PROMOCJA
ULUBIONE

Wygodny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej – to jest możliwe

27 marca 2019

Projekty domów do zabudowy bliźniaczej pozwalają na wygodne użytkowanie domu. Idealnie sprawdzą się dla rodzin wielopokoleniowych.

projekt domu Fossano III dcbl13 Lipińscy Domy

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej, które znajdują się pod linkiem https://lipinscy.pl/projekty-domow-w-zabudowie-blizniaczej doskonale komponują się w większe czy mniejsze zespoły mieszkaniowe, pozwalają na atrakcyjną aranżację przestrzeni i są ciekawą alternatywą dla osób, które szukają czegoś innego niż segment w zabudowie szeregowej, ale nie chodzi o dom wolnostojący. Mieszkańcy domu, potocznie zwanego bliźniakiem, doceniają możliwość korzystania z własnego ogrodu, a przestrzeń wokół budynku, choćby była najmniejsza, umożliwia dostęp do tyłu budynku bez konieczności przechodzenia przez salon. Ma to istotne znaczenie choćby w przypadku, gdy musimy zakupić i ułożyć drewno kominkowe – ciężko sobie wyobrazić noszenie kubików drewna przechodząc przez salon, jeśli nie ma dojazdu do działki od strony ogrodu.

Różny wygląd i układ funkcjonalny domów w zabudowie bliźniaczej pozwalają na komponowanie zabudowy o różnym charakterze, a niewysokie koszty budowy prostego domu bliźniaczego dedykowane są odbiorcom, którzy szukają rozsądnej cenowo propozycji, gdyż w większości przypadków przy zakupie domu posiłkują się kredytem bankowym. Posiadanie za ścianą daje poczucie bezpieczeństwa i wpływa na to, że koszty ogrzewania segmentu są mniejsze niż domu wolnostojącego.