PROMOCJA
ULUBIONE

Nowości projektowe - wiosna 2022

22 kwietnia 2022

Przedstawiamy 4 nowe projekty energooszczędne w naszej ofercie. Dwa projekty parterowe i dwa projekty z poddaszem użytkowym to propozycje dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań w przystępnej cenie. Proste bryły i dwuspadowe dachy to gwarancja niskich kosztów budowy.

Nowości projektowe - wiosna 2022

Projekt domu Ballina DCB155 to najmniejszy spośród nowości domek energooszczędny, który został zaplanowany na jednej kondygnacji, na planie prostokąta. Oferuje miszkańcom otwartą 35 metrową strefę dzienną z szerokim widokiem na ogród, trzy sypialnie, łazienkę, wc i pomieszczenie gospodarcze. Do tego nowoczesne wyposażenie z pompą ciepła i rekuperacją zapewni oszczędności na rachunkach za ogrzewanie. Całkiem sporo jak na 87 m kwadratowych, prawda? 

projekt Ballina od frontu

 

Drugą partrówką wśród nowości jest nieco większy energooszczędny projekt Novara DCB156, który ma niespełna 132 m kw. i zapewni wygodne mieszkanie rodzinie 2+2. Duży salon z jadalnią, z efektownym przesuwnym oknem tarasowym, w połączeniu z nieco wydzieloną, ale otwartą kuchnią, tworzą komfortową strefę dzienną. Do tego 3 sypialnie w tym Master Bedroom - wszystkie z oknami tarasowymi wychodzącymi na ogród, duża łazienka wspólna, pralnia i pomieszczenie gospodarcze przy kuchni uzupełaniją program funkcjonalny. Novara to komfortowy dom parterowy w optymalnej wielkości.

projekt domu Novara od ogrodu

 

Projekt energooszczędnego domu z poddaszem Londyn DCP377 to średniej wielkości propozycja w oszczędnym, nowoczesnym stylu. Strefa dzienna z dostępem poprzez duże okna tarasowe na częściowo zadaszony taras, zlokalizowana jest wzdłuż całej elewacji ogrodowej. Schody na poddasze i dodatkowy pokój na parterze - idealny do pracy zdalnej, są schowane we wnęce, dzięki czemu dodatkowo oddzielają część prywatną na poddaszu. Składa się ona z trzech sypialni z łazineką i pralnią. Energooszczędne urządzenia w pomieszczeniu gospodarczym zlokalizowanym tuż przy wejściu, przysłużą się niskim rachunkom za ogrzewanie. Londyn to "wszystko mający" projekt, który z powodzeniem zaspokoi potrzeby współczesnej rodziny.

projekt domu Londyn od ogrodu

 

Drugą propozycją z poddaszem jest projekt Helsinki DCP381, który urzeka pokojem dziennym z antresolą i pięknym panoramicznym oknem, widocznym również z otwartej na salon kuchni. Dom posiada dodatkowy pokój na parterze i sąsiadującą z nim dużą łazienkę - układ idealny do przyjmowania gości. Poddasze na antresoli mieści dwie sypialnie, łazienkę i pralnię, a na parterze przy kuchni znajduje się wygodne pomieszczenie gospodarcze z pompą ciepła i rekuperatorem oraz półkami do przechowywania. Równie praktyczna garderoba tuż przy wejściu jest coraz bardziej pożadanym przez Inwestorów rozwiazaniem. Nieco mniejszy, ale równie komforty projekt Helsinki poleca się dla osób ceniących praktyczne i efektowne rozwiazania.

projekt Helsinki od frontu