bezpłatny katalog z projektami domów Domy Gotowe nr 24

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
Sortuj wg:

Wyszukiwanie zaawansowane

Powierzchnia użytkowa Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia zabudowy Powierzchnia zabudowy:
Szerokość działki Szerokość działki:
Rodzaj zabudowy Rodzaj zabudowy:
Typ domu Typ domu:
Garaż Garaż
>Liczba pokoi Liczba pokoi:
Liczba łazienek Liczba łazienek:
Liczba sypialni Liczba sypialni:
Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia dachu:
Wysokość kalenicy Wysokość kalenicy:

projekty domow jednorodzinnych z kosztorysem (586)

Projekty domów jednorodzinnych z kosztorysem stanowią główny trzon naszej autorskiej kolekcji projektów. W kolekcji Biura Lipińscy Domy znajdziecie Państwo ponad 500 projektów domów z kosztorysem. Działamy od 1995 roku i przez ponad 20 lat swej działalności sprzedaliśmy tysiące projektów. Nasi inwestorzy chwalą ich realizacje i miłą, solidną współpracę z biurem.
Każdy projekt domu w tej kategorii zawiera bezpłatną tabelę kosztów, którą można wykorzystać przy uzyskiwaniu kredytu na budowę domu. To bardzo ważne dla Klienta, aby podejmując decyzję o budowie wymarzonego domu oszacować koszty inwestycji i aby określić swoje możliwości finansowe.

Do każdego projektu można osobno zamówić szczegółowy kosztorys inwestorski z aktualnymi uśrednionymi cenami. Elementy kosztorysu określają cenę wybudowania poszczególnych etapów domu w rozbiciu na materiały, robociznę i koszty pośrednie do etapu wykończonego. Wszystkie elementy kosztorysu dotyczą doprowadzenia projektu do stanu z wykończeniami, tzw. pod klucz- malowaniem ścian, płytkami, panelami itp, ale bez mebli, lamp i wyposażenia w sprzęty RTV i AGD.

Co się kryje pod nazwą - kosztorys inwestorski

Kosztorys jest szczegółowym wyliczeniem kosztów dla danego budynku. W jego skład wchodzą koszty robót i materiałów na poszczególne etapy budowy, czyli realizację fundamentów, ścian, stropów, dachu oraz wykończenia wszystkich powierzchni, a także realizację wszystkich instalacji uwzględnionych w projekcie. Nowoczesne domy to również odpowiednie materiały, które dobieramy ze szczególną dokładnością tak, aby dom spełniał najwyższe standardy.
Do kosztorysu inwestorskiego przyjmowane są aktualne uśrednione ceny materiałów oraz stawki robocizny wg wydawnictwa Sekocenbud, które zbiera je z terenu całego kraju.

Możecie Państwo także zamówić kosztorys ślepy wybranego projektu

Kosztorys ślepy podobnie jak kosztorys inwestorski jest sporządzony dla konkretnego projektu i zawiera zakres (obmiary) robót wraz ze szczegółowym zestawieniem materiałów, natomiast nie zawiera cen. Jest więc niejako elementem kosztorysu inwestorskiego, także jego zakup jest tańszy.
Do części naszych projektów dołączamy ślepy kosztorys gratis , ponieważ chcemy wspomóc naszych inwestorów w prowadzeniu inwestycji, a takie szczegółowe zestawienie materiałów jest świetnym narzędziem do kontrolowania kosztów we własnym zakresie. Można na jego podstawie wycenić poszczególne etapy budowy u różnych wykonawców oraz zrobić ranking ofert hurtowni z materiałami budowlanymi.

Jesteśmy dumni z tego, co mówią nasi Klienci na temat naszych projektów, wysokiej jakości obsługi i rzetelnie przygotowanych dokumentacji projektowych. Oto jedna z wypowiedzi: Wybrałem projekt od Lipińskich, ponieważ przy wyborze projektu zostałem poinformowany o szczegółach technicznych i zapoznany z aktualnym kosztorysem.

Czy energooszczędność podraża inwestycję?

Od momentu powstania naszej kolekcji domów energooszczędnych do dzisiaj, różnica kosztów budowy domu spełniającego podstawowe standardy cieplne wymagane prawem a tzw. domu energooszczędnym w zasadzie się zatarła. Dziś niemal wszystkie budynki aby spełnić wytyczne ochrony cieplnej muszą być energooszczędne. Dzięki właściwemu zaprojektowaniu domu, zastosowaniu odpowiednich okien, izolacji termicznej ścian oraz dachu nasze domy są nie tylko energooszczędne, ale wręcz niskoenergetyczne i część z nich spełnia podwyższone wymogi cieplne, które będą obowiązywać już wkrótce (od 2021 roku). Ponad 300 projektów zawiera także projekt instalacji rekuperacji, czyli wentylacji z odzyskiem ciepła. (Skuteczność wymiany ciepła w takim systemie wynosi ponad 90%. Dzięki temu dom jest przewietrzany przez całą dobę, także zimą podczas mroźnej pogody, bez prawie żadnych strat ciepła.) Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu rekuperacji

JAK ZNALEŹĆ SWÓJ WYMARZONY PROJEKT?

W ofercie domów z kosztorysem czeka na Państwa kilkaset projektów – nowoczesnych, z klimatem, z garażem na jedno lub kilka aut i bez garażu, domów dwulokalowych, z antresolą, z dużą kotłownią itd. Możliwości jest mnóstwo. To domy o pow. użytkowej od 50,7 m² do aż 357 m². Aby łatwiej znaleźć idealny projekt zachęcamy do użycia wyszukiwarki, która pomoże z naszej bogatej oferty projektów wybrać te najbardziej odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Nasza kolekcja domów jednorodzinnych z kosztorysem jest dynamiczna – rozrasta się każdego roku i jest odpowiedzią na nowe trendy w architekturze. Klienci chwalą nasze projekty, wyróżniając między innymi: zdjęcia z realizacji budowy, wizualizacje na wysokim poziomie, a przede wszystkim projekty domów zupełnie inne, niż wszędzie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji domów autorstwa Biura Lipińskich, które publikujemy dzięki uprzejmości naszych Klientów. Każdy wybudowany według naszego autorstwa dom jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju tak, jak wyjątkowi i niepowtarzalni są Inwestorzy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 71 354 59 49
tel.kom.: 883 909 409
e-mail: biuro@lipinscy.pl
Pow. użytkowa:
120,43m²
Cena:
2 890 zł
komentarze (84)
Pow. użytkowa:
95,84m²
Cena:
2 690 zł
komentarze (174)
Pow. użytkowa:
84,33m²
Cena:
2 970 zł
komentarze (125)
Pow. użytkowa:
182,79m²
Cena:
3 970 zł
komentarze (20)
Pow. użytkowa:
103,83m²
Cena:
2 670 zł
komentarze (129)
Pow. użytkowa:
68,77m²
Cena:
2 490 zł
komentarze (38)
Pow. użytkowa:
76,07m²
Cena:
2 490 zł
komentarze (4)
Pow. użytkowa:
80,13m²
Cena:
2 570 zł
komentarze (57)
Pow. użytkowa:
120,26m²
Cena:
2 970 zł
komentarze (25)
Pow. użytkowa:
99,81m²
Cena:
2 690 zł
komentarze (287)