bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
Sortuj wg:

Wyszukiwanie zaawansowane

Powierzchnia użytkowa Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia zabudowy Powierzchnia zabudowy:
Szerokość działki Szerokość działki:
Rodzaj zabudowy Rodzaj zabudowy:
Typ domu Typ domu:
Garaż Garaż
>Liczba pokoi Liczba pokoi:
Liczba łazienek Liczba łazienek:
Liczba sypialni Liczba sypialni:
Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia dachu:
Wysokość kalenicy Wysokość kalenicy:

projekty rezydencji (59)

Projekty rezydencji to zbiór domów przygotowanych z myślą o wymagającym Kliencie, szukającym niebanalnych, dedykowanych rozwiązań, a właściwie domu niemal szytego na miarę, dostosowanego do indywidualnych oczekiwań. Pod pojęciem rezydencji kryje się definicja właśnie takiego domu – komfortowego, doskonale rozplanowanego funkcjonalnie, spełniającego najwyższe standardy projektowe, zgodnego z wyśrubowanymi wytycznymi technicznymi i energetycznymi, o zwracającym uwagę wyglądzie. W naszej kolekcji rezydencji i willi znajdują się domy o metrażu powyżej 180 m kw., opracowane z dużą starannością zarówno pod względem architektonicznym, jak i wygody użytkowania. Nasi Klienci znajdą tutaj domy w różnym stylu: nowoczesnym, dworkowym, południowej willi czy sielskiej rezydencji wiejskiej, a każdy z nich doskonale wpisujący się w charakter i wiejskiej i miejskiej działki.

Rezydencje – luksusowe domy dla wymagających Inwestorów

Projektowane przez nas wille są energooszczędne lub pasywne, co sprawia, że są niemal bezobsługowe, wyposażone w wentylacje mechaniczną, instalacje z możliwością modułowego ich rozbudowywania o takie elementy jak: fotowoltaika, instalacja domu inteligentnego z możliwością zdalnego zarządzania budynkiem, system komfortowego ogrzewania podłogowego z bezawaryjną i łatwą w obsłudze pompą ciepła, klimatyzacja, niezawodna, dająca mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa instalacja alarmowa itp. Komfortowe rezydencje z kolekcji biura Lipińscy Domy są duże, przestronne, wspaniale doświetlone naturalnym światłem, często z wysokim sufitem nad salonem, z antresolą i wieloma dodatkowymi pomieszczeniami, takimi jak: gabinet, strefa SPA, strefa rekreacyjna z sauną i siłownią, pokój telewizyjny, pomieszczenie do gry w bilarda , dodatkowy apartament dla gości, czy duży pokój zabaw dla dzieci. Te komfortowe domy wyróżnia także elegancka, harmonijna bryła, w zależności od stylistyki domu wzbogacona o takie elementy jak: niski, rozłożysty dach, szerokie, wystające poza obrys budynku okapy, aluminiowe balustrady, drewniane detale w elewacji, okładziny z naturalnego kamienia lub łupka, duże przesuwne okna, wygodne tarasy, pergole, podcienie.

Rezydencje – funkcjonalność to gwarancja wygodnego mieszkania

Te luksusowe domy mają za zadanie sprawić, by mieszkańcy poczuli się także luksusowo: temu służy wyraźny podział na wygodną strefę dzienną z dużym, przestronnym salonem, ustawną, doskonale rozplanowaną kuchnią z wyspą kuchenną oraz dodatkowymi pomieszczeniami typu garderoba, pralnia, spiżarnia, siłownia. Strefę prywatną wyznaczają intymne sypialnie z własnymi łazienkami, salon kąpielowy, przestronne garderoby, pomieszczenia do rekreacji. Inwestorzy decydujący się na budowę wygodnej, luksusowej rezydencji decydują się na wiele dodatkowych udogodnień i rozwiązań, a najlepsi na rynku architekci pomagają im zrealizować najbardziej nawet śmiałą wizję.

Jaki dom będzie najlepszy – podmiejska willa w stylu śródziemnomorskim, czy luksusowy dom z płaskim dachem

Coraz popularniejsze wśród wymagających inwestorów stają się domy w stylu śródziemnomorskiej willi, piętrowej, z kopertowym dachem, o charakterystycznym południowym rysie, lub też odważne architektonicznie projekty domów z płaskim dachem. Taki typ budynku pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń na każdej kondygnacji, umożliwia wprowadzenie niebanalnych rozwiązań architektoniczno-konstrukcyjnych, zastosowanie ogromnych przeszkleń, które sprawiają, że dom staje się otwarty na zewnątrz, a ogród stanowi naturalne przedłużenie salonu. Wspomniany ogród, zgrany z budynkiem i dopasowany do jego stylu, stanowi harmonijną całość, doskonałe miejsce do wspólnego spędzania czasu nie tylko domowników, ale też ich gości.

Rezydencja – połączenie piękna i komfortu

Zaprojektowane przez naszych architektów wille i luksusowe rezydencje to domy przeznaczone dla klientów, którzy w rozsądnej cenie szukają projektu wyjątkowego zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym.

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 71 354 59 49
tel.kom.: 883 909 409
e-mail: biuro@lipinscy.pl
Pow. użytkowa:
182,79m²
Cena:
3 970 zł
komentarze (20)
Pow. użytkowa:
303,62m²
Cena:
6 470 zł
komentarze (2)
Pow. użytkowa:
357,32m²
Cena:
7 470 zł
komentarze (2)
Pow. użytkowa:
186,08m²
Cena:
4 370 zł
komentarze (12)
Pow. użytkowa:
204,56m²
Cena:
4 470 zł
komentarze (4)
Pow. użytkowa:
184,66m²
Cena:
4 070 zł
komentarze (51)
Pow. użytkowa:
218,73m²
Cena:
4 570 zł
komentarze (348)
Pow. użytkowa:
212,29m²
Cena:
4 270 zł
komentarze (4)
Pow. użytkowa:
182,31m²
Cena:
4 270 zł
komentarze (57)
Pow. użytkowa:
190,69m²
Cena:
4 170 zł
komentarze (38)