PROMOCJA
ULUBIONE

Nowe projekty domów jednorodzinnych

5 lutego 2016

Przedstawiamy dwie nowości energooszczędnych domów jednorodzinnych o jakże różnym programie funcjonalnym. Jeden z nich o niewielkiej powierzchni 100 m kw. na prostym rzucie o dwuspadowym dachu jest dedykowany dla programu MDM. Drugi to dom mocno zindywidualizowany o rozbudowanej bryle i szerokim programie funkcjonalnym. Zobaczcie jak pięknie prezentują się w naszej kolekcji.

Nowe projekty domów jednorodzinnych

Loreto II DCP304a
Prosty w budowie, o zwartej bryle i funkcjonalnym rozplanowaniu wnętrz projekt domu energooszczędnego. Układ pomieszczeń na pewno spodoba się zwolennikom otwartej, wspólnej przestrzeni. W tej stylistyce zaplanowany został parter, gdzie do dyspozycji mieszkańców jest obszerny, ładnie doświetlony salon i otwarta na salon kuchnia. Usytuowane w salonie schody mogą stanowić doskonały element dekoracyjny pomieszczenia. Jest tu także dodatkowa sypialnia, łazienka i pomieszczenia gospodarcze. Na poddaszu są trzy sypialnie, garderoba i wygodna łazienka. Ciekawie zaprojektowane wejście nadaje domowi nowoczesnego rysu, podobnie jak dekoracyjne elementy elewacji.

 

Olten DCP339
Imponująca przestrzeń i prosta bryła tego domu zachwyci na pewno entuzjastów praktycznych rozwiązań. Dom energooszczędny o nowoczesnym wyglądzie i funkcjonalnym wnętrzu idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze do dyspozycji mieszkańców jest słoneczny salon z jadalnią, zamknięta kuchnia z niezbędną spiżarnią, gabinet oraz łazienka. Część gospodarczą stanowi dwustanowiskowy garaż, duża kotłownia i pomieszczenie techniczne. Na poddaszu mamy trzy wygodne sypialnie - każda z własną garderobą oraz dużą łazienkę, pralnię i dodatkowy pokój mogący pełnić funkcję czwartej sypialni, pokoju gościnnego lub gabinetu. Niewątpliwym atutem tego projektu jest ogromny taras, z którego rozpościera się widok na okolicę.