PROMOCJA
ULUBIONE

Projekt domu

Leeds V 61,93m²

LMB70d

 

Karta projektu Podziel się:

Opis projektu

Projekt Leeds V to wersja unowocześnionego domu parterowego Leeds IV z dachem dwuspadowym, tylko bez garażu i z salonem od frontu, co pozwala na lokalizację tego domu na działce z wjazdem od strony południowej. Prostą bryłę zdobią podłużne okna w elewacji ogrodowej, natomiast zastosowanie dużych przeszkleń od południa, doskonale doświetla wnętrze. Do dyspozycji mieszkańców jest wygodna kuchnia, otwarta na salon z kominkiem, z którego można wyjść na taras w części frontowej domu, a także sypialnia, pokój dla dziecka lub – w zależności od potrzeb - gabinet, funkcjonalna, doświetlona łazienka z wanną oraz pomieszczenie gospodarcze.
Poprzednia nazwa projektu: Filigranowy w.IV - C272d

Zapotrzebowanie Energetyczne

EUco = 58,83kWh/(m²rok)
EP = 69,98kWh/(m²rok)

Projekt zgodny z wt2021

Dowiedz się więcej  

Parter 61,93m2

Gotowy projekt domu Leeds V rzut Parter

61,93m2

1.1 Wiatrołap 4,44m2
1.2 Pokój dzienny 21,47m2
1.3 Kuchnia 7m2
1.4 Pom.gosp., c.o. 3,45m2
1.5 Łazienka 5,25m2
1.6 Pokój 10,41m2
1.7 Pokój 9,91m2
1.8 Podest 13,72m2
1.1 Wiatrołap 4,44m2
1.2 Pokój dzienny 21,47m2
1.3 Kuchnia 7m2
1.4 Pom.gosp., c.o. 3,45m2
1.5 Łazienka 5,25m2
1.6 Pokój 10,41m2
1.7 Pokój 9,91m2
1.8 Podest 13,72m2

Wymiary działki

Gotowy projekt domu Leeds V wymiary działki

Przekrój

Gotowy projekt domu Leeds V przekrój

Elewacje

Gotowy projekt domu Leeds V elewacja przód Gotowy projekt domu Leeds V elewacja lewa Gotowy projekt domu Leeds V elewacja tył Gotowy projekt domu Leeds V elewacja prawa

Działka

Grafika przedstawia minimalne wymiary działki. Aby sprawdzić, czy dom może być realizowany na konkretnej działce należy uzyskać Wypis i Wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub jeśli na danym terenie nie ma planu – Decyzję o warunkach zabudowy. Wszystkie projekty wymagają adaptacji do warunków miejscowych przez projektanta lokalnego.

Dowiedz się więcej  

Technologia projektu

Fundamenty - rozwiązanie o podwyższonej izolacji termicznej

Ściany zewnętrzne - Pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm

Strop - drewniany

Dach - wiązary prefabrykowane

Ogrzewanie - c.o. grzejnikowe + c.w.u. - kocioł gazowy,  c.w.u - kolektory słoneczne

WENTYLACJA - grawitacyjna

Na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany materiałów na inne o podobnych właściwościach i parametrach technicznych. Pamiętaj! Projekt stanowi spójną całość i zmiana rozwiązań może wpłynąć na jego właściwości wytrzymałościowe i cieplne.

Dowiedz się więcej  

Szacunkowe koszty realizacji

Stan surowy zamknięty 115 900 zł
Stan deweloperski 204 400 zł

Szacunkowa wycena netto. Biuro projektowe nie zajmuje się realizacją inwestycji.

Dowiedz się więcej  

Wyceń bezpłatnie budowę domu u wykonawcy  

Wersje projektu Leeds V (5)

Gotowy projekt domu Leeds

Leeds

LMB7063,43m2

Mały i tani w budowie domek parterowy z gankiem, z dachem dwuspadowym, bez garażu, z wejściem od południa; otwarta przestrzeń dzienna z kominkiem, dwie sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze
Gotowy projekt domu Leeds II

Leeds II

LMB70a63,43m2

Uroczy domek parterowy z gankiem, na działki z wjazdem od południa; przestrzeń dzienna, dwie sypialnie, łazienka, garaż.
Gotowy projekt domu Leeds III

Leeds III

LMB70B62,18m2

Uroczy domek parterowy z gankiem, z dachem dwuspadowym, z garażem jednostanowiskowym; salon z kominkiem, otwarta kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, kotłownia za garażem, dwa tarasy
Gotowy projekt domu Leeds IV

Leeds IV

LMB70c62,18m2

Nowoczesny domek parterowy, z dwuspadowym dachem, z garażem jednostanowiskowym, tani w budowie i utrzymaniu, przestrzeń dzienna salonu z kominkiem i kuchni, dwie sypialnie, łazienka, kotłownia za garażem
Gotowy projekt domu Leeds VI

Nowość

Projekt
Energo
Oszczędny

Leeds VI

LMB70e103,06m2

Mały, niedrogi w realizacji dom z poddaszem, z dwuspadowym dachem, z garażem jednostanowiskowym, kotłownia za garażem, salon z kominkiem, dwie sypialnie na parterze i dwie na piętrze, dwie łazienki

Zmiany do projektu

Projekt domu Leeds V

Każdy projekt z naszej kolekcji można dostosować do własnych potrzeb i warunków zabudowy. Zmiany w projekcie możemy wykonać w naszym biurze na zlecenie, wówczas kupujesz już zmienioną dokumentację. Projekt z wprowadzonymi zmianami może zostać włączony do kolekcji jako projekt katalogowy. Możesz też zlecić wprowadzenie przeróbek lokalnemu projektantowi w ramach adaptacji projektu do działki, wówczas kupujesz projekt gotowy, a my dołączamy do niego bezpłatnie zgodę na wprowadzenie zmian we własnym zakresie. Najczęściej wprowadzane są zmiany funkcjonalne, ale możliwe są również modyfikacje bryły domu i poszczególnych jego elementów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - wycenimy bezpłatnie zmiany, a Ty wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Opinie (27)

16.11.2017

Lipinscy_Domy

Oczywiście jest to błąd. Poprawiamy.

Skomentuj

15.11.2017

Mati

Witam, Czy aby wysokość dachu ma rysunku powyżej jest prawidłowa? 8,18.

Skomentuj

15.03.2017

Lipinscy_Domy

Konkretne piece na ekogroszek mają określone wymagania dotyczące powierzchni i kubatury.
Możliwe że trzeba będzie dostosować kotłownię. Lokalny architekt jest w stanie to zrobić.
Mamy też projekty Itaka, Oban i Cavalino II, które można również dostosować.

Skomentuj

14.03.2017

Marzenna

2016-08-01 08:30:54
Lipinscy_Domy napisał(a):cytuj
Można wprowadzić zmiany do projektu zarówno w zakresie ogrzewania na ekogroszek (piec musi być odpowiedni dla małej kotłowni) jak i w kwestii podpiwniczenia oraz zmian funkcjonalnych. Nanosi je lokalny architekt w ramach adaptacji.

Czytałam komentarz powyżej i rozumiem, że można adaptować na eko groszek? Z jednej ze stron internetowych, zajmujących się sprzedażą państwa projektów otrzymałam odpowiedź, że nie można,bo pomieszczenie gospodarcze jest zbyt małe. :(

Skomentuj

14.03.2017

Lipinscy_Domy

W projekcie jest kocioł gazowy.

Skomentuj

13.03.2017

Marzenna

Rozumiem, że projektu nie można adoptować na kocioł?

Skomentuj

02.01.2017

Lipinscy_Domy

Niestety nie mamy wersji energooszczędnej, ale można dostosować projekt u lokalnego architekta.
Zwiększenie izolacji, zmiana okien i zastosowanie rekuperacji oraz fundamentowych bloczków izolacyjnych poprawi parametry domu.

Skomentuj

02.01.2017

Dawid F

Dzień dobry,
czy posiadają państwo wersję tego projektu o mniejszym zapotrzebowaniu energetycznym?
pozdrawiam

Skomentuj

18.08.2016

BARTEK

WITAM. CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ MNIEJ WIĘCEJ ILE WYNIESIE STAN SUROWY ZAMKNIĘTY, INSTALACJA, OCIEPLENIE Z ZEWNATRZ, POSADZKI, DACH, OKNA, PARAPETY BEZ WYKANCZANIA W SRODKU ? 100 TYS STARCZY ?

Skomentuj

01.08.2016

Lipinscy_Domy

Można wprowadzić zmiany do projektu zarówno w zakresie ogrzewania na ekogroszek (piec musi być odpowiedni dla małej kotłowni) jak i w kwestii podpiwniczenia oraz zmian funkcjonalnych. Nanosi je lokalny architekt w ramach adaptacji.

Skomentuj

29.07.2016

Bogusław G

Witam czy jest możliwe doprojektowanie piwnicy pod całym budynkiem z wjazdem pod podestem oraz schodami wewnętrznymi w pomieszczeniu za kominkiem z kotłownią w piwnicy

Skomentuj

31.03.2016

Marlena

Witam czy w tym projekcie ogrzewanie moze byc np inne niż gazowe ? Np na eco groszek ?

Skomentuj

17.07.2015

Stanisław

Odezwę się jak otrzymam WZ, dziękuję.

Skomentuj

10.07.2015

Lipinscy_Domy

Jest możliwość przeprojektowania fundamentów. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: biuro@lipinscy.pl

Skomentuj

09.07.2015

Stanisław

Ale przykre!!!! A już myślałem, że kupię ten projekt, że ten domek został zaprojektowany tak jak sobie wymyśliłem. Wielka szkoda. Pozdrawiam

Skomentuj

09.07.2015

Lipinscy_Domy

Błąd jest w opisie. Zaprojektowane są ławy fundamentowe. Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

Skomentuj

08.07.2015

Stanisław

Witam! W zakładce technologia jest opis, że budynek jest posadowiony na płycie fundamentowej żelbetowej grubości 25 cm, natomiast z rysunku wynika ława fundamentowa. Nie ukrywam, że zainteresowała mnie ta opcja, chyba pierwszy mały dom na płycie!!!! Jaka jest prawda?

Skomentuj

08.07.2015

Lipinscy_Domy

Ściany nośne wewnętrzne mają również funkcję usztywniającą, więc nie można ich zlikwidować.
Można zmienić materiał i wysokość parteru np. w ramach adaptacji.

Skomentuj

08.07.2015

Stanisław

Witam! Rozumiem, że przy zastosowaniu wiązarów dachowych, zbędne jest stawianie ścian nośnych wewnętrznych, a zatem można dowolnie zagospodarowywać wnętrze domu?
Pozatym, czy można zmienić materiał ścienny na beton komórkowy i wysokość parteru tak, aby ściany działowe stawiać z całej płyty GK bez docinania, co zdecydowanie przyśpieszy budowę?

Skomentuj

25.03.2015

Lipinscy_Domy

Można wydłużyć domek i doprojektować trzecią sypialnię.
Być może projekt Lucca II będzie odpowiedni?

Skomentuj

21.03.2015

Natalia

Świetny projekt, ale potrzebowalibyśmy dodatkowo jeszcze jeden pokój aby mógł być dla nas idealny. Czy jest możliwość wprowadzenia takiej zmieny?

Skomentuj

28.01.2015

Grzesiek

Fajnie pomyślany domek :) Jest sporo miejsca na szafy (jak na taki mały domek), salon i kuchnia też wydają się być rozsądnie zaplanowane. W łazience znalazło się miejsce i na wannę i na prysznic. Ja prawdopodobnie z jednej z tych rzeczy bym zrezygnował. Podsumowując - jeśli miałbym do wyboru: mały domek lub mieszkanie to nie wahałbym się ani chwili!

Skomentuj

22.09.2014

Lipinscy_Domy

Zmianę lokalizacji drzwi wejściowych i zamianę okna w pomieszczeniu gospodarczym na drzwi może wprowadzić architekt adaptujący. My wydajemy bezpłatną zgodę na ich wprowadzenie. Natomiast jeśli chodzi o piec na paliwo stałe to wymiary kotłowni zależą od rodzaju pieca i producenta.

Skomentuj

21.09.2014

Aleksandra

Chciałabym aby wyjście na taras było od strony zachodniej a wejście do domu od południowej. Czy przy projekcie w odbiciu lustrzanym i odwróceniu domu względem stron świata, tak aby taras znalazł się od strony zachodniej, jest możliwość zmiany usytuowania drzwi wejściowych na ścianie od strony południowej?
I drugie pytanie, czy w pomieszczeniu gospodarczym można zamiast okna zrobić drzwi z możliwością wejścia z zewnątrz?
Czy w domu tym można zainstalować piec na paliwo stałe?

Skomentuj

01.09.2014

Lipinscy_Domy

Można powiększyć pomieszczenie gospodarcze i przesunąć łazienkę. Zmiany może wprowadzić lokalny architekt w ramach adaptacji. Ogrzewanie jest gazowe.

Skomentuj

30.08.2014

Paweł

Małe domki też mogą mieć ciekawy wygląd jak widać ;)

Skomentuj

29.08.2014

krystyna krawczyk

czy można powiekszyć pomieszczenie gospodarcze ,łazienkę przesunąć dalej gdzie pokój bo mnie wystarczy jeden pokój, czy pomieszczenie gosp/kotłownia/ jest na gaz

Skomentuj

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Polecane rozwiązania

Dodatki do projektów

Podobne projekty (1)

projekt Leeds V należy do kategorii

Ostatnio oglądane