bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
Sortuj wg:

Wyszukiwanie zaawansowane

Powierzchnia użytkowa Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia zabudowy Powierzchnia zabudowy:
Szerokość działki Szerokość działki:
Rodzaj zabudowy Rodzaj zabudowy:
Typ domu Typ domu:
Garaż Garaż
>Liczba pokoi Liczba pokoi:
Liczba łazienek Liczba łazienek:
Liczba sypialni Liczba sypialni:
Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia dachu:
Wysokość kalenicy Wysokość kalenicy:

projekty nowosci (68)

Nowości projektowe to kolekcja zawierająca całkowicie nowe projekty Biura Lipińscy Domy oraz udoskonalone wersje projektów już istniejących.
Działamy na polskim rynku od 1995 roku, czyli ponad 20 lat, zatem wiele sprawdzonych i chętnie kupowanych projektów wymaga aktualizacji i udoskonalenia pod kątem zmieniających się przepisów i technologii zastosowanych w projektach.

Jesteśmy wciąż na bieżąco z nowymi trendami i naszą kolekcję nieustająco wzbogacamy o najnowsze rozwiązania.

Nasza kolekcja zawierająca gotowe projekty domów jest dynamiczna – rozrasta się każdego roku i jest odpowiedzią na nowe trendy w architekturze. Prezentowane w tej kategorii projekty są najnowszą częścią kolekcji https://lipinscy.pl/projekty-domow

Dbamy o zróżnicowanie stylistyczne naszych nowych domów

Podążając za zgłaszanym nam zapotrzebowaniem, proponujemy naszym Inwestorom nowoczesne projekty małych domów, które mogą zainteresować młode małżeństwa, niewielkie rodziny i seniorów, jak projekty nowoczesnych domów o większym metrażu dla dużych rodzin, czy rodzin wielopokoleniowych, a także projekty domów do zabudowy segmentowej, czyli szeregówki i bliźniaki oraz różnego typu budynki usługowe. Poza ofertą domów „na cztery pory roku” proponujemy również projekty niewielkich domów weekendowych do wykorzystania w celach letniskowych.

Nasze projekty zwracają uwagę inwestorów szukających niebanalnych, ciekawych rozwiązań.

Nowoczesne bryły z licznymi przeszkleniami, ciekawe elewacje, użytkowe wnętrza stanowią atuty naszej kolekcji na równi z dobrze przygotowanymi kosztorysami. W części projektów z dachami spadzistymi stosujemy we wnętrzach odkryte elementy więźby dachowej, co zwiększa wrażenie przestrzenności i dodaje im charakteru. Natomiast współczesne kubistyczne rozwiązania cieszą prostotą, grą płaszczyzn, ciekawymi wykończeniami z naturalnych materiałów. We wszystkich naszych propozycjach zwracamy szczególną uwagę na doskonałe doświetlenie pomieszczeń, które ma wpływ nie tylko na oszczędności w użytkowaniu, czyli niższe rachunki za prąd i ogrzewanie domu, ale również zdecydowanie wpływa na lepsze samopoczucie mieszkańców.

Energooszczędność w każdym calu

Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie projektowe z najnowszymi trendami rynku projektujemy domy spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Oprócz tego, że nasze projekty są zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony cieplnej budynków, to część spełnia nawet wymogi na 2021 rok. Stosujemy energooszczędne rozwiązania od wielu lat i wiemy jak najkorzystniej osiągnąć świetne energooszczędne parametry nie przepłacając.
Nowości z Biura Projektowego Lipińscy uwzględniają zarówno odpowiednią izolację i szczelność budynku, jak i rozwiązania instalacyjne, jak wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, które znacząco wpływają na energooszczędność naszych rozwiązań.

Mamy w naszej kolekcji również projekty domów pasywnych dla wielbicieli niskich rachunków za ogrzewanie i dla tych, którzy chcą mieć swój wkład w polepszenie jakości powietrza, choćby w swoim najbliższym otoczeniu.

Wyliczenia kosztów budowy

Przy każdym projekcie podajemy szacunkowe koszty realizacji domu do stanu developerskiego. Opieramy je na uśrednionych cenach podawanych przez Wydawnictwo Sekocenbud, które zbiera je z terenu całego kraju. Dzięki temu widać jaki rząd wielkości kwoty należy przeznaczyć na realizację danego domu, przy czym kwota ta zależy głównie od metrażu, ponieważ ceny te są wynikiem przemnożenia powierzchni domu i ceny jednostkowej wykonania jednego metra kwadratowego.
Oprócz tego dokumentacja każdego kupowanego w Biurze Lipińscy Domy projektu zawiera tabelę kosztów do stanu wykończonego, uwzględniającą elementy wymagane przez bank przy uzyskiwaniu kredytu na budowę domu. Widać tam jaki procent całości kosztów stanowią poszczególne etapy budowy.

Zobacz przykładową tabelę kosztów

Do każdego projektu oferujemy też możliwość wykonania kosztorysu inwestorskiego, który pozwala inwestorowi kontrolować koszty na każdym etapie robót pokazując ich zakres: nakłady na robociznę oraz ilości poszczególnych materiałów. Jest to szczegółowe opracowanie zgodne z aktualnymi cenami w naszym kraju.

Do części naszej starszej kolekcji oferujemy bezpłatnie zestawienie materiałów pomocne Inwestorom, którzy postanowili budować systemem zleconym i sami częściowo nadzorować budowę, potrzebujących kontrolować wyceny w hurtowaniach i składach materiałów budowlanych. Zobacz grupę projektów z bezpłatnym zestawieniem materiałów.

Wśród naszych gotowych projektów domów na pewno znajdziecie Państwo projekt swojego nowoczesnego, wygodnego i ekonomicznego domu. Możecie także dostosowywać wybrane projekty do swoich konkretnych oczekiwań za naszym pośrednictwem lub na podstawie bezpłatnej zgody na zmiany u projektanta lokalnego.

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 71 354 59 49
tel.kom.: 883 909 409
e-mail: biuro@lipinscy.pl
Pow. użytkowa:
182,79m²
Cena:
3 970 zł
komentarze (22)
Pow. użytkowa:
76,07m²
Cena:
2 490 zł
komentarze (4)
Pow. użytkowa:
80,13m²
Cena:
2 570 zł
komentarze (57)
Pow. użytkowa:
120,26m²
Cena:
2 970 zł
komentarze (25)
Pow. użytkowa:
119,98m²
Cena:
2 870 zł
komentarze (54)
Pow. użytkowa:
81,29m²
Cena:
2 270 zł
komentarze (20)
Pow. użytkowa:
102,02m²
Cena:
2 790 zł
komentarze (4)
Pow. użytkowa:
71,76m²
Cena:
2 490 zł
komentarze (7)
Pow. użytkowa:
119,40m²
Cena:
3 070 zł
komentarze (18)
Pow. użytkowa:
136,35m²
Cena:
3 470 zł
komentarze (2)