bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 37

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
Sortuj wg:

Wyszukiwanie zaawansowane

Powierzchnia użytkowa Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia zabudowy Powierzchnia zabudowy:
Szerokość działki Szerokość działki:
Rodzaj zabudowy Rodzaj zabudowy:
Typ domu Typ domu:
Garaż Garaż
>Liczba pokoi Liczba pokoi:
Liczba łazienek Liczba łazienek:
Liczba sypialni Liczba sypialni:
Kąt nachylenia dachu Kąt nachylenia dachu:
Wysokość kalenicy Wysokość kalenicy:

projekty domow dwulokalowych (9)

Co to są domy dwulokalowe?

Przedstawiona grupa projektów zawiera domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które w jednym segmencie posiadają dwa lokale mieszkalne – jeden znajduje się na parterze, a drugi na piętrze (oraz w niektórych przypadkach, gdy drugie mieszkanie jest dwukondygnacyjne również na poddaszu). Każde z tych dwóch mieszkań ma własny salon i kuchnię lub aneks kuchenny, łazienkę, co najmniej jedną sypialnię oraz niezależny system ogrzewania z własnym kotłem. Mieszkanie na parterze ma własny ogródek, którego wielkość zależy od dostępnej działki. Na piętrze często projektowany jest balkon. W kategorii tej prezentujemy projekty, które łączą w sobie takie cechy jak: funkcjonalność, wygoda, niższe koszty budowy i użytkowania, a jednocześnie gwarantują mieszkańcom poczucie prywatności i niezależności, a dla deweloperów większy zwrot kosztów inwestycji.

Dla kogo przygotowana jest oferta?

Ta grupa projektów jest szczególnie interesująca dla małych deweloperów, którzy dysponują działką, na której można realizować zabudowę jednorodzinną szeregową lub bliźniaczą. Każdy projekt szeregowy może być zamówiony w wersji bliźniaczej (składa się z dwóch skrajnych segmentów lub łączy segment z jego lustrzanym odbiciem).
Coraz więcej ludzi marzy o tym, żeby wyprowadzić się z mieszkania w bloku w centrum miasta, ale nie każdego stać na wolnostojący dom jednorodzinny na wsi. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku staje się podmiejska zabudowa szeregowa. Domki w zabudowie segmentowej z małym ogródkiem są teraz bardzo popularnym kierunkiem deweloperskim, ponieważ stanowią idealny kompromis między niezależnością mieszkaniową, a niskimi kosztami inwestycji.

Każdorazowo przygotowujemy dla Dewelopera indywidualną ofertę uzależnioną od liczby zamawianych segmentów, pomagamy w doborze wersji i ich usytuowaniu oraz optymalizujemy liczbę segmentów zgodnie z warunkami zabudowy, tak aby zmaksymalizować zysk ze sprzedaży.
Zapoznaj się z ofertą dla deweloperów>>>

Jest to również doskonałe rozwiązanie dla Inwestorów, którzy szukają możliwości bliskiego zamieszkania wspólnie z rodziną, rodzeństwem, starszymi rodzicami lub usamodzielniającymi się dziećmi, lub chcą podzielić budynek na część mieszkalną i biznesową. W takim przypadku lokal na parterze można w całości lub częściowo zaadaptować np. na gabinet lekarski, fryzjerski czy kosmetyczny lub sklep.

Prezentowane domy mogą również być realizowane jako pojedyncze segmenty w przypadku trudnych i bardzo wąskich działek. Wówczas brak okien na ścianach szczytowych stwarza możliwość usytuowania ich w granicy lub w odległości 1,5 m od sąsiedniej działki.

Czym charakteryzują się domy dwulokalowe?

Zebrane w tej grupie projekty są tanie w budowie tak, aby stanowiły konkurencyjną ofertę handlową nawet dla mieszkania w mieście. Osiągnęliśmy to dzięki zastosowaniu prostych brył, dwuspadowych lub nieskomplikowanych dachów, dostępnych ekonomicznych materiałów, powtarzalności elementów. Realizując budowę większej liczby segmentów można w składach i hurtowniach budowlanych uzyskać korzystniejsze ceny materiałów oraz lepsze oferty na takie rozwiązania powtarzalne jak stropy, stolarka czy więźba prefabrykowana.

Wyszczególnione w tej grupie domy są wyjątkowo atrakcyjne ponieważ zostały dodatkowo podzielone na dwa lokale, które można sprzedać razem lub osobno. Są tu projekty o różnych metrażach spełniające wymagania różnych klientów: lokale z jedną lub dwoma sypialniami, niektóre mieszkania mają dwie kondygnacje, inne osobne wc, balkon lub wydzieloną kotłownię. Wzbudzą one zainteresowanie zarówno na działkach wiejskich, jak i w mieście. Projektowane na ścianie frontowej i ogrodowej przeszklenia znakomicie doświetlają wnętrza, dzięki czemu budynki nie muszą mieć okien bocznych. Doskonale rozplanowana przestrzeń, wykorzystująca każdy metr powierzchni, niewysokie koszty eksploatacji i elegancki wygląd zewnętrzny to dodatkowe zalety tego typu budynków.

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 71 354 59 49
tel.kom.: 883 909 409
e-mail: biuro@lipinscy.pl
Pow. użytkowa:
159,79m²
Cena:
5 170 zł
komentarze (2)
Pow. użytkowa:
157,32m²
Cena:
2 390 zł
komentarze (5)
Pow. użytkowa:
158,12m²
Cena:
2 390 zł
komentarze (5)
Pow. użytkowa:
137,82m²
Cena:
2 470 zł
komentarze (1)
Pow. użytkowa:
114,71m²
Cena:
2 490 zł
komentarze (6)
Pow. użytkowa:
159,79m²
Cena:
2 870 zł
komentarze (7)
Pow. użytkowa:
139,91m²
Cena:
2 390 zł
komentarze (10)
Pow. użytkowa:
118,12m²
Cena:
2 590 zł
komentarze (4)
Pow. użytkowa:
114,71m²
Cena:
2 490 zł
komentarze (4)