bezpłatny katalog z projektami domów Ciepłe Domy nr 36

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Goście z BASF-u w Domu Pasywnym

9 sierpnia 2010

22 lipca w Domu Pasywnym w Smolcu gościliśmy delegację z firmy BASF. Nasi Goście z zaciekawieniem obejrzeli pierwszy w Polsce i jak dotąd - jedyny certyfikowany budynek pasywny.

Więcej >>>
Projekty z kolekcji Domy Premium taniej!

Projekty z kolekcji Domy Premium taniej!

23 lipca 2010

Ogłaszamy nową promocję! Od 1 sierpnia do końca września 2010 wszystkie projekty z kolekcji Domy Premium można nabyć z 200 zł rabatem! Projekty te są energooszczędne, charakteryzują się doskonałym rozplanowaniem przestrzeni, funkcjonalnością  i wysokim komfortem użytkowania. Każdy Dom Premium wzbogacony został o wizualizację wnętrz, a obejrzeć je możecie Państwo na naszej stronie www lub we wkladce do najnowszego katalogu Ciepłe Domy.

Ukazał się katalog Ciepłe Domy 22!

Ukazał się katalog Ciepłe Domy 22!

23 lipca 2010

Właśnie ukazał się najnowszy katalog Ciepłe Domy. Prezentujemy w nim kilkadziesiąt gotowych projektów, głównie domów małych, prostych w realizacji, tanich w utrzymaniu,  a jednocześnie pełnych uroku. Wśród nich na uwagę niewątpliwie zasługuje 40 projektów premierowych, na przykładzie których udowadniamy, że także w niewielkich domach jest miejsce zarówno na oryginalność rozwiązań jak i na funkcjonalność.

Więcej >>>
Nasze forum już działa!

Nasze forum już działa!

20 lipca 2010

Od dziś możecie korzystać  z naszego forum, dostępnego pod adresem www.forum.lipinscy.pl Jest to miejsce, gdzie nasi Klienci mogą dzielić się uwagami na temat projektów od Lipińskich, wymieniać doświadczenia odnośnie budowy domu, publikować zdjęcia z realizacji. 

Więcej >>>
Lipińscy Dom Pasywny 1 – oficjalny partner Kampanii Energetyka Zrównoważona Środowiskowo dla Europy 2005-2008

Lipińscy Dom Pasywny 1 – oficjalny partner Kampanii Energetyka Zrównoważona Środowiskowo dla Europy 2005-2008

16 lipca 2010

Lipińscy Dom Pasywny 1 został wybrany do grona Partnerów Kampanii Energetyka Zrównoważona Środowiskowo dla Europy.

Więcej >>>
Piotr Morawski laureatem konkursu ILETE

Piotr Morawski laureatem konkursu ILETE

15 lipca 2010

Miło nam zakomunikować, że Piotr Morawski z Biura Projektowego Lipińscy, został laureatem międzynarodowego konkursu na najlepsza pracę dyplomową z zakresu budownictwa energooszczędnego, organizowanego przez europejski program ILETE - Initiative for Low Energy Training in Europe.

Więcej >>>
Na Wulkan marsz!

Na Wulkan marsz!

1 lipca 2010

W dniach 19-20 czerwca 2010r. w Złotoryi odbył się I Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów. Nasza pracownia była jednym ze sponsorów tej wyjątkowej imprezy. To był debiut organizacyjny biura przedstawicielskiego naszej pracowni, Kobud - Kompleksowa Obsługa Budownictwa Biuro Projektowe. Organizatorzy postawili bardzo wysoko poprzeczkę i, co najważniejsze, dali radę. Stworzyli imprezę na bardzo wysokim poziomie, a ponadto zagwarantowali wszystkim wspaniałą zabawę, dobrą atmosferę i niezapomniane wrażenia.

Więcej >>>

Gorączka złota!

1 lipca 2010

W Złotoryi, w mieście, które słynie ze złotej tradycji, Polskie Bractwo Kopaczy Złota zorganizowało poszukiwanie złota po zachodzie słońca. Po raz pierwszy w Polsce dnia 19 czerwca 2010r. odbyły się Mistrzostwa Nocne w Płukaniu Złota.

Więcej >>>

Uruchamiamy forum!

25 czerwca 2010

Wybór odpowiedniego  projektu to jeden z pierwszych etapów  przekuwania marzeń o własnym domu w rzeczywistość.  Zanim jednak sfinalizujemy zakup projektu, wiele wcześniej w wyobraźni widzimy, jak będzie wyglądał nasz przyszły dom. Aby Państwu pomóc  w podjęciu decyzji o wyborze najlepszego dla Was projektu, postanowiliśmy uruchomić forum, nad którym prace niedługo się zakończą.

Więcej >>>

Kosztorysy budowlane.

23 czerwca 2010

Pierwszy krok do budowy własnego domu wiąże się zazwyczaj z określeniem  nakładów finansowych, jakie będziemy musieli ponieść. W Biurze Projektowym Lipińscy Domy sporządzimy dla Ciebie kosztorys, który jest ważnym dokumentem finansowym zarówno dla Inwestora, firmy wykonawczej oraz banku.

Więcej >>>

Katalog Ciepłe Domy 22 już wkrótce!

17 czerwca 2010

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, że już w lipcu dostępny będzie kolejny numer katalogu Ciepłe Domy, w którym znajdzie się kilkadziesiąt gotowych projektów domów, zebranych według klucza „domy małe i piękne”.

Więcej >>>

Nagrody za najlepszy budynek pasywny przyznane!

11 czerwca 2010

W dniu 29 maja 2010 roku, w Dreźnie, odbyła się 14. Międzynarodowa Konferencja poświęcona budownictwu pasywnemu. W tym roku połączona została z Targami Budownictwa Pasywnego oraz,  po raz pierwszy, z Konkursem Nagroda Architektury Pasywnej, na najlepszy projekt wykonany w technologii pasywnej.

Więcej >>>

Dlaczego projekt domu od Lipińskich?

11 czerwca 2010

Obecnie na polskim rynku jest niemal 10 tyś. gotowych projektów domów. Jak z tej ilości wybrać ten jedyny, by był nie tylko ładny, ale przede wszystkim funkcjonalny, wygodny, oszczędny w eksploatacji i nowoczesny? Kluczem do tego, by dom naszych marzeń wybudować szybko, łatwo i oczywiście jak najtaniej jest wybór projektu posiadającego dokładną, rzeczową a jednocześnie przejrzystą dokumentację projektową.

Więcej >>>
Projekty domów - nowości 2010

Projekty domów - nowości 2010

25 maja 2010

Uwaga! Wszystkich zainteresowanych informujemy, że wkrótce opublikujemy naszą najnowszą kolekcję projektów domów. Będzie to około 45 nowych projektów domów, a wśród nich domy nowoczesne, energooszczędne, a także domy małe i tanie w realizacji. Pełna kolekcja ukaże się w najnowszym wydaniu katalogu Ciepłe Domy.
A już teraz zobacz przykładowe projekty! Może właśnie wśród nich znajduje się Twój przyszły dom.

Więcej >>>
Nowy katalog Domy Gotowe już w sprzedaży

Nowy katalog Domy Gotowe już w sprzedaży

12 maja 2010

Z przyjemnością prezentujemy nasz najnowszy katalog Domy Gotowe, a w nim ciekawe projekty domów nowoczesnych a także domów tanich w budowie, prezentacje i wyceny polecanych firm wykonawczych oraz artykuły na temat budownictwa energooszczędnego. Uwaga premiera! W najnowszym katalogu prezentujemy po raz pierwszy nowy projekt domu pasywnego. Domy Gotowe dostępne są już w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce.
Na okładce projekt domu Atlanta

Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów

Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów

1 maja 2010

W dniach 19-20.06.2010 w Złotoryi odbędzie się pierwsza impreza z cyklu  „Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów”. Jest ona nie tylko wyjątkowymi  zawodami sportowo – rekreacyjnymi, ale również ważnym wydarzeniem społeczno-kulturalnym, którego ideą jest promocja Złotoryi wraz z malowniczym  Regionem Gór i Pogórza Kaczawskiego.

Więcej >>>
Tomasz Zubilewicz gościem IV Akademii Energooszczędności

Tomasz Zubilewicz gościem IV Akademii Energooszczędności

10 kwietnia 2010

Wśród zaproszonych do uczestnictwa w IVAkademii Energooszczędności, zorganizowanej przez Biuro Projektowe Lipińscy Domy, znalazł się popularny i lubiany przez widzów dziennikarz, synoptyk i prezenter pogody – Tomasz Zubilewicz. Pan Tomasz przedstawił prezentację na temat: „Rok 2010 czas długiej zimy, powodzi i upałów. Czy zatem jesteśmy bliżej energooszczędności?”.

Więcej >>>
Sofia odkrywa wnętrza

Sofia odkrywa wnętrza

23 marca 2010

Uprzejmie informujemy, że przy projekcie Sofia i Sofia II zaprezentowaliśmy wyjątkowe zdjęcia z realizacji tego domu. Dzięki uprzejmości Inwestorki, a także jej talentowi możemy podziwiać, jak pięknie wnętrza Sofii harmonizują z równie pięknym wyglądem zewnętrznym.

Więcej >>>
Spotkajmy się na Tarbudzie!

Spotkajmy się na Tarbudzie!

17 marca 2010

Zapraszamy 19-21.03 na nasze stoisko nr 77 na Targach Budownictwa TARBUD we wrocławskiej Hali Stulecia.
Na miejscu będzie okazja do porozmawiania bezpośrednio z naszymi architektami, konstruktorami i specjalistami w dziedzinie budownictwa energooszczędnego.
Na Targach będziemy także rozdawać bezpłatne katalogi wraz z upominkami oraz prezentować najnowszy katalog Domów Premium.

Więcej >>>
Zamów bezpłatny katalog

Zamów bezpłatny katalog

6 lutego 2010

Katalog "Energooszczędne Domy Gotowe" z kolekcją ciekawych domów energooszczędnych, wyjątkową kolekcją Domów Premium, wycenami firm wykonawczych oraz innymi promocjami otrzymasz bezpłatnie bezpośrednio do domu.

Więcej >>>
Nowości projektowe

Nowości projektowe

5 lutego 2010

Zobacz kilkanaście naszych najświeższych nowości projektowych, które przygotowaliśmy na nowy sezon budowlany.

Więcej >>>
Kalendarz 2010 - promocje!

Kalendarz 2010 - promocje!

6 stycznia 2010

Już wkrótce kalendarz będzie dostępny wraz z naszym najnowszym katalogiem Ciepłe Domy w punktach sprzedaży prasy w całym kraju.

Uwaga promocja! Dla pierwszych 200 osób, które zamówią nasz katalog Domy Gotowe 02/08/2009 kalendarz dołączymy w prezencie :-)

Więcej >>>
Wyjątkowe Domy Premium

Wyjątkowe Domy Premium

22 grudnia 2009

Wiemy, że w domu, tak jak w ludziach, najbardziej liczy się wnętrze, dlatego zapraszamy – poznaj naszą kolekcję pięknych, komfortowych i ekologicznych Domów Premium. Tworzą ją projekty o wyjątkowej architekturze, znakomicie rozwiązanych układach funkcjonalnych, a przede wszystkim niepowtarzalnych wnętrzach.

Więcej >>>
Katalog energooszczędne Domy Gotowe 8 już w sprzedaży

Katalog energooszczędne Domy Gotowe 8 już w sprzedaży

20 listopada 2009

A w nim kolekcja energooszczędnych projektów domów z obliczonym projektowanym zapotrzebowaniem na ciepło oraz płyta CD z pełną kolekcją domów i wygodną wyszukiwarką. Do kupienia w punktach sprzedaży prasy, salonach prasowych Kolportera oraz w Empikach na terenie całego kraju.

Więcej >>>
Jak było na III Akademii Energooszczędności i Dniach Domów Pasywnych

Jak było na III Akademii Energooszczędności i Dniach Domów Pasywnych

8 listopada 2009

6-7 listopada 2009 r. odbywały się na całym świecie VI Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych, organizowane przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt – twórcę idei pasywności.

Więcej >>>
VI Dni Domów Pasywnych

VI Dni Domów Pasywnych

4 listopada 2009

Zapraszamy Was na VI Dni Otwarte Domów Pasywnych do Smolca pod Wrocławiem!
Już po raz czwarty bierzemy udział, jako jedyni z Polski, w tej międzynarodowej akcji prowadzonej przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt.

Więcej >>>
Tanie Budowanie - 15% rabat na zakup projektu objętego akcją

Tanie Budowanie - 15% rabat na zakup projektu objętego akcją "Tanie Budowanie"

1 listopada 2009

W odpowiedzi na zainteresowanie i częste pytania naszych klientów o małe i niedrogie w realizacji domy, przygotowaliśmy specjalną ofertę Tanie Budowanie.Do tej akcji wytypowaliśmy takie projekty, które mogą być realizowane prosto, szybko i bez zbędnych nakładów finansowych

Więcej >>>
Nowy serwis lipinscy.pl

Nowy serwis lipinscy.pl

2 października 2009

Witaj w naszym nowym serwisie lipinscy.pl - najbardziej przyjaznej stronie z projektami :)

Więcej >>>

Katalog Ciepłe Domy 21 już w sprzedaży

15 lipca 2009

Od 1 lipca w punktach sprzedaży prasy, salonach prasowych Kolportera oraz w Empikach na terenie całego kraju dostępny jest najnowszy 21 numer katalogu z projektami domów „Ciepłe Domy”.

Więcej >>>
Zielona Marka dla Lipińskich

Zielona Marka dla Lipińskich

21 maja 2009

Mamy przyjemność poinformować, że podejmowane przez nasze Biuro działania na rzecz propagowania jednorodzinnego budownictwa energooszczędnego i pasywnego zostały docenione przez Kapitułę Konkursu ZIELONA MARKA, która przyznała nam certyfikat w kategorii BUDOWNICTWO za innowacyjne projekty domów jednorodzinnych oraz propagowanie rozwiązań przyjaznych środowisku i człowiekowi.

Polecamy program do Charakterystyk i Świadectw Energetycznych

Polecamy program do Charakterystyk i Świadectw Energetycznych

20 lutego 2009

Polecamy program CERTO, za pomocą którego można wykonać certyfikację energetyczną budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, mieszkań a także budynków zamieszkania zbiorowego oraz budynków pełniących różne funkcje publiczne i budynków przemysłowych.

Więcej >>>