Bezpłatny katalog z projektami domów Energooszczędne Domy Gotowe nr 24

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Kosztorysy budowlane.

23 czerwca 2010

Pierwszy krok do budowy własnego domu wiąże się zazwyczaj z określeniem  nakładów finansowych, jakie będziemy musieli ponieść. W Biurze Projektowym Lipińscy Domy sporządzimy dla Ciebie kosztorys, który jest ważnym dokumentem finansowym zarówno dla Inwestora, firmy wykonawczej oraz banku.

Więcej >>>

Katalog Ciepłe Domy 22 już wkrótce!

17 czerwca 2010

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, że już w lipcu dostępny będzie kolejny numer katalogu Ciepłe Domy, w którym znajdzie się kilkadziesiąt gotowych projektów domów, zebranych według klucza „domy małe i piękne”.

Więcej >>>

Nagrody za najlepszy budynek pasywny przyznane!

11 czerwca 2010

W dniu 29 maja 2010 roku, w Dreźnie, odbyła się 14. Międzynarodowa Konferencja poświęcona budownictwu pasywnemu. W tym roku połączona została z Targami Budownictwa Pasywnego oraz,  po raz pierwszy, z Konkursem Nagroda Architektury Pasywnej, na najlepszy projekt wykonany w technologii pasywnej.

Więcej >>>

Dlaczego projekt domu od Lipińskich?

11 czerwca 2010

Obecnie na polskim rynku jest niemal 10 tyś. gotowych projektów domów. Jak z tej ilości wybrać ten jedyny, by był nie tylko ładny, ale przede wszystkim funkcjonalny, wygodny, oszczędny w eksploatacji i nowoczesny? Kluczem do tego, by dom naszych marzeń wybudować szybko, łatwo i oczywiście jak najtaniej jest wybór projektu posiadającego dokładną, rzeczową a jednocześnie przejrzystą dokumentację projektową.

Więcej >>>
Projekty domów - nowości 2010

Projekty domów - nowości 2010

25 maja 2010

Uwaga! Wszystkich zainteresowanych informujemy, że wkrótce opublikujemy naszą najnowszą kolekcję projektów domów. Będzie to około 45 nowych projektów domów, a wśród nich domy nowoczesne, energooszczędne, a także domy małe i tanie w realizacji. Pełna kolekcja ukaże się w najnowszym wydaniu katalogu Ciepłe Domy.
A już teraz zobacz przykładowe projekty! Może właśnie wśród nich znajduje się Twój przyszły dom.

Więcej >>>
Nowy katalog Domy Gotowe już w sprzedaży

Nowy katalog Domy Gotowe już w sprzedaży

12 maja 2010

Z przyjemnością prezentujemy nasz najnowszy katalog Domy Gotowe, a w nim ciekawe projekty domów nowoczesnych a także domów tanich w budowie, prezentacje i wyceny polecanych firm wykonawczych oraz artykuły na temat budownictwa energooszczędnego. Uwaga premiera! W najnowszym katalogu prezentujemy po raz pierwszy nowy projekt domu pasywnego. Domy Gotowe dostępne są już w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce.
Na okładce projekt domu Atlanta

Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów

Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów

1 maja 2010

W dniach 19-20.06.2010 w Złotoryi odbędzie się pierwsza impreza z cyklu  „Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów”. Jest ona nie tylko wyjątkowymi  zawodami sportowo – rekreacyjnymi, ale również ważnym wydarzeniem społeczno-kulturalnym, którego ideą jest promocja Złotoryi wraz z malowniczym  Regionem Gór i Pogórza Kaczawskiego.

Więcej >>>
Tomasz Zubilewicz gościem IV Akademii Energooszczędności

Tomasz Zubilewicz gościem IV Akademii Energooszczędności

10 kwietnia 2010

Wśród zaproszonych do uczestnictwa w IVAkademii Energooszczędności, zorganizowanej przez Biuro Projektowe Lipińscy Domy, znalazł się popularny i lubiany przez widzów dziennikarz, synoptyk i prezenter pogody – Tomasz Zubilewicz. Pan Tomasz przedstawił prezentację na temat: „Rok 2010 czas długiej zimy, powodzi i upałów. Czy zatem jesteśmy bliżej energooszczędności?”.

Więcej >>>
Sofia odkrywa wnętrza

Sofia odkrywa wnętrza

23 marca 2010

Uprzejmie informujemy, że przy projekcie Sofia i Sofia II zaprezentowaliśmy wyjątkowe zdjęcia z realizacji tego domu. Dzięki uprzejmości Inwestorki, a także jej talentowi możemy podziwiać, jak pięknie wnętrza Sofii harmonizują z równie pięknym wyglądem zewnętrznym.

Więcej >>>
Spotkajmy się na Tarbudzie!

Spotkajmy się na Tarbudzie!

17 marca 2010

Zapraszamy 19-21.03 na nasze stoisko nr 77 na Targach Budownictwa TARBUD we wrocławskiej Hali Stulecia.
Na miejscu będzie okazja do porozmawiania bezpośrednio z naszymi architektami, konstruktorami i specjalistami w dziedzinie budownictwa energooszczędnego.
Na Targach będziemy także rozdawać bezpłatne katalogi wraz z upominkami oraz prezentować najnowszy katalog Domów Premium.

Więcej >>>
Zamów bezpłatny katalog

Zamów bezpłatny katalog

6 lutego 2010

Katalog "Energooszczędne Domy Gotowe" z kolekcją ciekawych domów energooszczędnych, wyjątkową kolekcją Domów Premium, wycenami firm wykonawczych oraz innymi promocjami otrzymasz bezpłatnie bezpośrednio do domu.

Więcej >>>
Nowości projektowe

Nowości projektowe

5 lutego 2010

Zobacz kilkanaście naszych najświeższych nowości projektowych, które przygotowaliśmy na nowy sezon budowlany.

Więcej >>>
Kalendarz 2010 - promocje!

Kalendarz 2010 - promocje!

6 stycznia 2010

Już wkrótce kalendarz będzie dostępny wraz z naszym najnowszym katalogiem Ciepłe Domy w punktach sprzedaży prasy w całym kraju.

Uwaga promocja! Dla pierwszych 200 osób, które zamówią nasz katalog Domy Gotowe 02/08/2009 kalendarz dołączymy w prezencie :-)

Więcej >>>
Wyjątkowe Domy Premium

Wyjątkowe Domy Premium

22 grudnia 2009

Wiemy, że w domu, tak jak w ludziach, najbardziej liczy się wnętrze, dlatego zapraszamy – poznaj naszą kolekcję pięknych, komfortowych i ekologicznych Domów Premium. Tworzą ją projekty o wyjątkowej architekturze, znakomicie rozwiązanych układach funkcjonalnych, a przede wszystkim niepowtarzalnych wnętrzach.

Więcej >>>
Katalog energooszczędne Domy Gotowe 8 już w sprzedaży

Katalog energooszczędne Domy Gotowe 8 już w sprzedaży

20 listopada 2009

A w nim kolekcja energooszczędnych projektów domów z obliczonym projektowanym zapotrzebowaniem na ciepło oraz płyta CD z pełną kolekcją domów i wygodną wyszukiwarką. Do kupienia w punktach sprzedaży prasy, salonach prasowych Kolportera oraz w Empikach na terenie całego kraju.

Więcej >>>
Jak było na III Akademii Energooszczędności i Dniach Domów Pasywnych

Jak było na III Akademii Energooszczędności i Dniach Domów Pasywnych

8 listopada 2009

6-7 listopada 2009 r. odbywały się na całym świecie VI Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych, organizowane przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt – twórcę idei pasywności.

Więcej >>>
VI Dni Domów Pasywnych

VI Dni Domów Pasywnych

4 listopada 2009

Zapraszamy Was na VI Dni Otwarte Domów Pasywnych do Smolca pod Wrocławiem!
Już po raz czwarty bierzemy udział, jako jedyni z Polski, w tej międzynarodowej akcji prowadzonej przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt.

Więcej >>>
Tanie Budowanie - 15% rabat na zakup projektu objętego akcją

Tanie Budowanie - 15% rabat na zakup projektu objętego akcją "Tanie Budowanie"

1 listopada 2009

W odpowiedzi na zainteresowanie i częste pytania naszych klientów o małe i niedrogie w realizacji domy, przygotowaliśmy specjalną ofertę Tanie Budowanie.Do tej akcji wytypowaliśmy takie projekty, które mogą być realizowane prosto, szybko i bez zbędnych nakładów finansowych

Więcej >>>
Nowy serwis lipinscy.pl

Nowy serwis lipinscy.pl

2 października 2009

Witaj w naszym nowym serwisie lipinscy.pl - najbardziej przyjaznej stronie z projektami :)

Więcej >>>

Katalog Ciepłe Domy 21 już w sprzedaży

15 lipca 2009

Od 1 lipca w punktach sprzedaży prasy, salonach prasowych Kolportera oraz w Empikach na terenie całego kraju dostępny jest najnowszy 21 numer katalogu z projektami domów „Ciepłe Domy”.

Więcej >>>
Zielona Marka dla Lipińskich

Zielona Marka dla Lipińskich

21 maja 2009

Mamy przyjemność poinformować, że podejmowane przez nasze Biuro działania na rzecz propagowania jednorodzinnego budownictwa energooszczędnego i pasywnego zostały docenione przez Kapitułę Konkursu ZIELONA MARKA, która przyznała nam certyfikat w kategorii BUDOWNICTWO za innowacyjne projekty domów jednorodzinnych oraz propagowanie rozwiązań przyjaznych środowisku i człowiekowi.

Polecamy program do Charakterystyk i Świadectw Energetycznych

Polecamy program do Charakterystyk i Świadectw Energetycznych

20 lutego 2009

Polecamy program CERTO, za pomocą którego można wykonać certyfikację energetyczną budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, mieszkań a także budynków zamieszkania zbiorowego oraz budynków pełniących różne funkcje publiczne i budynków przemysłowych.

Więcej >>>