcjiSpecjalizujemy się w projektowaniu domów energooszczędnych, więc Twój projekt będzie spełniał najwyższe standardy
 
 


Pomożemy zoptymalizować projekt Twojego domu zarówno w kwestii kosztów budowy, jak i eksploatacji
 
 


Dobierzemy najlepsze rozwiązania funkcjonalne, instalacyjne i materiałowe
 
 


Nasze atuty to:
 • doświadczenie przy projektowaniu i realizacji certyfikowanego domu pasywnego
 • kreatywny zespół
 • zaangażowane podejście do każdego klienta
 


Wybierz tę opcję jeśli:

 • masz nietypową działkę 
 • oczekujesz niestandardowych rozwiązań 
 • masz własną konkretną wizję domu 
 • chcesz mieć gwarancję energooszczędności od specjalistów
 


Projektujemy:

 • domy jednorodzinne
 • budynki usługowe
 • domy wielorodzinne
 • osiedla

 

 

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych architektów!
Skontaktuj się z nami: projekty@lipinscy.pl , tel. 71 354 59 49, kom. 883 909 409


Zobacz zasady współpracy przy tworzeniu projektu indywidualnego >>>

Dlaczego projektujemy na indywidualne zamówienie?

Coraz większe grono osób planujących budowę domu wybiera opracowanie projektu według własnej koncepcji i potrzeb, skrojonego na miarę, który będzie się wyróżniał na tle innych inwestycji, odzwierciedlającego osobowość i oczekiwania mieszkańców, mającego w sobie to coś, co sprawia, że jest niepowtarzalny.
Projekt indywidualny to projekt szyty na miarę dla inwestora, który chce zamieszkać w domu wyjątkowym, powstałym z jego marzeń, a ubranym w kształt nadany przez profesjonalne biuro projektowe. Należy pamiętać, że taki dom stanie się naszym miejscem do życia na co najmniej kilka najbliższych lat, jeśli nie na całe życie, dlatego warto zadbać, by był on wyjątkowy pod każdym względem, taki, do którego wracamy z przyjemnością po pracy, spędzamy czas z domownikami lub gośćmi, szukamy wyciszenia, komfortu i najwyższej jakości życia.

Kto decyduje się na projekt indywidualny?

Wybór projektu indywidualnego to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy wśród projektów katalogowych nie znalazłeś projektu idealnego dla Ciebie i Twojej rodziny. Być może masz nietypowe wymagania, dotyczące rozplanowania przestrzeni, marzysz o własnej strefie SPA, ogromnej bibliotece albo winiarni w piwnicy? Być może planujesz budowę basenu czy siłowni? A może chcesz mieszkać w domu z drewna? Ekologicznym, przyjaznym Tobie i Twojej rodzinie? Specjaliści z biura architektonicznego Lipińscy Domy spełnią te marzenia.
Opracowanie projektu indywidualnego rozważyć powinni także inwestorzy, będący w posiadaniu „trudnej” działki: wąskiej, nietypowo położonej, zlokalizowanej na stoku, o podmokłym terenie, położonej na szkodach górniczych lub w uciążliwym sąsiedztwie, a także osoby chcące maksymalnie wykorzystać potencjał terenu i zaprojektować dom ze spektakularnym widokiem na jezioro czy góry. Pracę nad projektowaniem domu na życzenie inwestora potraktować można jak swoistą podróż w poszukiwaniu najlepszego efektu końcowego, w czasie którym liczy się umiejętność słuchania, analizowania, zrozumienie założeń i potrzeb przedstawionych przez Klienta.

Komu powierzyć projekt indywidualny?

Opracowanie projektu indywidualnego należy powierzyć architektom z doświadczeniem, którzy zrozumieją kierunek, w jakim chce pójść Klient i spełnią jego wymagania, jednocześnie doradzając mu najbardziej optymalne rozwiązania materiałowo-technologiczne i funkcjonalne. Niezwykle ważne jest, by znaleźć kompromis między tym, co sobie wymarzył Klient, a wyważonymi możliwościami architektoniczno-konstrukcyjnymi. Taki kompromis sprawia, że projekt indywidualny jest coraz bardziej dostępny nie tylko dla osób zamożnych, ale coraz większej rzeszy Klientów, bardzo pilnujących zgodnej z założeniami realizacji budżetu.

Nasze biuro specjalizuje się w projektowaniu domów energooszczędnych, więc Twój projekt będzie spełniał najwyższe standardy pod tym względem. Zaprojektujemy Ci dom ciepły, wygodny, bezpieczny, rozsądny cenowo w realizacji i ekonomiczny w późniejszej eksploatacji. Wykorzystamy potencjał Twojej działki, usytuujemy budynek tak, by najbardziej optymalnie wykorzystać światło dzienne, żebyś mógł cieszyć się komfortem i radością mieszkania w wyjątkowym wnętrzu. 

Lipińscy Domy Biuro Projektowe wykona dla Ciebie najlepszy projekt indywidualny na rynku

bo: mamy największe doświadczenie przy projektowaniu i realizacji pierwszego w Polsce i Europie środkowo wschodniej certyfikowanego domu pasywnego, w naszym zespole pracują kreatywni, pełni pasji specjaliści, a każdego Klienta traktujemy z zaangażowaniem, starając się jak najpełniej zrozumieć jego oczekiwania i pomysł na wymarzony dom. Potrafimy słuchać, doradzić, a Twoje plany i marzenia zmienimy w wyjątkowy dom dla Ciebie i Twojej rodziny.

Lipinscy Biuro Projektowe