PROMOCJA
ULUBIONE

Uwaga - nowe projekty - domy nowoczesne Maj 2012

11 maja 2012

Z wielką przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze projekty domów. Miłośnicy płaskich dachów będą mieli ucztę, a zwolennicy architektury tradycyjnej także znajdą coś dla siebie.

Uwaga - nowe projekty - domy nowoczesne Maj 2012

Zobaczcie na przykłąd projekt Chester, który przekornie opiera się stereotypom, a jednocześnie posiada wspaniale zaprojektowane wnętrza z kilkoma designerskimi elementami, jak duże, narożne okno w salonie wysokim na dwie kondygnacje.

A może idealny dla Ciebie będzie Edynburg, który stanowi doskonałą alternatywę dlo mieszkania i jest dowodem na to, że prawdziwe staje się powiedzenie - "mniej znaczy więcej". 

A może chcesz trochę zaskoczyć swoich znajomych, zapraszając ich do swojego domu Delft II, w którym salon jest wysoki na dwie kondygnacje i wspaniale doświetlony całkowicie przeszkloną fasadą ogrodową.

Dla tych, którzy chcą mieszkać elegancko i z rozmachem proponujemy Imperię - dom, w którym każdy pokój jest przepełniony światłem, a ogród niemal wnika do wnętrza. Taki dom aż prosi się o niebalany wytrój wnętrz. To dom dla indywidualistów ceniących najwyższy komfort.

 

Zwolennikom architektury tradycyjnej na pewno przypadnie do gustu Amelia, której układ wnętrz różni się od wielu projektów typowych. Cztery sypialnie na parterze umieszczone są w głębi domu i stanowią odrębne, prywatne skrzydło. Ale najważniejszym miejscem w domu jest przestronny salon, wysoki aż do dachu. Antresola nad nim jest świetnym miejscem do pracy,  z której widać zarówno salon i kuchnię. Takie wnętrza zapierają dech w piersiach i dają wyjątkowe poczucie przestronności.

Jeśli natomiast szukasz domku małego i taniego w budowie polecamy dwa projekty Cavalino - proste i funkcjonalne.Zobacz wszystkie majowe nowości