PROMOCJA
ULUBIONE

Projekty domów z płaskim dachem

23 maja 2012

Uprzejmie informujemy, że wyodrębniliśmy nową kategorię projektów domów z płaskim dachem. Teraz na pewno będzie łatwiej je odnaleźć spośród naszych pozostałych projektów domów.

Projekty domów z płaskim dachem

Wśród nich znajdziecie kilkanaście projektów, np: projekt Chester, który przekornie opiera się stereotypom, a jednocześnie posiada wspaniale zaprojektowane wnętrza z kilkoma designerskimi elementami, jak duże, narożne okno w salonie wysokim na dwie kondygnacje.

A może idealny dla Ciebie będzie Edynburg, który stanowi doskonałą alternatywę dlo mieszkania i jest dowodem na to, że prawdziwe staje się powiedzenie - "mniej znaczy więcej". 

A może chcesz trochę zaskoczyć swoich znajomych, zapraszając ich do swojego domu Delft II, w którym salon jest wysoki na dwie kondygnacje i wspaniale doświetlony całkowicie przeszkloną fasadą ogrodową.

Dla tych, którzy chcą mieszkać elegancko i z rozmachem proponujemy Imperię - dom, w którym każdy pokój jest przepełniony światłem, a ogród niemal wnika do wnętrza. Taki dom aż prosi się o niebalany wytrój wnętrz. To dom dla indywidualistów ceniących najwyższy komfort.


Zobacz wszystkie projekty z płaskimi dachami

Zobacz także projekty domów nowoczesnych z dachami skośnymi

- to dla tych, którzy na swojej działce muszą jednak zrezygnować z płaskich dachów, a chcą mieszkać nowocześnie i na miarę XXI wieku.