Funkcjonalne i wygodne projekty do inwestycji deweloperskiej


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Szeregówka - komfort mieszkania w centrum miasta

9 maja 2019

W ostatnich latach branża deweloperska przeżywa bardzo duży rozkwit. Wiele osób, które do tej pory nawet nie myślały o profesjonalnym zajęciu się budowaniem pod inwestycję, teraz ma taką możliwość, gdyż sprzyja temu zarówno koniunktura, jak i dostępność, zwłaszcza cenowa, gotowych dokumentacji projektowych. Katalogowe projekty domów w zabudowie szeregowej można zestawiać w różnej konfiguracji, tworząc z nich funkcjonalną i estetyczną zabudowę. W zależności od potrzeb i wymogów planu, z łatwością można tworzyć mniejsze i większe zespoły mieszkaniowe.

Ponieważ działki, na których planuje się zabudowę deweloperską pod sprzedaż powinny być atrakcyjnie zlokalizowane, często znajdują się w niedużej odległości od centrum i mają niewielką powierzchnię. Inwestorom zależy zaś, by na wskazanym terenie wybudować jak największą ilość segmentów.

projekt szeregówki Lillehammer lms26 Lipińscy Domy

Lipińscy projekty w zabudowie szeregowej są zaprojektowane dla różnej grupy odbiorców, zatem różną się funkcjonalnością, metrażem, wyglądem zewnętrznym, sposobem ogrzewania. Są w tej grupie zarówno segmenty, w których znajdują się dwa mieszkania, jak i takie, gdzie jest jedno dwupoziomowe mieszkanie. W tej drugiej konfiguracji w każdy segment wkomponowany jest garaż na jedno auto, co rozwiązuje nieco powszechny w przypadku zabudowy szeregowej problem z dostępnością miejsc parkingowych. Inwestorzy mają możliwość wyboru projektów z wentylacją grawitacyjną lub z coraz chętniej realizowaną wentylacją mechaniczną – rekuperacją. W ofercie projektów szeregowych są domy z dachami dwuspadowymi oraz z dachami płaskimi.