PROMOCJA
ULUBIONE

Loteria Saint-Gobain Multicomfort Idealny pomysł na dom

28 października 2016

Wybór działki, aspekty projektu, dobór wykonawców i materiałów budowlanych, bilans energetyczny, prognozy kosztów, zdrowie i bezpieczeństwo dla mieszkańców – budowa domu to szereg połączonych ze sobą decyzji. W trakcie ich podejmowania dobrze byłoby mieć obok zaufanego doradcę, prawda?
Grupa Saint-Gobain – międzynarodowy lider rynków budowlanych – oferuje nowoczesny model budowy domów.

Loteria Saint-Gobain Multicomfort Idealny pomysł na dom

  • Fundamentem są surowe wytyczne techniczne ujęte w standard budownictwa MULTICOMFORT. Przekładają się one na odczuwalne korzyści – dobrą jakość powietrza, optymalną akustykę, komfort termiczny, właściwie doświetlenie pomieszczeń
  • Wymagania standardu znajdują odzwierciedlenie w projektach wiodących biur projektowych i deweloperów. Nowoczesny minimalizm, skandynawski design czy odświeżona tradycja? Za różnorodnością oferty idą: fachowa wiedza, doświadczenie oraz solidne wykonawstwo.

W modelu MULTICOMFORT na każdym kroku otrzymujemy potwierdzenie obrania dobrej drogi do realizacji celu. Na koniec czeka na nas markowy dom.

Korzyści można mnożyć.

Wybierając projekt domu w standardzie MULTICOMFORT, wykorzystując nowoczesne rozwiązania Grupy Saint-Gobain mamy szansę na wygraną w loterii „SAINT-GOBAIN MULTICOMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM”. Dlaczego nie połączyć obserwowania rosnących murów z oczekiwaniem na losowanie atrakcyjnych nagród?

Loteria MULTICOMFORT – jak wziąć udział?

Prawo do udziału w losowaniu nagród gwarantuje spełnienie trzech warunków:

  1. Wybór projektu domu jednorodzinnego w standardzie MULTICOMFORT oferowanego przez rekomendowane biuro architektoniczne (ZOBACZ PROJEKTY W STANDARDZIE MULTICOMFORT)  
  2. Zakup niezbędnych materiałów i systemów Saint-Gobain objętych loterią na kwotę minimum 25 tys. zł netto.
  3. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.multi-comfort.pl. Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia 2017r.

Każde 25 tys. zł wydane na produkty budowlane gwarantuje jeden los, który weźmie udział w losowaniu nagród 24 stycznia 2017 roku. Na zwycięzców czeka samochód Volkswagen Golf o wartości rynkowej 70 000 zł brutto oraz 20 kuponów na zakup sprzętu RTV o wartości 1,5 tys. zł.

Wszystkie informacje dotyczące partnerów loterii oraz materiałów objętych konkursem znaleźć można na stronie www.multi-comfort.pl w zakładce Loteria.